ARMAS LABADA Hakkında Genel Bilgiler

Armas Labada, Antalya/Kemer/Çamyuva bölgesinde bulunmaktadır. Bu otel denize sıfır konumda bulunmaktadır.

Mevkii: Çamyuva Denize Mesafe: 0 m. Antalya Merkezine Mesafe: 50 km. Antalya Havaalanına Mesafe: 60 km. Kemer Merkezine Mesafe: 5 km.

Ultra Her Şey Dahil konseptiyle misafirlerine hizmet vermektedir ve Denize Sıfır, Balayı Konsepti, Ücretsiz A la Carte Restoran, Özel Plaj, Kum Çakıl Plaj, Su Kaydırağı, Çocuk Dostu , Aile Oteli, Denizi Kademeli Derinleşen Otel , Güvenli Turizm Sertifikalı özellikleri ile misafirler tarafından tam not almaktadır. Armas Labada, yapılan anket sonuçlarına göre müşterilerden 10 üzerinden 8.2 puan alarak en beğenilen oteller arasında yer aldı.

Otel, Bilardo, Dart, Masa Tenisi, Tenis Işıklandırma, Canlı Müzik(Haftanın Belirli Günlerinde), Fitness, Beach Voleybol, Su Sporları, Animasyon, Mini Club, Aerobik, Tenis Kortu, Su Topu, Mini Disco, Oyun Parkı ile müşterilerine eğlencenin tadına varacağı bir tatil deneyimi sunmaktadır.

Konum Özellikleri

Mevkii: Çamyuva

Denize Mesafe: 0 m.

Antalya Merkezine Mesafe: 50 km.

Antalya Havaalanına Mesafe: 60 km.

Kemer Merkezine Mesafe: 5 km.

Otelde Öne Çıkan Özellikler

Denize Sıfır

Balayı Konsepti

Ücretsiz A la Carte Restoran

Özel Plaj

Kum Çakıl Plaj

Su Kaydırağı

Çocuk Dostu

Aile Oteli

Denizi Kademeli Derinleşen Otel

Güvenli Turizm Sertifikalı

Oda Özellikleri

* Standard Room Sea View; 20-25 m2, 1 Çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak ve sofa yatak // Standard Room Land View; 18 - 22 m2, 1 Çift kişilik yatak ve sofa yatak. // Junior Suit; 30-39 m2, 1 Çift kişilik yatak, 1 tek kişilik yatak ve sofa yatak mevcuttur.

Genel Özellikler

* Tercih eden misafirler havuza haşema ile de giriş yapabilir.

* Mini Bar (Soft içecekler - Yalnızca giriş gününde doldurulmaktadır)

* 200 m2 alana sahip toplantı salonumuzda, Tiyatro düzeninde 180 kişilik, Sınıf düzeninde 120 kişilik toplantı yapılabilmektedir. 30 m2 alana sahip toplantı salonumuzda, Tiyatro düzeninde 25 kişilik, Sınıf düzeninde 15 kişilik toplantı yapılabilmektedir.

* Çocuk Klübü :  (4-12 Yaş grubu çocuk) 10.00 - 12.00 ve 14.00 - 17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

* Balayı Çifti olduğunu belgeleyen misafirlerimiz balayı konseptinden ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler. Giriş günü odaya meyve sepeti ve şarap, özel tekstil takımı ve oda süsleme, misafirin arzu ettiği gün odaya kahvaltı servisi (1 defaya mahsus).

* Lobby,odalarda ve genel alanlarda internet bulunmaktadır. Ücretsizdir

* Merkezi Klima; Mevsime ve hava koşullarına göre saatli olarak çalıştırılmaktadır. Servis ünitelerinin ve oda klimalarının çalışma tarih ve saatleri mevsim şartlarına göre değiştirilebilir.

* 29.04.2022 tarihinden itibaren Evcil hayvan politikası; Bahçe Oda - Max 2 adet - "Temizlik ücreti Gecelik 10 €", • Sadece kedi ve köpek cinsleri kabul edilmektedir. • Pet Sahibi misafirler sadece belirli odalarda konaklayabilir. • Evcil hayvanınıza ait düzenli veteriner kayıtlarını gösterir sağlık belgesi, aşı kağıdı, vb. evrakların konaklama esnasında evcil hayvan sahibi misafirimizin beraberinde olması ve otelin talebi durumunda otel yönetimine sunulması beklenmektedir. İlgili evrakların eksikliği durumunda evcil hayvanlar otele kabul edilememektedir. • Otelimize 8 kg‘a kadar, her oda başına en fazla (1 veya 2) evcil hayvan kabul edilmektedir. Rehber köpekler (tıbbi destek veren/görme ve duyma engelli misafirlerimize refakat eden/ rehber köpekler) için her hangi bir kg sınırlaması ve ücret uygulaması söz konusu değildir. • Evcil hayvanların, işletme tarafından belirlenen, otel genel alanlarında her daim tasmalı olarak kontrol ve gözetim altında tutulmaları gerekmektedir. Evcil hayvan gözetimsiz bırakılamaz. • Oda temizliği esnasında evcil hayvanın oda dışında ya da oda içinde sahibi ile ve tasmalı olması gerekmektedir. • Evcil hayvanların yiyecek-içecek birimlerine girmesine ve kafes içinde olsalar dahi yiyecek-içecek alanlarında, havuz ve plajımızda bulundurulmalarına izin verilmemektedir. Rehber köpekler (tıbbi destek veren/görme ve duyma engelli misafirlerimize refakat eden/duygusal destek veren rehber köpekler) bu kapsam dışındadır. Plaj (tasma ile beach Volley  yakın bölge),Mini Futbol sahası (tasma ile), tenis kortu önü yeşillik alanlara evcil hayvan kabul edilir. • Evcil hayvan sahibi misafirlerimizin otel genel alanlarında ve çevresinde evcil hayvan gezintileri sonrası gerekli ihtiyaç temizlikleri konusuna özellikle hassasiyet göstermeleri beklenmektedir. • Evcil hayvan sahibi misafirlerimiz, evcil hayvanlarının sakatlık veya yaralama olaylarından, ya da evcil hayvanları tarafından otel işletmesine verilen fiziksel zararlardan direkt olarak sorumludur. • Evcil hayvan sahibi misafirlerimiz, oteli, tesis mal sahibini ve otel iştiraklerini, evcil hayvanlarından doğacak veya evcil hayvanları sebebiyle karşılaşabilecekleri her türlü kişisel zarar, ziyan, hasar ve yükümlülüklerden muaf tutacağını kabul eder. • Evcil hayvan sahibi misafirlerimizin yukarıda belirtilen kurallara uymaması veya evcil hayvanlarının diğer misafirleri rahatsız edecek şekilde davranışının saptanması durumunda otel, diğer misafirlerin huzursuzluğu önlemek amacı ile, evcil hayvan sahibi misafirlerinin Otel işletmesinden ayrılmasını talep edebilir. Evcil hayvan taleplerinizde sorsat olarak ilerlemeniz önemle ricadır.Sorsat olmayan taleplere hiç bir şekilde onay verilmeyecektir. Max. 8 kg kadar kedi ve köpek alabiliyoruz. Mevcut kontenjan 2 odadır. Günlük temizlik ücreti 10.-Euro’dur.

Ultra Herşey Dahil Konsept Özellikleri

Kahvaltı (07:00-10:00 saatleri arasında)

Geç Kahvaltı (10:00-10:30 saatleri arasında)

Öğle Yemeği (12:30-14:00 saatleri arasında)

Snack (11:00 ile 16:00 saatleri arasında)

Gözleme (11:00 ile 16:00 saatleri arasında)

Dondurma(11:00 ile 16:00 saatleri arasında)

Çay Pasta Saati (17:00-18:00 saatleri arasında)

Akşam Yemeği (19:00-21:00 saatleri arasında)

Ala Carte Restaurant (19:00-21:00 saatleri arasında)Balık Mutfağı (Konaklama süresince 1 defa ücretsiz)

Gece Çorbası (23:30-00:30 saatleri arasında)

Lobby Bar (10:00 ile 02:00 saatleri arasında)

Pool Bar (10:00 ile 18:00 saatleri arasında)

Snack Bar (11:00 ile 16:00 saatleri arasında)

Aqua Bar (16:00 ile 24:00 saatleri arasında)

Bazı yabancı marka içecekler, Tüm şişe içecekler, Taze sıkılmış portakal suyu (Kahvaltı ve geç kahvaltıda) ücretlidir.

Ala Carte Restoran Rezervasyonların 1 gün önceden yapılması gerekmektedir.

Çocuklar İçin
 • Mini Club *
 • Oyun Parkı *
Otel Özellikleri
 • Araba Kiralama *
 • Çamaşır Yıkama-Ütü *
 • Emanet Kasası(Lobi'de) *
 • Fitness *
 • Hamam *
 • Internet *
 • Kuafor ( Bay&Bayan ) *
 • Market *
 • Sauna *
Spor ve Aktiviteler
 • Bilardo *
 • Dart *
 • Masa Tenisi *
 • Plaj Voleybolu *
 • Tenis Kortu *
* ile işaretlenmiş olanlar ücretlidir.

Otel Konumu