RAMAZAN ve KURBAN BAYRAMI ÖZEL EGE AKDENİZ TURU (Çeşme – Alaçatı – Ilıca Dahil) 7 Gece Otel Konaklaması

FaceBook ta paylaş

  

KURBAN BAYRAMI: 09.08.2019-16.08.2019

RAMAZAN BAYRAMI: 31.05.2019-09.06.2019

1.GÜN Gece Yolculuğu

Belirtilen noktadan katılan misafirlerimiz ile birlikte Andante Tour Otobüs ikramları ile gece yolculuğumuza başlıyoruz. Bursa – Balıkesir güzergâhını takiben İzmir`e ulaşıyoruz

2.GÜN Çeşme – Çeşme Kalesi – Alaçatı – Ilıca Plajı Yüzme Molası – Selçuk – Şirince 

Sabah programımıza ilk olarak Çeşme ile başlıyoruz. Çeşme Kalesi’ni ve 1528 yılında Kanuni Sultan Süleyman tarafından yaptırılan Kervansaray`ı panoramik olarak geziyoruz. Ardından Ilıca`ya geçiyoruz. Burada özel bir plajdaki yüzme molası veriyoruz (şezlong, şemsiye ekstra) ardından Alaçatı`ya hareket ediyoruz. Alaçatı`nın en güzel yerel ürünlerini ve keyifli hediyelikleri alabileceğimiz Alaçatı Pazarı`nı ve Rum mimarisi ile Osmanlı mimarisinin birleştiği Alaçatı`nın meşhur sokaklarını geziyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda öğle yemeğimizi de yedikten sonra Selçuk'a hareket ediyoruz. Kısa bir otobüs yolculuğunun ardından Şarabı ve Eski Rum Evleri ile meşhur; evleri, çarşısı ve insanları ile sizleri kendine çeken Şirince'ye varıyoruz. Rehberimiz eşliğinde yapacağımız köy içi yürüyüşü sırasında kendinizi tarih sayfasının birer yaprağı gibi hissedeceksiniz. Şirince`de verilen serbest zaman sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımız ile Kuşadası Şehir ve Barlar Turuna gidiyoruz (Ekstra)

ÖNEMLİ NOT: Programımız ilk gün otele giriş yapmadan Çeşme Ilıca’da yüzme molası ile başlayacağından misafirlerimizin yanlarında gerekli eşyalarını bulundurmaları gerekmektedir.

 • Sabah Kahvaltısı: Yolda serbest olarak alınacaktır. (Ekstra)
 • Öğle Yemeği: Alaçatı veya Çeşme’de serbest olarak alınacaktır.(Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 

3.GÜN Efes Antik Kenti – Meryem Ana Evi – Didim – Apollon Tapınağı – Bafa Gölü- Bodrum

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında, Türkiye`nin en güzel antik kentlerinden biri olan Efes Antik Kenti`ni geziyoruz. Bu gezimizde göreceğimiz yerler; Şehir Surları, Odeon, Bouleterion, Agora, Herakles Kapısı, Domitian Tapınağı, Kuretler Caddesi, Traian Çeşmesi, Hadrian Tapınağı, Celcuis Kütüphanesi, Liman Agorası, Mermerli Cadde, Antik Tiyatro, Arcadiane Caddesi olacak. Ardından Hristiyan inancında Hac Merkezi olarak kabul edilen Meryem Ana Evi gezimizi gerçekleştiriyoruz. Sonrasında ise Didim`e geçiyoruz.Didim denince ilk akla gelen Apollon Tapınağını gezerek, Bafa Göl`ünde çay molası veriyoruz. Ardından Milas üzerinden Bodrum’a ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımız için Bodrum`un olmazsa olmazlarından Bodrum Barlar Sokağı Turu (Ekstra) 

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir. 
 • Öğle Yemeği: Selçuk veya Didim’de alınacaktır. 
 • Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

4.GÜN Bodrum -Tam Gün Mavi Yolculuk – Adaboğazı – Akvaryum koyu – Deve Plajı – Bağla Bükü

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası otobüsümüzle Gümbet limandan kalkacak teknemize ulaşıyor ve gün boyu sürecek olan Bodrum tekne turumuza başlıyoruz. (1.TekneTuru) Bodrum'un eşsiz koylarını dolaşarak serin denizinde yılın yorgunluğunu atıyoruz. Yüzme molası vereceğimiz ve göreceğimiz koylar arasında Adaboğazı, Akvaryum Koyu, Bağla Koyu, Deve plajı gibi birbirinden güzel koylar sayılabilir. . (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir. Bu güzel günün sonuna doğru tekrar limana dönüyor ve otobüsümüzle otelimize ulaşıyoruz. Otele yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz ile akşam yemeği sonrası Bodrum'un eğlence dolu gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz.(Ekstra)

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
 • Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra) 
 • Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

5.GÜN Tam Gün Gökova Tekne Turu – Gökova Körfezi – Sedir Adası – Kleopatra Plajı – Akyaka Beldesi – Marmaris

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Milas -Yatağan – Muğla üzerinden Gökova nın giriş kapısı olan Akyaka beldesine ulaşıyoruz. Akyaka beldesinden bineceğimiz teknemizle muhteşem koylara ve denize sahip, uğruna mitolojik hikayeler yazılıp savaşların yapıldığı, Torik ve Palamut gibi büyük balıkların yumurtlama sahası olan Gökova da, tekne turumuza başlıyoruz.(2.Tekne Turu) Gün boyu verilen yüzme molalarında uğrayacağımız koylar arasında Zeytinli Koy, İncekum, Lacivert Koy, Sedir Adası ve elbette Klopatra adına Marcus Antonius tarafından yaptırılan Klopatra Plajına gidiyoruz. (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek bu muhteşem mavi yolculuğun ardından tekrar Akyaka Beldesine geri dönüyoruz. Burada verilen serbest zamanda dileyen misafirlerimiz Avrupa'dan gelen göçmen kuşların dinlenme yeri; Batı Menteşe Dağları'nın altından milyonlarca gözeden çıkan soğuk dağ suyunun oluşturduğu Azmak Çayı'nda fotoğraf çekebilirler. Daha sonrasın da otobüsümüze binerek Aşıklar Yolu’na gidiyoruz. Okaliptüs ağaçlarının gölgesinde, gün batımında yapacağımız güzel bir yürüyüş sonrasında otobüsümüze binerek Marmaris de bulunan otelimize ulaşıyoruz. Otelimize yerleşme ve akşam yemeğimiz otelimizde. Gecesinde arzu eden misafirlerimizle Marmaris gecelerini yaşamak için lobide buluşuyoruz..(Ekstra)

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
 • Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra) 
 • Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

6.GÜN Dalyan – Kaunos Kral Mezarları  – İztuzu Plajı – Ölüdeniz – Fethiye

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Sandras Dağları’nın yamaçlarını takip ederek Köyceğiz üzerinden Dalyan'a ulaşıyoruz.  Karia Uygarlığının önemli kentlerinden biri olan (Kaunos Antik Kenti'nin karşısında), bugün balık kapanlarıyla meşhur Dalyan Kasabası`ndan tekne turumuza (5. Tekne Turu) çıkıyoruz. Sazlıklar arasından geçerek M.Ö. 4. yy tarihlenen Dalyan'ın simgesi Kaunos Kral Kaya Mezarları`nı panoramik olarak teknemizden görerek Caretta & Caretta kaplumbağalarının Akdeniz'deki en önemli üreme alanı olan İztuzu Plajı`na ulaşıyoruz. Burada vereceğimiz yüzme molasının ardından tekrar teknemize binerek otobüsümüze ulaşıyoruz. Daha sonrasında Göcek üzerinden bir sonraki durağımız olan Ölüdeniz'e ulaşıyoruz. Yine Dünya nın en güzel plajlarından biri olarak kabul edilen ve bir Lagün olan Belcekız Plajının burun kısmı bu muhteşem yerde verilen yüzme molasını takiben eski adı Levissi olan Kayaköy`e doğru yol alıyoruz. Lozan Antlaşması`nın sonucunda mübadele ile terk edilmiş eski bir Rum köyü olan Kayaköy`ü gezerken 1920`li yılları yaşayacak, sokaklarında dolaşırken o dönem insanlarının yaşantılarından esintiler bularak onların hüzünlü gidiş öykülerine ortak olacaksınız. Kayaköy gezisinin ardından otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Gece dileyen konuklarımızla Fethiye Barlar Turu`na çıkıyoruz. (Ekstra)

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
 • Öğle Yemeği: Dalyan’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra) 
 • Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

7.GÜN Babadağ’da Yamaç Paraşütü İmkanı (Paraglading)- Tam gün 12 Adalar Tekne Turu – Kızıl Ada – Tavşan Adası – Göcek Adası

Arzu edenler sabahın erken saatlerinde, otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz'e tekrar aşık olacaksınız.(Ekstra) Detaylı bilgiyi rehberimizden alabilirsiniz.

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası, otelimizden ayrılarak Fethiye merkezden teknemize biniyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası bulunmaktadır.(6.Tekne Turu) . (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye limanına dönüyoruz. Rehberimiz tarafından Fethiye Kordon'da verilen serbest zamanın ardından Otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
 • Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (Ekstra) 
 • Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

8.GÜN Saklıkent Kanyonu – Kalkan – Kaş – Üçağız – Kekova – Demre -Finike – Kemer – Antalya

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı ardından, otelimizden hareketle Akdağların eteklerinde bulunan ve Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonu’na ulaşıyoruz. Toros dağlarının gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisine girerek kısa bir yürüyüşle, dağın altından çıkan buz gibi sularına giriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz 18 km derinliğindeki bu kanyonda yürüyüş yaparken arzu eden misafirlerimiz de bölgedeki doğa aktivitelerine katılabilirler. .Bu keyifli dakikaların ardından ayrılarak muhteşem manzaraya sahip Kalkan ve Kaş’ı panoramik olarak görerek, Kekova'nın giriş kapısı olan Üçağız Köyü’ne geliyoruz. Burada otobüsümüzden inerek Batık şehir tekne turuna başlıyoruz. ( 7. Tekne Turu Göreceğimiz yerler arasında Simena Köyü, Kekova Adası, denizin altına bir deprem neticesinde batmış olan Batık şehir bulunacak. Aynı zamanda Akdeniz'in serin sularında yüzme molalarımız olacak. Yüzme molası vereceğimiz yerler arasında Hamidiye Koyu, Tersane Koyu olacak. . (Teknelerde verilen yüzme molaları hava ve deniz durumuna göre tekne kaptanları tarafından değiştirilebilir.) Bu keyifli saatlerin ardından tekrar otobüsümüze binerek Demre – Finike – Kemer üzerinden Antalya'da bulunan otelimize ulaşıyoruz. Otelimize yerleşeme ve akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimiz Kaleiçi’nde vakit geçirmek ve doyasıya gezmek için Kaleiçi gece turuna katılabilirler. (Ekstra)

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
 • Öğle Yemeği: Tekne’de menü olarak alınacaktır. (Ekstra)
 • Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 

9.GÜN Kaleiçi – Düden Şelalesi – Köprülü Kanyon’da Rafting Heyecanı – Isparta – Afyon – Kütahya

Sabah otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrasında otelden ayrılarak Kaleiçi Mevkii’ne gidiyoruz. Cumhuriyet Meydanı’nı, Yivli Minare’yi ve cumbalı eski tarihi evleri seyir terasından panoramik olarak fotoğrafladıktan sonra Antalya'nın 30 km kuzeyinde Döşemealtı mevkinde Toros dağlarından doğan Düden Şelalesine ulaşıyoruz. Bu güzel mesire yerinde ve şelalede verilen serbest zamanda çekilen fotoğrafların ardından, Alanya istikametine doğru yol alıyoruz. Bir sonraki durağımız ise Toros dağlarından doğan Köprü çay üzerinde yapılacak olan Rafting olacak.(Ekstra) 7'den 70'e herkesin katılabileceği iki buçuk saat sürecek olan bu muhteşem spor aktivitesinde suyun en çalkantılı olduğu rapidlerde heyecanlı dakikalar bizleri bekliyor olacak. (Bu etkinlik ekstra olup rafting yapmayacak olan misafirlerimiz için farklı bir gezi alternatifi olmayacağından, bu misafirlerimiz rafting alanımızda bulunan restoranımızda beklemek durumundadırlar.) Ardından Isparta-  Afyon – Kütahya – Adapazarı – İzmit üzerinden dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

 • Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir. 
 • Öğle Yemeği: Köprülü Kanyon’da menü olarak alınacaktır. (Ekstra) 
 • Akşam Yemeği: Yolda serbest alınacaktır. (Ekstra) 

10.GÜN İzmit’e Varış

Sabah saatlerinde siz sayın misafirlerimizi bir başka Andante Tour organizasyonunda buluşmak dileği ile gecenin ilerleyen saatlerinde aldığımız noktalara bırakıyoruz. 

Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Otellerde 7 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Açık Büfe 7 Sabah Kahvaltısı
 • Açık Büfe veya Set Menü 7 Akşam Yemeği
 • Lüks Araçlar ile Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
 • Milli Park Giriş Ücretleri
 • Tekne Turları
 • Otobüs içi İkramları
 • Andante Tour güvencesi
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tur Süresince Yapılan Özel Harcamalar
 • Ekstra Belirtilen Organizasyonlar
 • Müze Kart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri (Belediye – Özel işletmeler v.b)

 

 

 

 

 

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :

https://ucdn.tatilbudur.net/tur/31-mayis-cuma-aksami-hareket-09-haziran-pazar-sabah-donus/960×475/125205.jpg

Bulunduğu Bölge : EGE BÖLGESİ - AKDENİZ BÖLGESİ
Bulunduğu İl : MUĞLA-İZMİR-ISPARTA-AFYON-ANTALYA-MARMARİS
Bulunduğu İlçe : ÖLÜDENİZ-DİDİM-KEMER
Fiyatı : BİZİ ARAYINIZ !!

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

KAPADOKYA TURU / 2 GECE KONAKLAMALI                                      HER HAFTA PERŞEMBE
KAPADOKYA TURU/ 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                                   HER HAFTA CUMA HAREKET  1.Gün
GEMİ İLE VİZESİZ CELESTYAL OLYMPİA İLE YUNAN ADALARI & ATİNA 4 GECE 5 GÜN İCONİC AEGEAN                        VİZESİZ YUNAN ADALARI GEMİ TURU   EGE'NİN GÜZELİ YUNAN
GEMİ İLE VİZESİZ CELESTYAL OLYMPİA İLE YUNAN ADALARI & ATİNA 3 GECE 4 GÜN                                      Mavinin her tonunu
RAMAZAN FIRSAT PAKETİ KIBRIS TURU      13 MAYIS GİDİŞ – 14 MAYIS DÖNÜŞ    AKDENİZLİ TÜRK GÜZELİ KKTC GİDİYORUZ! UÇAKLI 2 GECE KONAKLAMALI 1090'TL DEN
ISPARTA GÜL HASADI VE GÖLLER YÖRESİ TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                   ►03.05.19 – 05.03.19        ►10.05.2019-12.05.2019 
OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU 8 GÜNDE 8 ÜLKE / 7 GECE OTEL KONAKLAMASI                                            
DOĞU ANADOLU TURU / 7 GECE OTEL KONAKLAMASI                        
KLASİK GAP TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI                                          HER HAFTA HAREKET (CUMA
UÇAKLI KİEV TURU / 3 GECE OTEL KONAKLAMALI                       1.Gün ISTANBUL – KIEV Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat 04.45’de
KURBAN BAYRAMI ÖZEL FAS TURLARI THY İLE / 4 GECE OTEL KONAKLAMALI                                              KURBAN BAYRAMI
UÇAKLI ORTA AVRUPA TURLARI / 7 GECE OTEL KONAKLAMALI                         THY VE SABİHA GÖKÇEN İLE    1. Gün İstanbul – Viyana – Budapeşte Sabiha Gökçen Havalimanı
UÇAKLI BANGKOK- PATTAYA TURU / 6 GECE OTEL KONAKLAMALI                       EMİRATES HAVA YOLLARI İLE    1.gün        İSTANBUL – DUBAI  – BANGKOK Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar
UÇAKLI BÜYÜLÜ KÜBA TURU / 7 GECE OTEL KONAKLAMALI                                             BÜYÜLÜ KÜBA TURU THY İLE / VARADERO (2) –
OTOBÜSLÜ YUNANİSTAN TURU / 3 GECE OTEL KONAKLAMALI             SELANİK – KAVALA  – ATİNA – İSKEÇE Gezimizin ilk günü, belirtilen noktadan 20.00’de hareket ile Tekirdağ
BEYPAZARI MUDURNU GÖYNÜK TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMALI                                         HER CUMARTESİ SABAHI HAREKET 1.GÜN Abant – Mudurnu – Sünnet Gölü –
SAFRANBOLU AMASRA TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMALI                                         HER CUMARTESİ SABAHI HAREKET 1.GÜN Abant Gölü – Karabük – Safranbolu – Kazdağlıoğlu Meydanı
GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU                                 HER HAFTASONU HAREKET (cumartesi) Sabah belirlenen noktadan hareket ile siz değerli misafirlerimiz
UÇAKLI BÜYÜK İTALYA TURU EKSTRA TURLAR VE ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL ( ROMA – MİLANO ) / 7 GECE OTEL KONAKLAMALI                                                     1. Gün: İstanbul – Roma Sabiha Gökçen Dış
UÇAKLI BALKANLARDA 3 ÜLKE TURU / 3 GECE OTEL KONAKLAMALI                                                   TÜRK HAVAYOLLARI SEFERİ İLE (TIA-PRN)   1.Gün İstanbul – Tiran –
UÇAKLI KİEV TURU / 3 GECE KONAKLAMALI                       TÜRK HAVA YOLLARI İLE   1.Gün: İstanbul – Kiev Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz
OTOBÜSLÜ BÜYÜK İTALYA & YUNANİSTAN & BALKAN TURU / 7 GECE OTEL KONAKLAMALI                           8 Gece – 9 Gün         
RAMAZAN ve KURBAN BAYRAMI ÖZEL EGE AKDENİZ TURU (Çeşme – Alaçatı – Ilıca Dahil) 7 Gece Otel Konaklaması    KURBAN BAYRAMI: 09.08.2019-16.08.2019 RAMAZAN BAYRAMI: 31.05.2019-09.06.2019 1.GÜN Gece Yolculuğu Belirtilen noktadan katılan misafirlerimiz ile birlikte Andante