FLORYA AKVARYUM-MİNİATÜRK Tur Programı
Kalkış Yerleri:
Gezilecek Yerler: Florya Akvaryum, Miniatürk
PROGRAM

Sabah okul önünden hareket ile İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız olan FLORYA AKVARYUM belediye tarafından projelendirilmiş, yaklaşık 100 dönüm arazide yer alan bir komplekstir.

Hacmi ve barındırdığı canlı çeşidiyle,gezi güzergâhlarındaki aktiviteleriyle dünya çapındaki tüm akvaryumlar içerisinde önemli bir konuma sahiptir.İçerisindeki gezi güzergâhında Karadeniz'den, Pasifik'e uzanan toplam 16 bölge  ve bir yağmur ormanı mevcuttur.İki kattan oluşan toplam 22 bin metrekarelik akvaryumda, kültürel, coğrafi, tarihsel ve mimari özellikler, buna uygun dekoratif unsurlar, interaktif oyunlar, filmler ve alan hakkında detaylı bilgilerin verildiği görsel grafikler de yer alıyor. Her biri 6 bin 800 metreküp su hacmine sahip 64 tankın bulunduğu akvaryumdaki 1500 çeşit balık , toplam 15 bin deniz ve kara canlısı göreceğimiz Florya Akvaryum’u gezdikten sonraHaziran 2001 tarihinde temeli atılan Türkiye'nin ilk minyatür parkı olan 02 Mayıs 2003 tarihinde ziyarete açılan,22 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan,dünyanın en geniş maket alanına sahip MİNİATÜRK kentine hareket ediyoruz.Gezimiz sonrası dönüş yolcuğumuz için İzmit’e hareket ediyoruz.Siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakarak  bir başka ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
  Notlar

  ÖNEMLİ:

  - Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.

  - Verilen fiyatlar 44 kişilik katılım olması halinde geçerlidir.

  - Verilen fiyatlar öğrenciler ve öğretmenler için geçerlidir.

  - Yetişkinler için ayrıca fiyatlandırma yapılacaktır.

  **Tur dönüşü araçlarımız kalkış noktası haricinde (Okul Önü) başka bir noktada durmamaktadır.


  İptal Şartları
  https://andantetour.com/tur-227-florya-akvaryum-miniaturk.html

  Ömerağa Mh. Alemdar Cd. Beyaz Han Kat:2 (4 Yol Ziraat Bankası Üstü ) – İzmit
  +90 (262) 323 69 70


  Bu çıktı 03.02.2023 14:13 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.