1. Gün: İstanbul –Singapur

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Havayolları Kontuarı önünde Siz Değerli misafirlerimizle saat 22.30‘da buluşuyoruz.(Uçuş tarihinden 1 Gün önceki akşam) Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’na ait TK 54 sefer sayılı uçuşu ile saat 01.55’de Singapur’a hareket ediyoruz.Gecemizi uçakta yolculuk yaparak geçiriyoruz.

2. Gün: Singapur

Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile 17.30’da Singapur’a varıyoruz.Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından özel otobüsümüz ile Singapur’u tanımanız için hazırlanan panoramik şehir turunu yapıyoruz. Singapur şehir turumuzda; Singapur Nehri, Meclis-Opera-Mahkeme binaları ve Merlion anıtı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize transferimiziyapıp sonrasında serbest zaman veriyoruz.

3. Gün: Singapur

Kahvaltımızın ardından serbest zaman veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Sentosa Adası’’ turumuzu yapıyoruz. (85 Euro). Sentosa Singapur’luların haftasonlarını değerlendirdikleri Singapur’un en büyük adasıdır. Otobüsümüzle Faber tepesine geldikten sonra teleferikle adaya güzel bir manzara eşliğinde geçiyoruz. Ada üzerinde önce Singapur’un tarihinin anlatıldığı mumya müzesini geziyoruz.Daha sonra devasa okyanus balıklarını, köpek balıklarını ve daha pek çok okyanus canlısını yürüyen bant üzerinde camın arkasından izleyebileceğiniz büyük akvaryumu geziyor ve en son adanın sahilinde yapılan etkileyici ışık ve lazer gösterisini izliyoruz. Öğleden sonra arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “Universal Stüdyoları” turumuzu yapıyoruz.(90 Euro). Turumuzda sinema ekranından içeri giriyor ve kendimizi bir anda meşhur Hollywood stüdyolarında buluyoruz. Gişe rekorları kıran Shrek, Madagaskar, Jurassic Park, Transformers’ın da olduğu 18 film stüdyosu ve eğlence parkları sizleri bekliyor. Sonrasında Çin Mahallesi’nde alişveriş için kısa bir serbest zaman veriyoruz. Tur sonrası otelimize transferimizi yapıyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “Gece Safarisi” turumuzu yapıyoruz. (55 Euro). Bu gezide dünyada ilk kurulmuş olan gece safarisi parkını geziyor ve buraya sponsor firmalar tarafından getirilerek doğal ortamları yaratılmış ceşitli canlıları görüyoruz.Ayrıca suni olarak yaratılmış yağmur ormanları bölgesinden geçiyor, gezimizin bir bölümünde trenden inip, yürüyerek “leopar yolu” denen yürüyüş parkurunu geziyor, burada leopard, dev yarasa gibi canlıları çok yakından görüyoruz. Heyecan dolu bir akşam bizleri bekliyor. Tur sonrası otelimize transferimizi yapıp sonrasında serbest zaman veriyoruz.

4. Gün: Singapur – Kuala Lumpur

Sabah kahvaltımızın ardından  odalarımızı boşaltıyoruz. Özel otobüsümüz ile Malezya’ya hareket ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek “ Melaka Turu“ muzu yapıyoruz.( 40 Euro ) Yolculuğumuz sırasında Unesco tarih dünya Mirası listesinde yer alan tarihi Melaka şehrini ziyaret ediyoruz. Melaka, geçmişte Portekiz, Hollanda ve İngiliz sömürgesi olmuştur ve meşhur baharat yolunun başlangıcıdır. Melaka, Kuala Lumpur’un 160 km güneyinde yer alan, ülkenin en önemli tarihi bölgelerindendir. Palembang’dan Hindu bir prens olan Parameswara tarafından kurulmuştur. Melaka ayrıca Portekizliler, Hollandalılar ve İngilizler tarafından da yönetilmiştir. Bu fetihlerin kalıntıları ve binaları halen günümüzde de görülmektedir.Hızlı gelişimle harmanlanmış fakat dikkatle planlanmış bir şehirdir. Bu 3 sömürgeci dönemden kalan tarihi eserler ve şehir merkezi gezeceğimiz yerler arasındadır.Malezya’ya varışımıza istinaden Kuala Lumpur’u tanımanız için panoramik şehir turunu yapıyoruz.Merdeka meydanı, Ulusal cami, Kahramanlar anıtı, Malezya Sultanın sarayı (dışarıdan), Çin Mahallesi, Merdeka meydanı, Ulusal cami, Kahramanlar anıtı, Malezya Sultanın sarayı (dışarıdan) , Çin Mahallesi , Minare of Kuala Lumpur ( dışarıdan ) göreceğimiz  yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ‘’Batu Mağaraları’’ turumuzuda yapıyoruz. (35 Euro). Bu turumuzda 130 milyon yıllık kireç taşından tepenin içine yapılmış Batu Mağarasını ziyaret ediyoruz. Girişte bizi maymunlar karşılıyor. 272 basamak çıkarak mağaranın içindeki Hindu Tapınağını ziyaret ediyor ve Tanrı Muruga’nın en yüksekteki mabedini görüyoruz. Tur sonrası otelimize transferimizi yapıyor ve serbest zaman veriyoruz.

5. Gün: Kuala Lumpur - Bangkok

Kahvaltımızın ardından odalarımızı boşaltılyor  ve Kuala Lumpur havalimanına transferimizi yapıyoruz. Yerel hava yolları ile Bangkok’a uçuyoruz.Varışımıza istinaden Bangkok’u tanımamız için hazırlanan panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Şehir turumuzda Oturan Buddha Heykeli ve Stupa’ları (mezar taşları) görüyoruz. Daha sonra Çin Mahallesi, Çiçek Pazarı, Demokrasi Anıtı ve Caddesi, Bakanlıklar Caddesi, Parlamento Binası, ve Tayland’ın şu andaki kralının Bangkok’taki Malikanesi görüyoruz.Akşam arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turuna katılabilirler. (15 Euro). Turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidiyoruz.Burda günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyoruz.Bu restoranın sloganı “if it swims we have it” yani “yüzüyorsa bizde vardır”. Yemeğimizin ardından Bangkok’un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğimiz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace çanta vs) ağırlıklı olduğuPatPong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçiriyoruz. Bol pazarlık yapmayı unutmuyoruz.Tur sonrası otelimize transferimizi yapıyor ve serbest zaman veriyoruz.

6. Gün: Bangkok

Kahvaltımızın ardından serbest zaman veriyoruz.Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı & Yılan Çiftliği turumuzu yapıyoruz. (50 Euro). Bu turumuzda Bangkok’un dışına çıkarak yol üzerinde ilk önce dünyaca tanınmış Siam İkizlerinin doğduğu Samut Songkram kasabasında bir Hindistan cevizi çiftliğine uğruyoruz. Burada Hindistan cevizi ağacından Tay halkının nelerde faydalandıkları hakkında bilgi alıp, bu ağaçtan yapılmış hediyelik eşyaları görüyoruz.Ayrıca içerideki orkide bahçesini de geziyoruz. Burdan hareket edip 10 dk civarında otobüs yolculuğundan sonra Tay stili teknelerin kalktığı iskeleye geliyoruz. Burdan teknelere binip nefis egzotik Uzakdoğu manzaraları eşliğinde yaklaşık yarım saatlik zevkli bir yolculuktan sonra dergilere kapak, belgesellere jenerik olmuş meşhur Yüzen Çarşı’ya geliyoruz.Nehir üzerindeki kanoların içinde kurulan açık pazarı görüyor ve alışveriş yapma imkanına sahip oluyoruz.Yüzen çarşıyı öğlen kapanana kadar geziyoruz. Ayrıca bir yılan çiftliğine uğruyor, burada Kobra ve Piton gibi yılanlarla yapılan ilginç bir gösteri izliyoruz. Dönüş yolunda ağaç oymacılığının en güzel örneklerinin bulunduğu ağaç oyma atölyesini geziyoruz.Burada gül ve tik gibi değerli ağaçların sanatçıların elinde nasıl mükemmel biçimde şekillendigini görüyoruz.Bangkok’a dönüş yolunda rehberimizin alacagı Tayland’ın en meşhur tropic meyvelerinin tadına bakıyoruz.Tur sonrası otelimize transferimizi yapıyor ve serbest zaman veriyoruz.

7. Gün: Bangkok – Pattaya

Kahvaltımızın ardından odalarımızı boşaltıltıyor ve Pattaya’ya hareket ediyoruz. Yol üzerinde bir mücevher fabrikasını geziyor, Tayland’da çıkan safir, yakut gibi değerli taşların nasıl işlendiğini ve mücevher haline getirildiğini görüyoruz.Yaklaşık 2,5 saat sürecek otobüs yolculuğumuzun ardından Tayland’ın sahil kesimindeki dinlence ve eğlence merkezi Pattaya’ya varıyor ve otelimize transferimizi yapıyoruz.Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra düzenlenecek Timsah Çiftliği turumuzu yapıyoruz. (20 Euro). Burada timsahlarla yapılan tehlikeli gösteriyi izliyor, daha sonra tropik bitki ve ağaçlarla düzenlenmiş bahçeyi geziyoruz. Kaplanlar ile hatıra fotoğrafı çektiriyor, filleri elimizle besliyor ve bahçedeki çeşitli Uzakdoğu’ya has canlıları görebiliyoruz.Tur bitiminde otelimize transferimizi yapıyoruz. Oda anahtarlarının dağıtılmasının ardından dinlenmek için serbest zaman veriyoruz.Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek ünlü kabare Alcazar Show’da unutulmayacak bir gece geçirme imkanını buluyoruz. (30 Euro). Tayland’ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.  Tur sonrası otelimize transferimizi yapıyor ve sonrasında serbest zaman veriyoruz.

8. Gün: Pattaya

Sabah kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Nong NoochTropik Bahçe turumuzu yapıyoruz. (35 Euro). Tayland’da yıllarca en iyi düzenlenmiş bahçe ödülü almış olan bu muazzam bahçede çok sayıda fotoğraf çekeceğinizi garanti ediyoruz. Önce Tay kültürünü yakından tanıyacağımız bir kültürel şov izliyoruz.Tay dansları, Tay Boksu, tarihi savaşların canlandırmasını ve daha bazı başka gösterileri izledikten sonra ikinci bölüme geçiyor ve burada fillerin yaptıkları harika gösteriyi izliyoruz.Tayland’ın simgesi bu sevimli hayvanların marifetlerine inanamayacaksınız. Tur bitiminde arzu eden misafirlerimiz rehberlerinin ekstra düzenleyeceği Fil Safarisi turuna katılabilirler (30 Euro). Doğal ortamda fillerin üzerinde yapacağımız bu gezide keyifli anlar yaşıyoruz. Tur sonrası otelimize transferimizi yapıyor ve sonrasında serbest zaman veriyoruz.

9. Gün: Pattaya – Bangkok - Phuket

Kahvaltımızın ardından odalarımızı boşaltıyor ve havalimanına transferimizi yapıyoruz.Rahat ve güvenli uçuşumuzun ardından yerel saat ile Phuket’e varıyoruz.Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından özel otobüsümüz ile otelimize hareket ediyoruz. Akşam arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek akşam yemekli Phuket Fantasea turumuzu yapıyoruz. (60 Euro). Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale, akrobasi, özel efektler, fil gösterisi ve Tay kültürünün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ziyaretçileri büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçiriyoruz.Tur sonrası otelimize transferimizi yapıyor ve serbest zaman veriyoruz.

10. Gün: Phuket

Kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek tam günlük Phi Phi Adası turumuzu yapıyoruz. (70 Euro). Sürat teknelerimizle Phuket’in yakınındaki iki cennet mercan adasından ilki Phi Phi Don’a hızlı bir şekilde ulaşıyoruz. Palmiye ağaçları ile bezenmiş kumsalı ve tertemiz turkuaz rengi deniziyle Hollywood yıldızı Leonardo Di Caprio’nun “The Beach” filminin bazı bölümlerinin çekildiği “Maya Bay”’de denize girmek ve güneşlenmek için zamanımız oluyor.İkinci sırada Phi Phi Ley’e uğruyoruz. Burada Viking Mağarası’nı ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimiz Phi Phi Adası’nda yiyoruz. Akşam yine sürat teknelerimizle otelimize dönüyoruz.

11. Gün: 12.GÜN : Phuket - İstanbul

Kahvaltımızın ardından arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek James Bond Adası turumuzu yapıyoruz. (70 Euro). Gezi teknemizle hızlı bir şekilde ilk durağımız bir çok belgesele konu olmuş Panak ve Hong adaları oluyor. Özel kanolarımız ile yapacağımız bu gezi sırasında, koy ve mağaralar arasında mutheşem doğa manzarlarına şahit olacağınız bir mecara bizleri bekliyor. Açık büfe olarak teknemizde alacağımız öğle yemeğimizin ardından bir sonraki durağımız James Bond “Altın tabancalı adam” bölümünün çekildiği James Bond Adası oluyor. Bu adadaki meşhur kayayı ve sahili görüyoruz.Adadaki Müslüman köylülerden alışveriş yapabilmek ve bol bol fotoğraf çektirmek icin serbest zaman veriyoruz.James Bond adasından sonraki en son durağımız snorkel yapabileceğimiz, yüzüp sahilinde güneşlenip dinlenebileceğimiz Lawa adasıveya Naka Adası olacaktır. (Hava şartlarına göre karar verilecektir.) Tur sonrası otelimize transferimizi yapıyor ve sonrasında serbest zaman veriyoruz. Rehberinizin belirleyeceği transfer saatinde Phuket Havalimanı’na hareket ediyoruz. Pasaport ve check in işlemlerimizin ardından Türk Havayollarının TK 173 sefer sayılı uçuşu ile saat 11.20‘de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17.45’de İstanbul’a varıyor  ve Siz değerli misafirlerimizle başka bir ANDANTETOUR organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.

 KONAKLAMA OTELİ Uzakdoğu 3 - 4 * Oteller

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Türk Havayolları ile İstanbul – Singapur / Phuket -  İstanbul parkurunda ekonomik sınıfı ikram dahil uçak bileti,
- Seçilecek kategorideki otellerde oda kahvaltı bazında 10 gece konaklama,
- Singapur – Kuala Lumpur parkurunda Özel otobüsümüz ile transfer
- Yerel Havayolları ile Kuala Lumpur - Bangkok parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakkı ile )- Yerel Havayolları ile Bangkok - Phuket parkurunda ekonomik sınıf uçuşları ( 15 kg bagaj hakkı ile )
- Tüm havaalanı otel - havaalanı – otel transferleri
- Otellerde welcome coctaili ( Tayland )
- Otellerde bagaj taşıma işlemleri ( Tayland )
- Singapur , Kuala Lumpur, Bangkok’da panoramik şehir turu
- Türkçe rehberlik hizmetleri
- Havalimanı Vergileri.
- TURSAB zorunlu mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

-Seyahat sağlık sigortası
-Ekstra turlar ve kişisel harcamalar
-Yurtdışı çıkış harcı bedeli ( 150 TL )

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
  Tur Hareket Tarihleri:

  1.Ek Bilgiler

  ÖNEMLİ BILGILENDIRME

  • Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
  •  Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
  • Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup, sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez. Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
  • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
  • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
  •  Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg .
  • Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.
  • Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
  • Tur Programımız minimum 35 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 15 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Andante Tour tarafından bildirilecektir.
  • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Andante Tour tarafından bildirilecektir.
  • Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 5 gün önce Andante Tour tarafından bilgi verilecektir.
  •  3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
   Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
  • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Andante Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  • Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Andante Tour sorumlu tutulamaz.
  • Ekstra turlar, servis aldığımız Hizmetler tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
  •  Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
  • Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
  • Tura katılım için Andante Tour tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Andante Tour sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dâhil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
  • Andante Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Andante Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  • Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır
  • ’’ Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır ’’

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri