1. Gün: Gece Yolculuğu

*22:00 Merter İspark Otoparkı  ( Merter Metro Yanı )

*23:00 Mecidiyeköy Meydan Otobüs Durakları Yanı Mado Pastanesi Önü

*23:59 Kadıköy Evlendirme Dairesi İspark Otopark Yanı

 

( İzmit - Sakarya - Bozüyük  - Eskişehir  - Kütahya - Afyon Güzergahında Katılan Misafirlerimiz Dönüşte İzmir - Susurluk - Bursa - Gebze de  Belirlenen Noktalarda İnmek Durumundadırlar ) 

2. Gün: Gül Hasatı – Güneykent Kasabası – Sagalassos Antik Kenti - Salda Gölü

Değerli misafirlerimiz, 00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu ( E 5 Ankara İstikameti ) 00:30 Çayırova Mc Donald ‘ s Önünden 01:15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya Otel Karşısı ) katılan misafirlerimiz ile birlikte gece yolculuğumuza başlıyoruz. Yolda alınan serbest sabah kahvaltısının ardından Güneykent Kasabasına gidiyoruz. ( Her sabah gül hasadı şafakta başlayıp güneşin ışıkları yakıcı hale gelmeden tamamlanır.) Burada dileyen misafirlerimiz ile gül toplayan kadınlara eşlik etmek üzere gül bahçesinde yerimizi alıyor ve güllerimizi topluyoruz. Ardından gül yağı fabrikasına geçip toplanan güllere yapılan işlemleri yerinde görüp bilgi alıyoruz. Sonrasında gül havuzunda fotoğraf molası veriyoruz. Alışveriş için verilen serbest zaman sonrası, Güneykentli hanımların el emeği göz nuru yapmış oldukları hediyelik eşyalar ile gül yağı, gül reçeli, gül kremi, gül şurubu satın alabilirsiniz. Gezilerimiz sonrasında Ağlasun dağının güney eteklerinde, 1400 – 1700 m yükseklikteki meyilli bir arazi üzerine kurulan, Antik Yunan’da Pisidya’nın başkenti olan Sagalassos Antik Kenti’ne gidiyoruz. Çeşmelerinin görkemi, dünyanın en yüksek rakımlı, 9000 kişilik tiyatrosu ve kendine has kaya mezarları ile bilinen Sagalassos Antik Kenti gezimiz sonrasında, Türkiye’nin Maldivler’i diye bilinen, ülkemizin en derin, dünyanın en berrak göllerinden Mars yüzeyine benzerliği nedeniyle ‘Mars Yüzeyli Göl’ diye söz edilen derinlik bakımından Türkiye’nin en derin tatlı su gölü konumunda olan ve 1989 yılından beri birinci derece doğal sit alanı olarak korunmakta olan, Salda Gölü’nde fotoğraf molası veriyoruz. Ardından otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Sabah Kahvaltısı: Güzergah üzerinde uygun bir tesiste ekstra olarak alınacaktır. 

Öğle Yemeği: Burdur veya Isparta'da restoranda ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

3. Gün: Pamukkale - Travertenler - Hierapolis Antik Kenti - İstanbul

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltının ardından Pamukkale'ye gidiyoruz. Gezimize Hierapolis Antik kenti ile başlıyoruz. İlk olarak bu kentten günümüze kadar kalmış olan ihtişamlı kapısından girerek antik tiyatrosunu ve antik havuzunu ziyaret ediyoruz.  Ardından Dünyada ender olarak görülen ve yeraltından çıkan sıcak kaynak sularının içerisinde barındırdığı kalkerin çökelmesi ile oluşan travertenleri görüyoruz. Dileyen misafirlerimiz sekilerde ayaklarını şifalı suya sokup vakit geçirebilirler. Sonrasında buldan bezlerini görmek ve alışveriş yapmak için bez mağazasına uğruyoruz. Pamukkale'deki gezimizi tamamladıktan sonra  İstanbul'a hareket ediyoruz. Akşamın geç saatlerde sizleri aldığımız noktalara bırakarak bir sonraki Andante Tour organizasyonumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir

Öğle Yemeği: Pamukkale'de  ekstra olarak alınacaktır.

Akşam Yemeği: Güzergah üzerinde uygun bir tesiste ekstra olarak alınacaktır. 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Açık Büfe veya Set Menü 1 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği
 • Lux Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Andante Tour Kalitesi ve Güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Gece Turları
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye - Özel işletmeler v.b)
 • Müze Kart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri