Yemyeşil bir cennet : Yedigöller

Yeşilin her tonunun hâkim olduğu bir yer hayal edin... Doğa bütün güzelliklerini, muhteşem zarafetini sergilemiş olsun. İşte Yedigöller Milli Parkı böylesi bir cennet... Şırıl şırıl melodi gibi akan dereleriyle, buz gibi şifalı pınarlarıyla, birbirinden alımlı gölleriyle;sonbaharda kaçırılmaması gereken Doğa Harikası.

Bolu-İzmit

Sabah saat 08.00’de belirlenen noktadan hareket ediyoruz.Sapanca, Adapazarı, Düzce, Bolu güzergâhından Batı Karadeniz bölgesinin en zengin bitki örtüsüne sahip olan ayrıca tabii yaşam alanı olan Yedigöller bölgesine doğru yol alıyoruz.Bolu merkezden içeriye giriş yaparak doğa ile başbaşa kalabileceğiniz her köşesi ayrı bir heyecan yaratacak Yedi tane doğal (Nazlı, Sazlı, Derin, Serin, Büyük, Küçük, Kuru) bir tane yapay göl görüyoruz.. Bizler bu geziyi gerçekleştirirken hazırlanan mangalımızda köfte, sucuk barbekü keyfimizi gerçekleştiriyor ve buranın bol oksijenli havasıyla ciğerlerimizi doldurarak serbest yürüyüş sonrasında, Kocaeli’ne dönüş yoluna geçiyoruz.Akşam saatlerinde İzmit’ e varıyoruz ve Siz değerli misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak başka bir ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER
- Milli Park Giriş Ücretleri
- Barbekü (Mangalda Ekmek arası sucuk veya köfte + meşrubat)
- Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri
- Lüks otobüslerle ulaşım
- Otopark ücretleri
- Andante Tour kalite ve güvencesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:
  Günübirlik tur sayfasında bu alanları tasarımdan kaldırın

  1.Ek Bilgiler

  ÖNEMLİ:
  - Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.
  - Verilen fiyatlar 27 kişilik katılım olması halinde geçerlidir.

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri