1. Gün: İSTANBUL - CAPE TOWN

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali Qatar Hava Yolları kontuarında saat 17.00’de buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından, Qatar Hava Yollarına ait QR 246 sefer sayılı uçak ile saat 19.35’te Doha’ya hareket. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 23.40’ta Doha’ya varış.

2. Gün: CAPE TOWN

01:45’te QR 1369 sefer sayılı uçuş ile Cape Town’a hareket. Yerel saat ile 11.05’de Cape Town Uluslararası Hava Limanına varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel aracımız ile Cape Town şehir turumuza başlıyoruz. Parlamento Binası, CompanyGardens, Long Street, Ümit Kalesi, Reibeck Heykeli,  Adderly Caddesi, iyi dilekler şatosu ve Bo-Kaap bölgesi göreceğimiz yerler arasındadır. Turumuzun ardından otelimize transfer. Odalara yerleşme ve geceleme otelimizde.

3. Gün: CAPE TOWN

Sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan tam gün öğle yemekli Ümit Burnu Gezisi turumuza katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer.  Geceleme otelimizde..

4. Gün: CAPE TOWN

Sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan öğle yemekli Masa Dağı Stellenbosh Vadisi ve FranschoekGezisi'ne katılabilirler. Turumuzun ardından otelimize transfer.  Geceleme otelimizde.

5. Gün: CAPE TOWN – JOHANNESBURG – SUN CITY

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve havalimanına transfer oluyoruz. Yaklaşık 2 saat sürecek uçuşumuzun ardından Johannesburg'a varıyoruz. Yol üzerinde arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Aslan Parkı Gezisi'ne katılabilir. Gezimizin ardından otelimize hareket ediyoruz. Geceleme otelimizde.

6. Gün: SUN CITY – Pilanesberg (SAFARİ)

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan PilanesbergNational Park ve Safari Gezisi'ne katılabilir. Ardından otelimize geri dönüş, geceleme otelimizde.

7. Gün: SUN CITY – JOHANNESBURG

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve özel otobüsümüzle Johannesburg’a hareket. Varışa istinaden gerçekleştireceğimiz Panoramik şehir turunda Şehir Merkezi Houghton, Mandela Evi, Rosebank, Sandton göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu esnasında Afrika Pazarını da dolaşma ve alışveriş yapma imkânı bulacağız. Turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenen Lesedi Kültür Köyü Gezisi'ne katılabilirler. Ardından otelimize hareket ediyoruz. Geceleme Johannesburg’da otelimizde.

8. Gün: JOHANNESBURG

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pretoria Gezimize katılabilirler. Turumuz sonrası havalimanına transfer oluyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Qatar Hava Yolları tarifeli seferi QR 1360 ile 19:30’da Doha’ya hareket ediyoruz. Geceleme uçakta.

9. Gün: DOHA - ISTANBUL

Sabah yerel saatle 05.25’te Doha’ya varışın ardından uçak değiştirerek 07:40’da QR 239 sefer sayılı uçak ile İstanbul’a hareket. 12:25’te İstanbul havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki seyahatimizde siz değerli misafirlerimizle görüşmek üzere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Qatar Havayolları ile Istanbul - Cape Town gidiş / Johannesburg – Istanbul dönüş uçak biletleri
 • Cape Town – Johannesburg iç hat uçak biletleri
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Lokal rehberlik hizmetleri
 • Lüks otobüsler ile tüm transferler
 • Johannesburg Holiday Inn Express Sandton vb. otelde 1 gece oda kahvaltı konaklama
 • Sun City Cabanas vb. otelde 2 gece oda kahvaltı konaklamalar
 • Cape Town Cape Diamond vb. otelde 3 gece oda kahvaltı konaklamalar
 • Programda belirtilen şehir turları

 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 •         Yurtdışı çıkış harcı (50EUR )
 • ·         Gidiş ve Dönüşte Yapılacak PCR Testleri
 • ·         Seyahat sağlık sigortası 30 EUR (İsteğe Bağlı)
 • ·         Kişisel harcamalar
 • ·         Extra Turlar

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  1. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde; Andante Tour, gezi hareket tarihinden 21 gün öncesine kadar turu iptal edebilir. Böyle bir durumda iptal bilgisi misafire iletilir. Tur bedelinin tamamı misafire iade edilir. Tur dışında satın alınan ilave hizmetlerin iadesinde; Andante tour’den alınmış olan iç hat bağlantı uçuşu da misafire iade edilir, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası kullanılarak misafir adına vize başvurusu yapılmış ise bu hizmetler kullanılmış  olacağından misafire iadesi yapılamaz, vize başvurusu yapılmamışsa vize ve seyahat sağlık sigortası da iptal edilerek ücret iadesi yapılır. Misafir iç hat bağlantı uçuşunu Andante Tour’ den bağımsız farklı bir ürün sağlayıcıdan aldıysa, gezinin Andante Tour tarafından iptal edilmesi durumunda Andante Tour ’dan herhangi bir ücret iadesi talep edemez. Turun iptalinden dolayı oluşabilecek maddi ve manevi kayıpları misafir turu satın aldığında peşinen kabul eder, Andante Tour sorumlu tutulamaz.
  2. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde Andante Tour iyi niyet göstererek turu iptal etmeme hakkında sahiptir. Bu durumda turun misafir için münferiden sağlanması söz konusu olacağından pakete dahil rehberlik hizmeti sadece yurtdışı gidiş-dönüş alan transferini kapsayacaktır.

  2.İptal Şartları

  1. Turlarımızda, ulaşımlara ait biletler rezervasyon anında düzenlenmektedir. Tur hareket tarihine 30 günden fazla süre kala yapılan iptallerde, iptal & değişiklik ve iade hakkı olmayan bu uçuş bilet bedelleri, cezai tutar olarak yansıtılacaktır.
  2. Misafirlerimizin tur çıkış tarihinden 30 gün öncesine kadar Andante Tour’a yazılı olarak bildirmek koşulu ile Andante Tour tarafından hava yolu firmasına ödemesi yapılmış ve/veya taahhüt altına alınmış uçak biletleri hariç cezasız iptal hakkı vardır. Gezi başlangıç tarihine 31 günden az kalması durumunda uçak bileti bedelinden geriye kalan tur ücretinin %50’ si tutarında ceza ödeyerek, gezi başlangıç tarihine 15 gün ve daha az kalması durumunda tur ücretinin tamamını ceza bedeli ödeyerek iptal yapabilir. İptal talep edilmesi durumunda, iç hat bağlantı, vize hizmeti, seyahat sağlık sigortası gibi ilave alınan hizmetlerin iptal iade şartları iptal talep edilen süreye göre değişkenlik gösterebileceği için iadesi konusunda önden bilgi sorulması gerekmektedir. Andante Tour hizmetlerin iptal iadesi için herhangi bir taahhütte bulunamaz.

  3.Vize Bilgileri