Sabah belirlenen saatte okul önünde buluşma ve hareket ile İstanbul yolculuğumuz başlıyor .Çocukların rol yaparak öğrendiği,yeni beceriler kazandığı,değerler öğrendiği ve hepsinden önemlisigelecekteki hayatını şekillendirmesinde ilham olacak mesleki deneyimler yaşadığı ,eğlence, macerave farklı deneyimlerin adresi olan KIDZANIA ‘ ya ulaşıyoruz.

Dünyada 21 ülke ve 28 şehirde faaliyet gösteren Kıdzanıa, çoçukların sorumluluk, saygı, yardımlaşma, uyum,öz güven,farkındalık,hoşgörü gibi değerlerinin güçlenmesine yardımcı olur.Kıdzania İstanbul’da aktivite içerikleri çoçukların yaşlarına,ilgi alanlarına ve becerilerine göre pedagoglar,oyun uzmanları ve eğitmenlerin yönlendirmeleriyle hazırlanıyor.Kıdzanıa’nın tüm aktiviteleri Davranış Bilimleri Enstitüsü  tarafından onaylanmaktadır.

 • ÖĞRENME Kıdzanıa’nın KALBİNDE yer alır.
 • Kıdzanıa okul ve dış dünya ile KÖPRÜDÜR.
 • Çoçuklarda DUYGU YÖNETİMİ’ni geliştirir.
 • MOTOR BECERİLERİ’ne pozitif katkı sağlar.
 • Çoçukların ÖZ FARKINDALIĞI’nı arttırır.
 • Çoçuklara ELEŞTİREL DÜŞÜNME becerisi kazandırır.
 • Hayal etmeyi yani YARATICILIK’ ı geliştirir.
 • Görsel SANATLAR’ la kendi ve diğer kültürleri kıyaslama deneyimi sağlar.
 • BİLİM UYGULAMALARI’ yla yaratıcılığın önemini keşfeder.
 • Daha iyi bir dünya için DEĞERLER temeline katkı sağlar. (Cömertlik,minnettarlık,dürüstlük,doğruluk,adalet,sadakat,saygı,sorumluluk,dayanışma vs.)

KidZania Gerçek bir şehir düzenlemesi içinde, çocuklara uygun boyutlarda tasarlanmış hastane, itfaiye, tiyatro, arkeoloji müzesi, havacılık akademisi, diş sağlığı merkezi, banka, stadyum ve daha birçok sayıdaki aktivite alanında çocuklar Doktor, İtfaiyeci, Diş hekimi gibi meslekleri canlandırabilecekler.KidZania, 4 -14 yaş arasındaki çocukların 65 aktiviteye katılarak sanatsal, fiziksel ve sosyal becerilerini geliştirdiği, tercih ettikleri 100’den fazla mesleği deneyimlediği, kendi kararlarını verip, özgürce hareket ettiği, yaratıcılığını kullandığı, arkadaşlar edindiği, ürettiği dünyanın ilk çocuklar ülkesidir. 21. yüzyılın ön plana çıkan meslekleriyle tanışan çocuklar, bir diğer yandan da çevre, sürdürülebilirlik, finansal okuryazarlık, ekip çalışması, sorumluluk bilinci, özgüven gibi önemli kavramları öğreniyor ve geleceğe hazırlanıyor.Çocukların gelecekte olmayı istedikleri meslekleri deneyimlemeleri için 8.000 m2’lik bir alanda kurulan bu dünyada onların hayallerini gerçekleştirirken, heyecanlarına da ortak oluyoruz.Kıdzanıa’ya keşfimiz sonrası İzmit’e hareket ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakarak bir başka ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

-Lüks otobüslerle ulaşım

-Tüm Giriş Ücretleri

-Öğle Yemeği

-Rehberlik Hizmeti

-Andante Tour kalitesi ve güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  1.Ek Bilgiler

  ÖNEMLİ:

  - Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.

  - Verilen fiyatlar 44 kişilik katılım olması halinde geçerlidir.

  - Verilen fiyatlar öğrenciler ve öğretmenler için geçerlidir.

  - Yetişkinler için ayrıca fiyatlandırma yapılacaktır.

   

   

  **Tur dönüşü araçlarımız kalkış noktası haricinde (Okul Önü) başka bir noktada durmamaktadır.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri