1. Gün: ( Gece Yolculuğu)

Akşam belirtilen noktan saat 01:15 İzmit Halkevi Durağı ( Asya Otel Karşısı ) katılan misafirlerimiz ile Adapazarı – Bolu – Ankara - Aksaray üzerinden, Çukurova’nın ortasında yer alan ve Seyhan Nehrinin bereketli sularıyla beslenen, Adana’ya doğru gece yolculuğumuz başlıyor.

2. Gün: Seyhan Baraj Gölü – Taşköprü – Sabancı Camii – Adana Ulu Camii – Ramazanoğulları Külliyesi – Büyük Saat Kulesi - Adana Portakal Çiçeği Karnavalı

Sabah saatlerinde, Seyhan Baraj Gölü kenarın da kahvaltı için serbest zaman veriyoruz.Daha sonra, eski Adana, meşhur Taşköprü ,Sabancı Camii, Adana Ulu Camii ve Ramazanoğulları Külliyesi, Büyük Saat Kulesi ve şehir merkezi gibi yerleri geziyoruz.Adından, hep beraber, 2013 yılında düzenlenen ilk karnaval ile, Türkiye’nin ilk karnavalı olma özelliğine sahip, konser, sergi, gösterileri ve katılımcıların renkli kostümler giydiği kortej yürüyüşü ile dikkatimize çekecek olan, Adana Portakal Çiçeği Karnavalına katılıyoruz. Rehberimizin belirleyeceği saatte buluştuktan sonra konaklama yapacağımız otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde olacaktır.

Sabah Kahvaltısı   : Seyhan Baraj Gölü’nde alınacaktır. (Ekstra)

Öğle Yemeği         : Adana’da serbest öğle yemeği. (Ekstra)

Akşam Yemeği      : Otelde alınacaktır. Tur ücretine dâhildir.

3. Gün: Tarsus – Tarsus Şelalesi – Eshab-I Keyf Mağarası – Kleopatra Kapısı – St. Paul Kuyusu – Eski Tarsus Sokakları – Daniel Peygamber Makamı – Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni) – Nusret Mayın Gemisi

Sabah otelde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Tarsus’a hareket ediyoruz. Tarsus Şelalesi gezimiz ardından, Eshab-ı Keyf Mağarası diye adlandırılan yeri ziyaret ediyoruz.Kutsal kişiler olarak bilinen, yedi genç ve köpekleri Kıtmir’in burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılır.Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Sazenuş, Debernuş ve Kefeştetayuş Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilir. Mağaradaki gezimizin ardından da, eski Tarsus şehrinin tek sağlam kalmış olan kapısı Kleopatra Kapısını görüyoruz. Kleopatra Kapısından sonra, Hıristiyanlığın en önemli azizlerinden birisi olarak kabul edilen St. Paul’un evinden geriye kalan Hıristiyan hacıların da ziyaret noktası olan St. Paul Kuyusu’nu ziyaret ediyoruz. Sonrasın da eski Tarsus sokaklarında geziyor ve yılanların şahı Şahmeran’ın efsanesinin geçtiği hamamın önünde geçerken rehberimizden Şahmeran’ın efsanesi hakkında bilgi alıyoruz.  St. Daniel Peygamberin mezarının olduğuna inanılan kazı alanına gidiyoruz. Beyaz Çarşı (Kırk Kaşık Bedesteni)'da vereceğimize serbest zaman ardından, Nusret Mayın Gemisini görüyoruz. Tarsus gezilerimiz sonrasın da, Dönüş yolculuğumuz başlıyor. Gece geç saatlerde İstanbul`a varıyor ve sizleri aldığımız noktaya bırakırken, Siz değerli misafirlerimizle başka bir ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.

Sabah Kahvaltısı  : Otelimizde açık büfe olarak alınacaktır. Tur ücretine dâhildir. 

Öğle Yemeği        : Tarsus’ta rehberimizin yönlendireceği restoranda alınacaktır. (Ekstra)

Akşam Yemeği     : Yol üstü tesislerinde alınacaktır. (Ekstra)

Konaklama           : DİKKAT BU GECE OTEL KONAKLAMASI YOKTUR’’

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER
- Otellerde 1 Gece Yarım Pansiyon Konaklama

- Açık Büfe 1 Sabah Kahvaltısı

- Açık Büfe veya Set Menü 1 Akşam Yemeği

- Lüks Araçlar ile Ulaşım

- Profesyonel Rehberlik hizmetleri

- Milli Park Giriş Ücretleri

- Otobüs içi İkramlar

- 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
- Tüm Öğle Yemekleri

- Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

- Tüm Özel Harcamalar

- Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar

- Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye - Özel işletmeler v.b)

- Müze Kart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
    Tur Hareket Tarihleri:

    1.Ek Bilgiler

    2.İptal Şartları

    3.Vize Bilgileri