1. Gün: İZMİT /SELANİK – 13 Haziran

Saat 13.00’da İzmit’ten ve istanbuldan belirlenen noktadan konuklarımızı aldıktan sonra, İtalya Turumuza başlıyoruz. Yolda vereceğimiz uygun molaların ardından Tekirdağ, üzerinden İpsala Sınır Kapısına ulaşıyoruz Gümrük ve pasaport işlemlerinden sonra, sabah saatlerinde Selanik’e doğru yolculuğumuz devam ediyor.

2. Gün: SELANİK / BARİ – 14 Haziran

Sabah saatlerinde Selanik’e varışımız ardından, Ulu Önder Atatürk'ün evi ile gezimize başlıyoruz. Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasında. Kısa bir dinlenme molası ardından belirttilen noktada buluşma ve Igoumenitsa Limanına hareket. Yapılacak gümrük işlemlerini takiben Grubumuz için ayrılmış yerlere geçiş ve saat 23.30’da İtalya/ Bari Şehrine hareket. Geceleme feribotta (pulman koltuk)

3. Gün: BARİ - SAN MARİNO – 15 Haziran

Sabah Bari limanına varışımızın ardından, vereceğimiz kahvaltı molası sonrası, Dünyanın en eski ülkelerinden ve en eski cumhuriyeti olan San Marino’ya yolculuğumuz devam ediyor. Varışımızın ardından, Özgürlük Meydanı, San Marino Bazilikası, göreceğimiz yerler arsında, verilen serbest zamanda tarihi sokaklarda ve İtalyan lezzetlerini burada tadabilirsiniz. Akşam saatlerinde belirtilen noktada buluşma ve Lido di Jesolo’ya Gece Yolculuğu.

4. Gün: JESOLO VENEDİK – 16 Haziran

Sabah saatlerinde Jesolo’ya varışımız ardından, Otele Yerleşme ve Dinlenme. Dinlenmenin ardından Uluslararası folklör festivaline katılım. Konaklama Otelimizde

5. Gün: JESOLO VENEDİK – 17 Haziran

Sabah otelde alınan Kahvaltının ardından, gün boyu serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  İtalya'nın Adriyatik Denizi kıyılarındaki Lido di Jesolo'da Güzel, konforlu, güvenli ve çok temiz plajlarında deniz havasının tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama Otelimizde

6. Gün: JESOLO VENEDİK – 18 Haziran

Sabah otelde alınan Kahvaltının ardından, gün boyu serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz  İtalya'nın Adriyatik Denizi kıyılarındaki Lido di Jesolo'da Güzel, konforlu, güvenli ve çok temiz plajlarında deniz havasının tadını çıkarabilirsiniz. Konaklama Otelimizde

7. Gün: JESOLO VENEDİK – 19 Haziran

Sabah otelde alınan Kahvaltının ardından, Venedik’e gitmek için yola çıkıyoruz. Dünya üzerinde görebileceğiniz en sihirli mekânlardan biri olan Venedik. Denizin ortasına kondurulmuş muhteşem yapılardan oluşan ve üzerinden geçen yüzyıllardan etkilenmeden günümüze gelen bu güzel şehir, insanın görmeden ve içinde yasayıp o nemli havasını solumadan gözünde canlandırabileceği bir yer değildir. Panoramik Venedik şehir turunda; ünlü San Marco Katedrali ve meydanı, Dükler Sarayı, iç çekme ve Rialto Köprüsü görülecek yerler arasındadır. Gezimizin ardından Lido di Jesolo'daki otelimize transfer Konaklama otelimizde.

8. Gün: ROMA – 20 Haziran

Sabah otelde alınan Kahvaltının ardından, İtalya’nın başkenti Roma’ ya hareket. Verilen molaların ardından Romaya varış otelimize transfer Konaklama otelimizde.

9. Gün: ROMA – NAPOLİ - 21 Haziran

Sabah otelde alınan Kahvaltının ardından, SanPietro meydanı, Roma’nın simgelerinden Colesseum’u, Venezia Meydanı, ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol merdivenlerini ve İspanyol Meydanı’nı geziyoruz. Daha sonra FontanadiTrevi’yi (aşk çeşmesi) görüldükten sonra, Yemek için verilecek serbest zamanın ardından Napoli limanına Hareket. Limana varışımızın ardından, Yapılacak bilet işlemlerini takiben Grubumuz için ayrılmış yerlere geçiş ve Sicilya adasının en büyüğü olan Palermo limanı yolculuğumuz başlıyor. Geceleme Feribotta.

10. Gün: POLERMO - 22 Haziran

Sabah Sicilya'nın başkenti Palermo'ya varışımızın ardından, Politeama Meydanı, Quattro Canti Meydanı, görülecek yerler arsında. Serbest zaman ardından Otele transfer. Konaklama Otelimizde

11. Gün: KATANYA - TRAPANİ - 23 Haziran

Sabah Akdeniz'in en büyük adası olan Sicilya'da Katanya, Trapani, gezilecek yerlerler arasında. Gezilerin ardından Otele transfer. Konaklama Otelimizde

12. Gün: POLERMO - 24 Haziran

Sabah Otelde Alınan Kahvaltının Ardından, Tarihi, Kültürel Yapıları, Sosyal Yaşamı, Mimarisi Palermo’ya Hareket. Güzel meydanları, görkemli villaları, pazarları, büyüleyici binalarıyla kültürel çeşitliliğe sahip bu şehrinde size doyasıya serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından limana Hareket. Limana varışımızın ardından, Yapılacak bilet işlemlerini takiben Grubumuz için ayrılmış yerlere geçiş ve Napoli limanına Hareket ile feribot yolculuğumuz başlıyor. Geceleme feribotta.

13. Gün: POLERMO - 25 Haziran

Sabah saatlerinde, napoli’ye limanına varışımızın ardından, Panoramik Napoli turumuzda, Plebiscito Meydanı, 17. Yüzyılda yapılmış Kraliyet Sarayı, CastelNuovo (Yeni Kale), Roma’da bulunan San Pietro Meydan’ından ve Pantheon’danesilenerek yapılan San FrancescodiPaola Bazilikası, mağazaların bulunduğu I. Umberto Galerisi görülecek yerler arasındadır. Gezilerimizin ardından, Bari Limanına hareket. Yapılacak gümrük işlemlerini takiben Grubumuz için ayrılmış yerlere geçiş Yunanistan/Igoumenitsa limanına hareket. Geceleme feribotta (Pulman koltuk).

14. Gün: BARİ/SELANİK /– 26 Haziran

Sabah saatlerinde / Igoumenitsa limanına varışımız ardından, Kavala’ya yolculuğumuz devam ediyor. Kavala'ya varışımızın ardından Liman bölgesinde inerek, şehir turumuza başlıyoruz.Şehir turumuzda eski Kavala Panagia Yarımadasında; Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan şehri baştan başa katederek bir gerdanlık gibi süsleyen tarihi su kemeri, şehrin eteklerinde kurulu Kavala’yı kuş bakışı seyredebileceğiniz Kavala Kalesi, İbrahim Paşa Camii ( Agios Nikolaos kilisesi),bugün otel olarak kullanılan büyük K. Mehmet Ali Paşa Külliyesi ile yine müze olarak kullanılan Kavalalı Mehmet Ali Paşa’nın konağı ve konağın önünde bulunan heykeli görülcek yerler arasında,gezimizin ardından serbest öğle yemeği molamızı veriyoruz. . Verilen serbest zaman ardından, Gümülcine ve Dedeağaç üzerinden İpsala sınır kapısına varıyoruz. Yunanistan’da Freeshoptan alışveriş imkânı ve Türk sınırına geçiş, Keşan üzerinden Tekirdağ`da vereceğimiz köfte molamızın ardından İstanbul`a varıyor ve bir sonraki Andante Tour organizasyonunda görüşebilmek dileği ile Siz Değerli Misafirlerimizle tur kalkış noktasında veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Lüks Otobüsler İle Ulaşım.
 • 3*/ 4* Otellerde 7 Gece Konaklama
 • 4 Gece Lido Di Jesolo, 1 Gece Roma , 2 Gece Palermo Konaklama
 • Otellerde Alınan  (7) Sabah Kahvaltısı
 • Tüm Otoban, Chekpoint Ve Otopark Ücretleri
 • Igoumenitsa – Bari(Brindisi) Arası Feribot Yolculuğu.(Pulman Koltuk)
 • Napoli – Palermo /  Arası Feribot Yolculuğu.(Pulman Koltuk)
 • Palermo - Napoli - Arası Feribot Yolculuğu. (Pulman Koltuk)
 • Şehir Ve Turist Vergileri
 • Gümrük Vergileri
 • Andante Tour Kalitesi Ve Güvencesi

 KİŞİ BAŞI TUR BEDELİ: 1.750 €

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Vize Ücreti (Yeşil Pasaport Olan Katılımcılar Vizeden Muaftır)
 • Yurtdışı Çıkış Vergisi
 • Tüm Kişisel Harcamalar
 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Müze, Ören Yeri Vb. Giriş Ücretleri
 • Öğle Ve Akşam Yemekleri
 • Şehir İçi Ulaşım ( Metro, Tren, Vapur Vs)
 • Vaporetti Ve Gondol Ücreti
 • Venedik Giriş Ücreti ( 5 Eur)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  13 Haziran

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri