1. Gün: Gece Yolculuğu

- 22:00 Zeytinburnu Çırpıcı İspark Otoparkı (Zeytinburnu Metro İstasyonu Yanı)

- 23:00 Harbiye (Harbiye Askeri Müze Karşısı)

- 23:59 Kadıköy Tepe Nautilus AVM Karşısı (Ayrılıkçeşme Metro İspark Otoparkı)

- 00:15 Kartal Köprüsü Metro İstasyonu (E-5 Ankara İstikameti),

- 00:30 Çayırova Mc Donald's,
- 01:15 İzmit Halkevi Duraklarından (Asya Otel Karşısı)

Yukarıdaki hareket noktalarından katılacak Siz Değerli Misafirlerimiz eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz. 

2. Gün: Kurşunlu Şelalesi - Düden Şelalesi – Aspendos Tiyatrosu – Rafting

Adapazarı – Kütahya  – Afyon güzergâhını takiben Antalya’ya hareket ediyoruz. Sabah yolda alacağımız  serbest kahvaltımız sonrası, Düden Şelalesi ve Kurşunlu Şelalesi gezilerimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından, Anadolu’da günümüze kadar en iyi korunmuş Roma Tiyatrosu olan Aspendos Antik Tiyatrosu’nu geziyoruz. Sonrasında Türkiye’nin en güzel doğa spor alanlarından olan 7’den 77’ye herkesin rahatça yapabildiği ve bir daha asla hafızalardan silinmeyecek Köprülü Kanyonda Rafting turumuzu gerçekleştiriyoruz. (Ekstra) Rafting sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir. 

Önemli Not :Rafting yapmayacak misafirlerimiz için farklı bir gezi alternatifi olmayacağından, bu misafirlerimiz rafting alanımızda bulunan restoranımızda beklemek durumundadırlar. 

- Sabah Kahvaltısı:Otobüste Verilen Sandwich, Meyve Suyu 

- Öğle Yemeği: Alabalık Veya Tavuk, Makarna, Salata (Ekstra)

- Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

3. Gün: Antalya - Kemer Şehir Merkezi - Kemer Tekne Turu - Phaselis Koyu - Yüzme Molaları - Gece Turu – Kaleiçi - Antik Yat Limanı – Phaselis Antik Kenti - Tahtalı Dağı Teleferik Turu

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımız  sonrasında Kemer’e hareket ediyoruz. Kemer merkezde kısa bir serbest zaman sonrasında tam gün sürecek olacak Kemer Tekne Turumuza çıkıyoruz. Bu turumuzda Cennet Koyu, Ay Işığı Koyu, Phaselis Koyu başlıca uğrayacğımız koylardır. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında küçük kayıklar ile Phaselis Antik Kenti’ne gidiyoruz. Phaselis antik kentinde Askeri liman, Tiyatro, Antik Cadde ve Hamam yapılarını görüyoruz.Dileyen misafirlerimiz burada tarihi kalıntıların yanı başında Phaselis plajında yüzme imkânı bulabilirler. Dileyen misafirlerimiz ise (Ekstra) Tahtalı Dağı Teleferik turuna katılabilirler. Bu teleferik, Dünyanın ikinci, Avrupa’nın ise en uzun Teleferiğidir. Akdeniz’i ve 2.365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’nın zirvesini birleştiriyor. Teleferik istasyonumuza vardığımızda, 80 kişilik deniz manzaralı panoramik  kabinler ile dağa çıkışımızı gerçekleştiriyoruz. Buradaki kafede ekstra içeceklerimizi yudumladıktan sonra inişimize başlıyoruz. Dağ istasyonu 360 derecelik panoraması ile davetkârdır. İniş sırasında dünyanın en güzel korunmuş doğal bölgesinin üstünden geçerek muhteşem bir deneyim yaşıyoruz. Bu harika manzaranın keyfini çıkarıyoruz. Burada göreceğiniz, Finike ve Side arasındaki şahane manzaraya hayran kalacaksınız (Ekstra ) Unutulmaz anlardan sonra otelimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir. Bu turumuzda farklı bir organizasyon yaparak Antalya Merkez Gece Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Yivli Minare, Saat Kulesi, Dar Sokakları ve Tarihi Evleriyle Kaleiçi, Antik Yat Limanı gezisini takiben, arzu eden konuklarımız için barları ile ünlü Kale İçi Bar Turu yapıyoruz. (Ekstra) 

 - Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

- Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

 - Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

4. Gün: Alanya Şehir Turu – Dim Çayı – Damlataş Mağarası - Kleopatra Plajı – Yüzme Molası

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrasında, Alanya’ya hareket ediyoruz. Alanya Şehir Turumuzun ardından buz gibi suyunda serinleyeceğimiz ve yüzme molası vereceğimiz Dim Çayına gidiyoruz. Dim Çayında vereceğimiz öğle yemeğimiz sonrasında Alanya şehir merkezinde Alanya Kalesi’ni geziyoruz. Ardından Damlataş Mağarası’nı ziyaret ediyoruz.İnce kumlu, alabildiğine geniş bir plaj olan Kleopatra'nın bile banyo yaptığı söylenen, denizinin sığ olması ile bilinen Kleopatra Plajı’nda yüzme molası veriyoruz. Sonrasında otelimize dönüyoruz.Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir. 

-Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

-Öğle Yemeği: Dim Çayında Restoran’da Menü Olarak Alınacaktır. (Ekstra)

-Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

5. Gün: Side – Side Çarşı – Apollon Tapınağı - Manavgat Tekne Turu - Yüzme Molası - Manavgat Şelalesi – Perge Antik Kenti

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrasında, Side Antik Kenti’ni gezmek için yola çıkıyoruz. Side Çarşı Turumuzu gerçekleştirip, Apollon Tapınağı’nı ziyaret ettikten sonra Manavgat tekne turumuza başlıyoruz.Tekne turumuz sonrası dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi’ni görmek için Side’den ayrılıyoruz. Şelalede vereceğimiz kısa bir moladan sonra Perge Antik Kenti’ne gidiyoruz. Roma çağında gladyatör dövüşlerinin de yapıldığı tiyatroyu gezdikten sonra U şeklindeki Stadion Surlar, Kuleler, Kapılar, Anıtsal Çeşme, Hamamlar, Mezar Kalıntıları, Heykeller, Agora, Kilise, Su Kanalları, Direkli Cadde, Piskoposluk Merkezi gezilerimiz sonrasında otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizdedir. 

- Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir 

- Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

- Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

6. Gün: Olympos Yüzme Molası - Üçağız Köyü - Kekova Tekne Turu - Simena Kalesi - Yüzme Molaları – Batık Şehir - Hamidiye Koyu – Tersane Koyu

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltımız sonrasında, Olympos’a hareket ediyoruz. Antik Likya'nın en önemli liman kentlerinden olan Olympos, tarih boyunca mitolojiye konu olmuştur. Ayrıca konumunun elverişliliği nedeniyle korsanların barınağıda olmuştur.Olympos’ta sahip olduğu tarihsel değerleri, 3200 metre muhteşem sahili, endemik bitkileri, caretta caretta'ları Khimaira'sı, tüm sportif etkinliklere olanak veren muhteşem doğası ve pansiyon olarak kullanılan meşhur ağaç evleri arasında yüzme molası veriyoruz. Burada Ağaç Evleri, Olympos Antik Kenti, Olympos Limanı ve sahilini görüyoruz. Vereceğimiz yüzme molaları sonrasında Üçağız Köyü’ne gidiyor ve Kekova Tekne Turumuza çıkıyoruz. Tekne turumuzda Anadolu’nun en küçük tiyatrosunu barındıran Simena Kalesi’ni ve denizin içindeki lahitleri uzaktan görüp fotoğraflama imkânı buluyoruz.Ayrıca Kekova Adası, Batık Şehir, Hamidiye Koyu, Tersane Koyu bu turumuzda başlıca göreceğimiz yerler olacaktır. Bu noktalarda vereceğimiz yüzme molaları sonrasında Elmalı – Korkuteli - Afyon – Kütahya – Adapazarı güzergâhından dönüş yolculuğumuza geçiyoruz. 

- Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir 

- Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)

- Akşam Yemeği: Dinlenme Tesisinde Ekstra Olarak Alınacaktır.

7. Gün: İstanbul'a Varış

Sabah saatlerinde Siz Sayın Misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakıyor ve başka bir ANDANTETOUR organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.

 

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Profesyonel Rehberlik hizmetleri
- Tüm Tekne Turları
- 4 gece yarım pansiyon konaklama 
-4 açık büfe sabah kahvaltısı 
-4 açık büfe veya set menü akşam yemeği 
-Lüks Araçlar ile Ulaşım (kişi sayısına göre araç detayları aşağıda yer almaktadır.)
-Andante Tour güvencesi
- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası


 

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Tüm Öğle Yemekleri

- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

- Tüm Özel Harcamalar

- Gece Turları

- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

- Müzekart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)

- Müze Giriş Ücretleri ( Belediye ve Özel işletmeler İçin Geçerlidir. ) 

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  MÜZEKART BİLGİSİ
  Müze Kart Tur fiyatına dahil değildir.Tur fiyatına Müze Ören Yeri ücretleri dahil değildir.(Özel İdare ve Belediye işletmeleri vb.) Kültür ve Turizm Bakanlığına ait yerlerde Müzekart geçerlidir. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında müzekart ekletebilirler. Satış esnasında müzekart talep etmeyen misafirlerimiz ilgili müzelere giriş ücretlerini kendileri öderler.T.C Vatandaşı olmayan misafirlere müzekart verilememektedir. Yabancı uyruklu misafirlerimizin müze giriş ücretleri kendilerine aittir.

  GENEL ŞARTLAR
  Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dahil olmak üzere 6 Gece 7 Gün olup 4 Gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında uygulanır. Tek bir çocuk için kullanılır. Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. 0-6 Yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Haftalık turlarda oturma düzeni birer sıra kaydırılmak suretiyle rotasyon uygulanır. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa göre aynı standartlarda olmak kaydı ile değişiklik yapılabilir. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda Andante Tour’ un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Andante Tour da saklıdır. Turun iptali durumunda Andante Tour iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur. Ön ödeme tutarı kayıt tarihinde rezervasyon bedelinin minimum % 35'idir. Turun hareket tarihinden 7 Gün önce kalan tur bedelinin tamamlanması gerekmektedir. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dahildir.

  DİĞER DETAYLAR
  Rafting: ( Nova Rafting ) Köprülü Kanyon Milli Parkı’nın içinde, çeşitli kanyonlardaki yeraltı suları ile beslenen ırmak, Türkiye'nin en güzel tabii rekreasyon alanlarından birini oluşturuyor. Ziyaretçilere nefes kesici doğa manzaralarını ve Toros Dağları’nı seyretme imkânı da sunuyor. 2-3 zorluk derecesine sahip olan 14 kilometrelik parkurda, 16 rapid bulunuyor. Bu parkurda yapılan rafting sırasında, rafting botlarında bakanlıktan belgeli profesyonel rafting personeli bulunuyor. Botlar bakanlığın belirlediği standartlarda 8 kişilik olarak kullanılıyor. Katılımcılar sigortalı ve rafting sırasında can yeleği, kask ve dizlik takıyorlar.
  Öğlen Yemeği Ücrete Dâhil Menü: Asma yaprağında alabalık, sebzeli tavuk şiş (seçmeli), salata açık büfesi, pilav veya makarna ve meyvedir. 7’den 70 ‘e herkesin rahatlıkla katılacağı bir parkurdur.
  Mehtap Turu: Antalya Merkez’de bulunan teknemizle denize açılarak fasıl, deniz ve mehtabı bir arada yaşabileceğiniz keyif alabileceğiniz ve yorgunluğunuzu atabileceğiniz tekne turumuz.(İçecekler Ekstradır)
  Tahtalı Teleferik : Türkiye sahip olduğu turizm potansiyeline bir yenisini ekleyerek turizmini daha da zenginleştirmiştir. Dünyanın en uzun ikinci, Avrupa`nın en uzun Teleferiği, Akdeniz’i ve 2’365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı’ nın zirvesini birleştiriyor. Zirvesi karla kaplı bu heybetli dağ hızla büyüyen ve turizmin gözdesi olan Kemer, Antalya bölgesinde yer almaktadır. Antalya`ya iş veya turizm amaçlı gelen herkesin mutlaka görmesi gereken  teknoloji ve mühendislik harikası Olympos Teleferik günlük ziyaretler icin ideal ve unutulmaz bir seçim olacaktır. Akdeniz Bölgesinin eşsiz manzarasının yanı sıra 11 Ay deniz manzarlı Tahtalı Teleferik sayesinde deniz ve dağ artık birbirine çok yakın. Tahtalı Teleferik sizlere yüksek kalitede eğlenceyi ve heyecanı vaad ediyor. 7.5 Km uzunluğundaki tırmanış milli park çam ormanlarının enfes manzarasını izlemeniz için mükemmel bir fırsat. Yüksek kalite güvenlik standartları ile güvenli yolculuğun tadına varın.
  Teknik veriler : Üç yılda tamamlanan ve insanoğlunun yapabileceklerinin sınırlarını zorlayan, otoritelerce  teknolojı  ve mühendislik harikası olarak adlandırılan Olympos Teleferik projesi, ayrıca başarılması imkânsız dünya projeleri arasında gösterilmektedir. Teleferik 4350m uzunluğunda ve iki adet 80 kişilik kabinlerle yaklaşık 10 dakika içerisinde 1639m yükseklik kat etmektedir. Bu sayede denize girmenin yanı sıra aynı zamanda 5 ay boyunca karlı  ve surekli serin zirvedeki aktiviteler ve panoramanın  keyfine varmak mümkün olmaktadır. İsviçre kökenli Garaventa-Grubu, çok zor şartlarda, bu  şaheseri yaratmayı başarmışlardır. Bu Teleferik Projesini gerçekleştirebilmek için ilk olarak Malzeme Teleferiğini’nin kurulması gerekiyordu. Bu malzeme teleferiği ve helikopterler ile inşaat süresince  3'700 m3 Beton, 4'500 m3 Su, 420 ton Demir/çelik ve 8'600 ton agrega Hat boyunca yer alan inşaatlar ve üst istasyonun inşaatı için taşınmıştır.
  TURUN OTELLERİ: Turumuzda, 3, 4, 5 yıldız veya Özel Belgeli otellerde konaklama gerçekleşecektir.Yüksek sezonda otellerde değişiklik olabilir.
  ÖNEMLİ:
  - İlk gün gezi otele girmeden başlayacağından yüzme için gerekli kıyafetlerinizi ayrı bir şekilde hazırlayınız.
  - Programlarımızda gerçekleştirilen tekne turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - yoğunluk, rüzgâr yönü ve şiddeti, berraklık, denizdeki akıntı vb.- etkenlerden dolayı tekne kaptanı tarafından karar verilir.
  - Gece turları, ekstralar; tüm gece turları ekstra olup katılıma ve kişi sayısına bağlı olarak gerçekleştirilir.
  REHBER TAVSİYESİ :
  Gezi yerlerinde genelde yürüyüş yapacağımızdan dolayı bunu dikkate alarak hazırlıklı gelmenizi ve mevsim koşullarını düşünerek giyinmenizi tavsiye ederiz. (polar/kazak, şapka, güneş gözlüğü, yağmurluk vb.) İnceden kalına doğru bir giyimi tercih ediniz (yürüdükçe terler, durduğunuzda üşüyebilirsiniz). Ayakkabınızın yürüyüşe uygun olmasını öneririz(toprak, kaya, çamur, su vb.). Boğazlı bot ya da spor ayakkabı iyi olur. Küçük bir sırt çantanız bulunmalıdır.(yürüyüş sırasında elleriniz boş olmalı) Mutlaka yedek giyim, çorap ve ayakkabı alınız.Varsa ilaçlarınız fotoğraf/video çekiyorsanız yeterince film, yedek pil bulundurmanız gerektiğini hatırlatır sizleri turlarımızda misafir etmekten mutluluk duyarız.
  İKLİM ŞARTLARI :
  Akdeniz iklimi, yaz sıcaklığı güneş ışınlarının düşme açısına, kuraklık ise alçalıcı hava hareketlerine bağlıdır. En sıcak ay ortalaması 26-28 °C, en soğuk ay ortalaması 8-10 °C dir. Yıllık sıcaklık ortalaması 18 °C dir. Kar yağışı ve don olayı çok ender görülür. En fazla yağış kışın, en az yağış yazın düşer. Kışın görülen yağışlar cephesel kökenlidir. Cephesel yağışlar en fazla bu iklimde görülür. Yıllık yağış miktarı yükseltiye göre değişir. Ortalama 600 -1000 mm arasındadır. Yağış rejimi düzensizdir. Bitki örtüsü Kızılçam ormanlarıdır. Alçak alanlarda (0-800 m) Makiler bu ormanların tahribiyle oluşmuştur. Maki yaz kuraklığına, dayanabilen; Mersin, Defne, Kocayemiş, Zeytin, Zakkum Keçiboynuzu gibi kısa bodur ağaçlardan meydana gelen bir bitki topluluğudur.
  TEKNE TURLARI HAKKINDA:
  Programlarımızda gerçekleştirilen tekne turlarımızda yüzme molaları için belirttiğimiz koyların hangilerinde mola verileceğine - YOĞUNLUK, RÜZGAR YÖNÜ ve ŞİDDETİ, BERRAKLIK, DENİZDEKİ AKINTI Vb.- etkenlerden dolayı TEKNE KAPTANI TARAFINDAN KARAR VERİLİR.
  ÖNEMLİ NOTLAR :
  - Paket Fiyatlarımız Otel, Ulaşım ve Çevre gezilerini kapsamaktadır. 
  - Mola yerlerimiz; yoğunluk, tadilat vb. gibi mücbir sebeplerden ötürü mevki ve hizmet standartları açısından aynı olmak kaydıyla değiştirilebilir.
  - Program zamanlamasında(gün içerisinde gezilecek vizit noktalarının sırasında ve ya günler arasında) Hava Durumu, Yol Durumu vb. gibi nedenlerle Rehber gerekli gördüğü takdirde değişiklik yapabilir.
  - Mücbir sebeplerden (hava, yol, ziyaret yerlerindeki yoğunluk vb.) ve ya misafirlerimizin rehberimizin verdiği zamanlamalara uymamaları sebebiyle tur programımızda yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Andante Tourr kesinlikle sorumlu değildir.
  - Tur programında yer alan gece turları gibi ekstra turlar kişi sayısı ve mevcut personelin şartlarına bağlı olarak gerçekleştirilir. ' Yol üzerinde yapılan ekstra turlar tüm yolcuların katılımı olmasa dahi gerçekleştirilecektir. Yol üzeri yapılacak olan ekstra turlarda; tura katılmayacak olan misafirlerimiz rehberimiz tarafından şehre girmeden önce yer alan dinlenme alanlarına ve ya şehir merkezlerine yönlendirilecektir. Yol üzerinde yapılan ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, mola yerinde beklemeyi kabul ederek tura katılmışlardır. '
  - Ek Hizmet Bedelleri Paket(Ulaşım ve konaklama) fiyatın üstüne eklenerek total bir paket halinde taksitlendirilebilir. İndirimli statüsünde olan misafirlerimiz bu bedeli indirimli öderler.
  - Rezervasyon esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyona girilen ulaşım ve otel notlarının garantisi yoktur.
  - Tur Paketlerinde uygulanan çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. 0-6 yaş çocuklarda otel konaklamasında yatak verilmeyebilir.
  - Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (Rotasyon) olmaktadır. Kısa Turlarımızda Rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehber ve yardımcısına aittir.
  - Turumuz; rehberlik, ulaşım, konaklama ve çevre gezileri ile bir paket olup ayrı düşünülemez.
  - Kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar geri iade edilmez.
  - Uçaklı Turlarımızda; Uçak ile ilgili bölümlerde havayolu sözleşmesi geçerlidir. İptal Sigortaları Uçak ulaşımını kapsamaz. 
  - Uçaklı Turlarımızda kademeli fiyat sistemi mevcuttur. İlan edilen fiyat en düşük sınıftan açılan fiyattır. (Uçaklı tur programlarında 'ekonomik sınıf' kullanılmaktadır.)
  - Turumuzda yeterli sayıya ulaşılamadığı takdirde; iptal hakkı tur hareket tarihinden 20 gün öncesine kadar Andante Tour da saklıdır. Böyle bir iptal durumunda Andante Tour misafirlerine bizzat haber vermekle yükümlüdür. Asgari Katılımcı Sayısı 25 Kişidir.
  - En son yayımlanan sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar.
  - 18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması zorunludur.
  - Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. 

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri