BURSA ULUDAĞ TURU Tur Programı
Kalkış Yerleri: Okul Önü
Gezilecek Yerler: Uludağ - Bursa Merkez - Tophane
PROGRAM

Sabah okul önünde buluşma ve hareket ile Gölcük > Karamürsel > Yalova > Orhangazi > Gemlik üzerinden Bursa'ya varış. İlk olarak Uludağ’ a çıkıyoruz. İsteyenler kayak ve kızaklarla kayma imkânı bulacaklardır. Serbest zaman sonrası Barbekü keyfi ve birkaç saatlik gezimizin ardından Bursa şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. Osmanlı Devletine başkentlik yapan bu tarihi şehirde ilk durağımız Tophane olarak bilinen ve Bursa'nın en güzel seyir noktalarından birisi olan bu yerde Osmanlı İmparatorluğunun kurucusu Osman Gazi ve Oğlu Orhan Gazi türbeleri ile rivayete göre yapımında Karagöz ile Hacivat’ın da çalıştığı ünlü Bursa Ulucami'yi ve Koza han ziyaretimizin ardından, Bursa’nın 7000 yıllık bir zaman diliminde geçirdiği değişim ve dönüşümlerin sergilendiği Kent Müzesine Hareket ediyoruz. Gezilerimizin ardından, Orhangazi,Yalova,Karamürsel güzergahından  dönüş yolculuğumuz için hareket ediyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakarak, bir sonraki ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

DİĞER BİLGİLER
Fiyata Dahil Hizmetler
 • -Lüks otobüslerle ulaşım
 • -Öğrenci giriş ücretleri
 • -Otopark ücretleri
 • -Andante Tour kalite ve güvencesi

 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


Kalkış Yerleri
  Notlar

  ÖNEMLİ:

  – Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları vb.) değişiklik gösterebilir.


  İptal Şartları
  https://andantetour.com/tur-29-bursa-uludag-turu.html

  Ömerağa Mh. Alemdar Cd. Beyaz Han Kat:2 (4 Yol Ziraat Bankası Üstü ) – İzmit
  +90 (262) 323 69 70


  Bu çıktı 22.02.2024 07:34 tarihinde verilmiştir. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.