Sabah okul önünden hareket ile İstanbul yolculuğumuza başlıyoruz. İlk durağımız olan FLORYA AKVARYUM belediye tarafından projelendirilmiş, yaklaşık 100 dönüm arazide yer alan bir komplekstir.

Hacmi ve barındırdığı canlı çeşidiyle,gezi güzergâhlarındaki aktiviteleriyle dünya çapındaki tüm akvaryumlar içerisinde önemli bir konuma sahiptir.İçerisindeki gezi güzergâhında Karadeniz'den, Pasifik'e uzanan toplam 16 bölge  ve bir yağmur ormanı mevcuttur.İki kattan oluşan toplam 22 bin metrekarelik akvaryumda, kültürel, coğrafi, tarihsel ve mimari özellikler, buna uygun dekoratif unsurlar, interaktif oyunlar, filmler ve alan hakkında detaylı bilgilerin verildiği görsel grafikler de yer alıyor. Her biri 6 bin 800 metreküp su hacmine sahip 64 tankın bulunduğu akvaryumdaki 1500 çeşit balık , toplam 15 bin deniz ve kara canlısı göreceğimiz Florya Akvaryum’u gezdikten sonraHaziran 2001 tarihinde temeli atılan Türkiye'nin ilk minyatür parkı olan 02 Mayıs 2003 tarihinde ziyarete açılan,22 ay gibi kısa bir sürede tamamlanan,dünyanın en geniş maket alanına sahip MİNİATÜRK kentine hareket ediyoruz.Gezimiz sonrası dönüş yolcuğumuz için İzmit’e hareket ediyoruz.Siz değerli misafirlerimiz aldığımız noktalara bırakarak  bir başka ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

- Lüks otobüslerle ulaşım

- Otopark ücretleri

- Öğrenci giriş ücretleri

- Rehberlik Hizmeti

- Andante Tour kalite ve güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  1.Ek Bilgiler

  ÖNEMLİ:

  - Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.

  - Verilen fiyatlar 44 kişilik katılım olması halinde geçerlidir.

  - Verilen fiyatlar öğrenciler ve öğretmenler için geçerlidir.

  - Yetişkinler için ayrıca fiyatlandırma yapılacaktır.

  **Tur dönüşü araçlarımız kalkış noktası haricinde (Okul Önü) başka bir noktada durmamaktadır.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri