1. Gün: İstanbul - Tahran – Bangkok

Istanbul Havalimanı Dıs Hatlar gidiş terminali 08:30’da buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının  W5117 sefer sayılı tarifeli ucuşu  ile saat 10:35'de Tahran’a hareket . Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuk sonrası Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. Ardından Mahan Havayollarının W5051 sefer sayılı tarifeli ucuşu  ile saat 21:45’de Bangkok’a hareket. Geceleme Uçakta.            

2. Gün: Bangkok

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07:45’te Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. Alanda bekleyen rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Bangkok şehir  turu için hareket, yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlemento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelligini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizmi daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan  Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı  turumuza katılabilirler.

3. Gün: Bangkok – Ho Chi Minh City (Saigon)

Sabah kahvaltısının ardından  sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde  extra olarak düzenlenecek  Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği Turuna katılabilirler. Turumuzun ardından Havalimanına hareket. Air Asia havayolları tarifeli seferi ile Ho Chi Minh City’e hareket. Yaklaşık 1 buçuk saat sürecek uçuşun ardından otelimize yerleşme. Serbest zaman ve geceleme otelimizde.

4. Gün: o Chi Minh City (Saigon)

Sabah kahvaltımızın ardından eski adı SAYGON olan, 7 milyon’un üzerindeki nüfusu ile Vietnam’ın en büyük şehri olan ve adını eski Kuzey Vietnam lideri Ho Chi Minh’ten almış bu şehirde panoromik olarak gezmeye başlıyoruz. Savaş Müzesi, Opera Binası, Tarihi Posta Binası ve Notre-Dame Katedrali ve Ben Thanh Pazarını ziyaret edeceğiz. Öğle yemeği molamızın ardından dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak düzenlenecek olan Cu Chi Tünelleri turumuza katılabilirler. Yakın tarihimizin en etkileyici olaylarından, birçok filme konu olmuş Vietnam – A.B.D. savaşı sırasında Kuzey Vietnamlı halkın inşa ettiği ve savaş boyunca bir şehir haline gelen siperleri, kampları ve tünelleri görüyoruz. Geceleme otelimizde.

5. Gün: Ho Chi Minh City (Saigon)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlecek olan Öğle yemekli Mekong Deltası turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

6. Gün: Ho Chi Minh City (Saigon) – Phnom Penh

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltıması ve Kamboçya’nın başkenti Phnom Penh’e hareket. Varışa istinaden şehir turumuz yapılacaktır. Mekong Nehri kıyısında yer alan Phnom Penh, Kamboçya'nın Fransa tarafından sömürgeleştirilmesinden itibaren Kamboçya'nın başkenti konumunda olup, en büyük şehri olma vasfını haizdir. Phnom Penh zamanla gelişerek, ülkenin ekonomik, kültürel, siyasi, diplomatik ve sınai merkezi haline gelmiştir. Bir zamanlar "Asya'nın İncisi" olarak adlandırılmış olan bu şehir, 1920'lerde Hindiçin Bölgesi'nde Fransızlar tarafından inşa edilen en güzel şehirlerden biri olarak kabul edilir. Bu şehrin yakın geçmişte yaşadığı vahşet, günümüzde modernleşmeye paralel olarak artış gösteren gayrimenkul ve trafik kalabalığı ile biçim değiştirse bile, varlığını sürdürmeye devam etmektedir. Geceleme otelimizde.

7. Gün: Phnom Penh – Siam Reap

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve  Siem Reap'e hareket ediyoruz, varışımız ile birlikte otelimize hareket. Siem Reap, bir diğer ismi ile "Siam", bugünkü Tayland'ın eski ismi olan "Siyam" anlamına gelmekte olup, Reap ise "Yok edildi, yenildi" anlamına geliyor. Bir nevi "Yenilen Siyam Halkı" anlamına gelen şehrin ismi 15. yüzyılda Taylandlılar tarafından işgal edildikten sonra Khmerlerin (Kamboçyalılar) ani bir baskınla şehri geri almaları ile birlikte konulmuştur. Dileyen misafirlerimiz Ekstra olarak Güney Doğu Asya’nın en büyük gölü olan Tonle Sap Gölü tekne turuna katılabilirler. Kamboçya’nın en önemli gelir kaynağı olan balıkçılıkla geçinen ailelerin, kazıklar üzerine oturtulmuş evleri ve yüzen evlerini, yapacağımız tekne turunda yakından görüyoruz. Geceleme otelimizde.

8. Gün: Siam Reap

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz dünyanın en güzel en görkemli antik kent / tapınaklarından Ankor Wat ve Ankor Thom turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

9. Gün: Siam Reap - Bangkok

Sabah kahvaltımızın serbest zaman. Otelden çıkış işlemleri sonrası serbest zaman ve rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan Havayolları W5050 sefer sayılı tarifeli ucusu  ile saat 22:00’da Tahran’a hareket Geceleme uçakta...

10. Gün: Tahran- İstanbul

Gece yerel saat ile 02:30’da Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış. Saat 06:50’de Mahan  Havayollarının W5112 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile İstanbul'a hareket. Saat 08:35'de İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki Andante Tour organizasyonunda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Mahan Havayolları ile IST-IKA-BKK / BKK-IKA-IST
 • parkurunda ekonomi sınıfı uçak biletleri
 • Uçak içi ücretsiz ikramlar
 • Havalimanı vergisi
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Bangkok’ta 1 gece, Saygon’da 3 gece, Phnom Penh’de 1
 • Gece, Siam Reap’te 2 gece 4 otellerde kahvaltı dahil konaklamalar
 • Panoramik Bangkok, Saygon, Phnom Penh şehir turları
 • Türkçe rehberlik hizmetleri
 • Lokal rehberlik hizmetleri
 • Tüm vergiler, otoban otopark ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vietnam ve Kamboçya Vizesi Toplam 125 USD
 • Yurtdışı çıkış harcı 
 • Seyahat sağlık sigortası
 • Kişisel harcamalar

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  • Andante Tour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez.
  •  Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Andante Tour’un sorumluluğunda değildir.
  •  Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir.
  •  Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Andante Tour sorumlu değildir.
  • Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Andante Tour’un sorumluluğu yoktur. 
  • Turlarımız otel, otobüs, uçak, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez.
  • Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir.
  • Andante Tour, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 
  • Andante Tour, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Andante Tour sorumlu Tutulamaz
  •  Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Andante Tour  sorumlu tutulamaz. 
  •  

  2.İptal Şartları

  • Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.
  • Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Andante Tour’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile Andante Tour tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Andante Tour hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

  3.Vize Bilgileri