Sabah saat 08:00’da okul önünden hareket ile İstanbul yolculuğumuz başlıyoruz. 8 bin m²’lik alanı, 80 mt’ lik su altı tüneli 270°‘ lik görüş açısına sahip özel sualtı seyir salonuna sahip, 10000 farklı canlı türü ve 25000 canlı ile Türkiye’nin en zengin içerikli aile eğlence ve kültür parklarından biri olan , Köpekbalıkları, vatozlar, denizkaplumbağaları, denizatları, denizyıldızları, arapaymalar, Mürenler ve ahtapotlar hepsini aynı mekânda inanılmaz bir atmosfer içinde görebileceğimiz SEA LIFE FORUM akvaryuma varıyoruz.Ardından çocukların en çok sevdiği oyuncaklardan biri LEGOLAND’a geçiyoruz. Bu efsanevi oyuncağın birkaç kutusu bile hazine değerindeyken, Legolardan oluşan bir dünyaya gitmenin çocuklar için ne kadar muhteşem olduğunu düşünün. Kaliforniya’da bulunan LEGOLAND, özellikle 2-12 yaş arası çocuklara hitap ediyor.Ancak burayı ziyaret eden büyükler de kendilerini bu Legolara kaptırmaktadır. 60’ın üzerinde eğlence aracı, gösteriler, ilginç etkinlikler ve tüm bunlara ek olarak Legoların yapıldığı fabrikada eğlenceli vakit geçirdikten sonra bizler için oldukça bilgilendirici ve eğlendirici bir ziyaret için RAHMİ KOÇ MÜZESİ’nehareket ediyoruz.Türkiye'de Ulaşım, Endüstri ve İletişim tarihine adanmış ilk önemli müze olan RAHMİ KOÇ MÜZESİ’ne geldiğimizde ; müzede “Beyin: Gizemli Yolculuk” sergisinde dünyanın en akıl almaz tasarımı olan insan beyninin yapısını, işlevlerini ve potansiyelini görüp öğrenecekleri gezimizin ardından, dönüş yolcuğumuz için İzmit’e hareket ediyoruz.Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktaya bırakarak bir başka ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak dileği ile vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

- Lüks otobüslerle ulaşım

- Öğrenci giriş ücretleri

- Rehberlik Hizmeti

- Andante Tour kalite ve güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  1.Ek Bilgiler

  ÖNEMLİ:

  - Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları vb.) değişiklik gösterebilir.

  - Verilen fiyatlar 44 kişilik katılım olması halinde geçerlidir.

  - Verilen fiyatlar öğrenciler ve öğretmenler için geçerlidir.

  - Yetişkinler için ayrıca fiyatlandırma yapılacaktır.

  NOT: Verilen fiyatlar belirtmiş olduğumuz tarihler için düzenlenmiş olup KDV hariçtir. Vermiş olduğumuz teklif şuanki müsaitliğe göre verilmiştir. En kısa sürede rezervasyon olması durumunda geçerliliğini koruyacaktır.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri