Sabah belirlenen noktadan hareket ile Kartepe’ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. Kartepe’ye varışımızın ardından serbest zaman veriyoruz. Verilen serbest zaman sonrası Öğlen yemeğine geçiyoruz. Yemeğimizin ardından Dileyen misafirlerimiz ( hava şartlarına göre Kayak yapabilir. Kızakla ve şambreller ile kayak yapılabilir. ) serbest zamanımızın ardından , Akşam saatlerinde dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakarak, bir başka ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak dileği ile veda ediyoruz.

*Belirtilen saatler dışında kayak ve diğer hizmetler için serbest zaman.  İsteyenler kayak merkezinde kayak yapabilir, kızakla kayabilir kayak yapmayanlar, kafelerde vakit geçirebilir. Telesiyejle zirveye çıkıp manzarayı izleyebilir, fotoğraf çekebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Lüks otobüslerle ulaşım

- Öğlen Yemeği ( Sucuk Ekmek ve Ayran  )

- Otopark ücretleri

- Andante Tour kalite ve güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Tüm kişisel harcamalar

 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  1.Ek Bilgiler

  ÖNEMLİ:

  - Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.

  - Verilen fiyatlar 44 kişilik katılım olması halinde geçerlidir.

  - Verilen fiyatlar öğrenciler ve öğretmenler için geçerlidir.

  2.İptal Şartları

  -Gerekli çoğunluk sağlanmadığında Acente Tur porgramında değişiklik yapmamak koşulu ile turu ileri bir tarihe erteleyebilir. 
  -Tur günü oluşabilcek hava muhalefetleri,ülke olayları,ekonomik gelişmeler gibi durumlar karşısında Acente tur programında değişiklik yapmamak şartıyla tur tarihinde değişiklik yapabilir. 

   

  3.Vize Bilgileri