1. Gün: İstanbul– Selanik

Akşam saat 22:00 da belirtilen noktadan hareketi ile, Silivri– Keşan karayolunu takip ederek İpsala sınır kapısına ulaşıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç - Gümülcine - İskeçe  karayolunu takip edilerek Selanik’e doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.

2. Gün: Selanik – AgiaTriada

Sabah saatlerinde Selanik’e ulaştığımızda panoramik şehir turu yapıyoruz. Kordon, Beyaz kule, Döner kule, Fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo -P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitiminde Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaret ediyor ve AgiaTriada’ya transferimizi gerçekleştiriyoruz. Otelimize yerleşiyor ve gün boyu eşsiz güzellikteki plajlarda  deniz, kum, güneş keyfi yapıyoruz. Otelemizde akşam yemeğimizi alıyor ve geceyi geçiriyoruz. 

3. Gün: AgiaTriada (Halkidiki)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası gün boyu eşsiz deniz ve plajlardan yararlanıyoruz.Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Kassandra Beach ve Afitos Köyü Turuna katılabilirler. Bu turumuzda otelimizden hareket ile Halkidiki bölgesinin en ünlü plajlarının bulunduğu Kassandra bölgesine hareket ediyoruz. Yarım adadaki eşsiz doğa yaşam tarzını görüp ünlü plajlarda gün boyu deniz, kum ve güneş’in keyfini çıkarıyoruz. Dönüş öncesi Halkidiki bölgesinin en şirin köylerinden Afitos’u ziyaret ediyoruz. Akşam keyfimizi Afitos’un enfes atmosferinde yaptıktan sonra otelimize transferimizi sağlıyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi alıyor vegeceyi geçiriyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz  extra olarak taverna turuna katılıp  leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlebilirler.

4. Gün: AgiaTriada (Halkidiki)

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası gün boyu eşsiz deniz ve plajlardan yararlanıyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan tam günlük öğle yemekli Büyük Halkidiki koyları tekne turuna katılabilirler. Bu turumuzda eşsiz güzelliği ile bilinen Halkidiki koylarında doyasıya zaman geçiyoruz. Otelimizde akşam yemeğimizi alıp geceyi geçiriyoruz.

5. Gün: AgiaTriada-Keramoti – Thassos Adası – Dedeağaç – İstanbul

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Keramoti’yehareket ediyoruz.Keramoti’de tam gün serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Thassos Adası turuna katılabilirler. Gemi ile Thassos adasına varışımız sonrası Thassos adasının en ünlü plajlarından La ScalaBeach’de  deniz,kum  ve güneşin tadını çıkarıyoruz.17:00 da Plajdan hareket ile Keramotiye Gemi ile geri dönüyoruz. Keramoti’den hareket ile  Türk bölgesi olan İskeçe & Gümülcine & Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak görüyor ve sonrasında İpsala sınır kapısına yolculuğumuza başlıyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolunu takip ederek yolculuğumuza devam ediyoruz. Tekirdağ’da serbest köfte molası sonrası akşam saatlerinde İstanbul’a ulaşıyoruz. Siz değerli misafirlerimizle başka bir ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak üzere veda ediyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

- Lüks otobüsler ileulaşım
- Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri
- 4* Otellerde 3 Gece  Oda kahvaltı konaklama
- Otelde alınan açık büfe 3 akşam yemeği
- Programda belirtilen panoramik şehir turları.
- Şehir vergileri
- Gümrük Vergileri
- Tüm otoban ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

- Müze ve ören yeri giriş ücretleri. 
- Otelde alınan ekstralar. 
- Tüm kişisel harcamalar 
- İlk gün sabah kahvaltısı 
- Öğle yemekleri 
- Schgen Vizesi 
- Yurtdışı çıkış ücreti
- Yurtdışı seyahat sağlık sigortası

Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:

  1.Ek Bilgiler

  ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME

  • Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
  •  Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için, Euro bulundurmanız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
  •  Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
  • Turlarımızda günlük olarak koltuk planlamasında rotasyon(koltuk değişimi) uygulaması yapılmakta olup, sabit koltuk ve ön koltuk garantisi verilmez. Koltuk değişimleri araç rehberi tarafından organize edilir.
  • Kişilerin tura katılımlarındaki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
  • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken eşya ( alkol - sigara vb.) getirebilmek için en az 3 gün konaklama zorunluluğu vardır.
  •  Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet , Çikolata ve Şekerleme: 2 kg ,Kahve: 1 kg ,Çay: 1 kg .
  • Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen her yeri göstermek şartı ile program akışında değişiklik yapabilirler.
  • Tura kayıt yaptıran misafirlerimizin 30 gün kalaya kadar ücretsiz iptal hakkı vardır. Tur tarihine 30 günden az kalması durumunda %30 ceza, 20 gün ve daha az kalması durumunda %100 ceza uygulanır. Katılımcı iptal talebi ile birlikte sunulan Türkiye’den ki merciler den alınan hastane raporu,iş yeri izin belgeleri v.b evraklar , Türkiye dışındaki konaklayacakları otel ve alacakları hizmetlerin iptalinde maalesef kabul görmemektedir.
  • Tur Programımız minimum 35 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 15 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur Andante Tour tarafından bildirilecektir.
  • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce Andante Tour tarafından bildirilecektir.
  • Fuar, kongre, konser,  etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen km’ lerden fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 5 gün önce Andante Tour tarafından bilgi verilecektir.
  •  3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1 ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
  • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
   Tur programında dahil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
  • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Andante Tour sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
  • Seyahat esnasında karayolu ile geçiş yapılan gümrük kapılarında bekleme süresi standartları aşabilir, bu bekleme sürelerinden kaynaklı yaşanan olumsuzluklardan Andante Tour sorumlu tutulamaz.
  • Ekstra turlar, servis aldığımız Hizmetler tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
  •  Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir. Tur esnasında düzenlenen ekstra turlara katılmak istemeyen yolcular, yol üzerinde bulunan müsait bir dinlenme tesisinde beklemeyi kabul etmiş sayılırlar. Bu yolcular ekstra tur başlamadan yol üstü dinlenme tesisine bırakılıp, turun tamamlanması ardından bırakıldıkları noktadan alınırlar.
  • Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.
  • Tura katılım için Andante Tour tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Andante Tour sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dâhil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.
  • Andante Tour, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Andante Tour, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş arası çocuklar alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödemezler.
  • Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce satış danışmanınız tarafından mail ve sözlü olarak yapılacaktır

  ’’ Tüm misafirler, yukarıda belirtilen maddeleri kabul ederek turun satışını gerçekleştirmiş sayılır ’’

  2.İptal Şartları

  3.Vize Bilgileri