KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO )

FaceBook ta paylaş


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO )

 

9 EYLÜL – 16 EYLÜL

 

1.Gün: İstanbul-Roma

Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali kontuarı önünde siz değerli misafirlerimizle saat 08.30`da buluşma. Türk Havayolları tarifeli seferi ile 11.00`da Roma`ya hareket. Varışımızın ardından bizleri bekleyen özel otobüslerimiz ile şehir turumuzu yapmak üzere yola çıkıyoruz. Dünya tarihinin ve İtalya`nın başkenti olan bu güzel şehirdeki turumuz esnasında Colosseum, Roma şehri ve tarihinin doğduğu Forum Meydanı, Forum Meydanı`nın en meşhur caddesi olan ve Mussolini`nin kendine özel olarak açtırmasıyla ünlü Via Foridei Imperiali, Roma`nın kudret simgesi Colosseo Amfi tiyatrosu panoramik olarak görülecektir. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Melekler Şeytanlar ve Vatikan turuna katılarak Roma`nın tamamını görme imkânı elde edeceklerdir. Turumuzun ardından otelimize transfer ve odalarımıza yerleşme. Geceleme Roma`da otelimizde. 


Ekstra Tur: Melekler Şeytanlar ve Vatikan Turu: 25 Euro 
Melekler ve Şeytanlar turumuzda taş taş üstünde bırakmadan, her adım başı Roma`nın bir başka şaheserini görme imkânı bulabilirsiniz. Bu turumuzda ilk önce, Venezia Meydanı sonra ünlü mağazaların bulunduğu sokaklara açılan İspanyol Merdivenlerini ve İspanyol Meydanı`nı geziyoruz. Daha sonra Fontana di Trevi`yi (Aşk Çeşmesi) görmeye gidiyoruz. Yemek için verilecek serbest zamanın ardından, Vatikan`a gidiyoruz. Burada, dünyanın en büyük kilisesi olan San Pietro`da Rönesans`ın dev sanatçıları Leonardo Da Vinci ve Michelangelo`nun şaheserlerini gördükten sonra San Pietro Meydanı`nı geziyoruz.
 

2.Gün: Roma

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli-Pompei turuna katılabilirler. Turumuzun ardından geceleme Roma`da ki otelimizde.

 

Ekstra Tur: Napoli – Pompei Turu Kişi Başı: 90 Euro
Turumuz esnasında Roma`nın güneyindeki şarkılara konu olmuş Napoli`ye hareket ediyoruz. Varışımızı takiben Pompei`ye gidiyoruz. Roma İmparatorluğu`nun en büyük ticaret liman kenti Pompei`ye varış. Ören yeri biletleriyle yerel rehber alımından sonra Tarihi Pompei efsanesine yolculuğumuz başlıyor. M.S 79 da Vezüv yanardağından çıkan dumanları gören halk, gemilere doluşarak bir daha dönmemek üzere kaçmaya çalıştılar. 20 dakika süren sarsıntıdan sonra kabaran deniz, gemileri kızgın lavların arasına attı ve yok etti. Şehirde kalan insanlar evlere kaçtılar, volkandan çıkan ölümcül gazlar bir anda boğulmalarına sebep oluyordu. Sonra ardı ardına volkandan çıkan küller, şehri örttü ve Pompei 200.000 yaşayanı ile yok oldu. Yaklaşık 2.000 yıl o görkemli evler, villalar freskler, heykeller, duvar resimleri küllere gömülü kaldı. Arkeologlar kenti keşfettiklerinde pişmiş ekmekleri fırında ve ölüme yakalananları, o anda ne yapıyorlarsa taşlaşmış şekilde buldular. Agorası, tiyatrosu ve tapınakları ile Pompei, yok olan bir kentin kazılarda ortaya çıkan müthiş kurulumu, İtalyanların EFES kenti. İtalyan ve Türk rehber eşliğinde bu taşlaşmış insanları görmek o günlerdeki yaşamı öğrenmek için en önemli kültür gezisi. Tabi ki yerine kurulan Napoli liman kenti, sizi Sophia Loren`in şehrine davet ediyor. Yılda yaklaşık 20 milyon turisti ağırlayan Pompei ve Napoli, uzun yıllar hafızalarınızdan çıkmayacak bir görüntü…
 

3.Gün: Roma

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Göller Bölgesi ve Outlet Center gezisine katılabilirler. Turumuzun ardından geceleme Roma`da ki otelimizde.

 

Ekstra Tur: Göller Bölgesi + Outlet Center Turu Kişi Başı: 45 Euro
Roma`nın güneyinde, şehir merkezine 1 saat mesafede, volkanik göller bölgesinde, Papa`nın yazlık malikânesinin bulunduğu Gandolfo Köyü`nde vereceğimiz fotoğraf molasının ardından gideceğimiz Nemi Köyü, tarihi ve doğal güzellikleriyle meşhurdur. AnthonyQuinn`in ünlü "Kasabanın Sırrı" filminden hatırlayacağınız Nemi, envai çeşit dağ çileği ve köyün çeşmesinden akan maden suyu ile tanınan, yaş ortalamasının 70-80 olduğu, kendinizden başka bir turist göremeyeceğiniz, karakteristik, ufak bir İtalyan köyüdür. Bu gezide Papaların ve ünlü Romalıların yazlık ve kışlık evlerinin bulunduğu bölge olan, aynı zamanda beyaz şarabı, piknik alanları ve muhteşem manzaralarıyla CastelliRomani Bölgesi`ni tanıyoruz. İtalya`nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Castelli Romani Outlet Center`da vereceğimiz alışveriş molasının ardından otelimize geri dönüş ve geceleme otelimizde…
 

4.Gün: Roma-Floransa

Sabah kahvaltısı ardından Floransa`ya hareket. Varışımızın ardından Rönesans sanatının çıkış yeri, Avrupa ticaretinde ipek, yün, altın ve bankerlik konusunda öncülük yapmış olan, İtalyan Krallığı`na başkent olan, Dante, Leonardo da Vinci, Michelangelo gibi birçok önemli kişinin doğum yeri olan Floransa şehir turumuzda panoramik olarak göreceğimiz yerler arasında: Floransa Katedrali (Duomo), vaftizhane, çan kulesi, günümüzde açık hava müzesi olarak kullanılan Signoria Sarayı ve Meydanı, LanziLocası, Uffizi Meydanı, yaklaşık 650 senelik üzerinde kuyumcu dükkânlarının olduğu Ponte Vecchio, Cumhuriyet Meydanı, San Lorenzo Pazarı. Tur sonrası serbest zaman ve ardından otelinize transfer ve geceleme otelinizde.
 

5.Gün: Floransa

Sabah kahvaltısından ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Pisa – Siena turuna katılabilirler. Turumuzun ardından geceleme otelimizde.

 

Ekstra Tur: Pisa – Siena Turu Kişi Başı: 90 Euro
Toskana bölgesinin üç incisi olarak da bilinen Pisa şehrini ziyaretimizle başlıyoruz turumuza. Adını katedralin çan kulesine vermiş olan Pisa Kulesi`ni görmenin yanı sıra, Pisa Katedrali, Avrupa`nın en görkemli vaftizhanesini ve de Mucizeler Meydanı`nı görüyoruz. Sonrasında Pisa`dan ayrılarak, Siena`ya hareket ediyoruz. Roma İmparatorluğu tarafından, tepeler üzerine kurulmuş olan, kırmızı Chianti şarapları ile meşhur Siena`da, dar ve inişli çıkışlı sokaklardan geçerek Siena Katedrali`nin bulunduğu meydana geliyoruz. Dünyanın ilk bankacılık sisteminin başladığı yer olan Bankerler Locası`ndan geçerek, Campo Meydanı`na ulaşıyoruz. Her sene 2 Temmuz ve 16 Ağustos`ta oynanan tarihi at yarışlarının yapıldığı bu meydan, boş olduğu zamanlarda da asaletini göstermektedir. Yüz metreden fazla yüksekliği bulunan çan kulesi ile yönetim sarayı, şüphesiz, meydanda ilk göze çarpan eserlerdir. Tur sonrası, kırmızı tuğlalarla özenle dizilmiş Campo Meydanı`nda oturup yorgunluk atarken aynı zamanda meydanın altındaki sarnıça yağmur sularını akıtan mazgal kapaklarını arayabilirsiniz. Turumuzun ardından otelimize dönüş. Geceleme Floransa`da otelimizde.
 

6.Gün: Floransa-Venedik

Sabah kahvaltımızın Venedik`e hareket. Varışın ardından şehir turumuz başlıyor. Araçların son ulaşım noktası olan Tronchetto limanından vaporetto ile tarihi adaya hareket ediyoruz. Zevkli bir vaporetto yolculuğundan sonra şehrin tarihi merkezi olan San Marko Meydanı`na yakın bir noktada vaporettodan inerek kanallar arasındaki turumuza başlıyoruz. Motorlu araçlardan arındırılmış olan, polis, ambulans, çöp kamyonları, belediye otobüsleri vs. gibi günlük hayatta görmeye alışık olduğumuz bütün araçlar yerini teknelere bırakmış burada. Köleler sahilinden San Marko Meydanı`na yürürken Venedik hapishanesini ve hapishane ile Dükler Sarayı`nı birbirine bağlayan `Ponte dei Sospiri` İç çekme köprüsü, köprünün tam karşısında San Giorgio Adası, Dükler Sarayının ana cephesindeki meydanda, şehrin giriş kapısı olarak adlandırılan ikiz kolonlar ve bu kolonlar üzerindeki Venedik`in sembolü olan heykelleri görebilirsiniz. San Marko Katedrali`nin bulunduğu meydan, Napolyon tarafından "Dünyanın en güzel meydanı" olarak adlandırılmıştır. Katedralin yapımı 9. yüzyılda tamamlanmış olsa da, bugünkü halini alması 17. Yüzyılı bulmuştur. Ana cephesinde göreceğiniz 4 adet bronz at, İkinci Haçlı Seferleri dönüşünde İstanbul`dan getirilmiştir. Serbest zamanınızda saat kulesinin tepesindeki heykellerin her saat başı çanın üzerine vurmalarını izleyip, Çan kulesine çıkarak bütün Venedik manzarasını tepeden de görebilirsiniz. Kısa bir yürüyüşün ardından ticari merkez olarak bilinen ve `Canal Grande` Büyük kanal üzerindeki ilk taş köprü olarak yapılan, üzerinde dükkânların olduğu `Ponte Rialto` görülecek yerler arasındadır. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Burano adası turuna katılabilirler. Tur sonrası geceleme Venedik`te ki otelimizde.

 

Ekstra Tur: Burano Adası Turu Kişi Başı: 40 Euro 
Dantel işlemeleri ve rengârenk evleriyle ün yapmış olan, küçük bir balıkçı kasabası olan Burano adasını ziyaret ediyoruz.
 

7. Gün: Venedik

Sabah kahvaltısı ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek Milano – Verona turuna katılabilirler. Ardından geceleme Venedik`te ki otelimizde.

 

Ekstra Tur: Milano – Verona Turu Kişi Başı: 90 Euro
Bu turumuzda, yüzyıllarca Venedik Cumhuriyeti`ne bağlı kalmış olan Verona düklüğünün yönetim sarayını, tarihinde olduğu gibi günümüzde de hala pazar yeri olarak kullanılan Erbe meydanı, Erbe Meydanı`nda Roma`daki Colosseum`dan sonra İtalya`da ki en büyük ikinci amfi tiyatrosunu görüyoruz. Zenginliğini gösterebilmek için sokaklarını mermer kaplatan Verona alışveriş merkezinden geçerek, Dante Alighieri`nin sürgün döneminde yaşadığı sarayı görüyoruz. Verona`yı yöneten aile Scaligero mezarlığını gördükten sonra İngiliz drama yazarlarından William Shakespeare`e ilham vermiş olan Romeo ve Juliet`in doğdukları evi görüyoruz. Öğle yemeği için serbest zamanın ardından Milano`ya gitmek üzere hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Milano şehir turumuz başlıyor. Çekici olmaktan ziyade şık, yaratıcı olmaktan ziyade varlıklı bir şehirdir Milano. Şüphesiz İtalya ekonomisinin can damarı ve İtalya`nın en görülesi şehirlerinden biridir. Panoramik olarak yapılacak olan Milano şehir turumuzda, şehrin tarihi eserlerinden birisi olan Milano Kalesi `Castello Sforzesco`, 19. Yüzyıl endüstri devrimine damgasını vurmuş olan `Galleria` Avrupa`nın ilk kapalı alışveriş merkezi olarak da bilinmektedir. Ünlü Fransız mühendis Gustave Eiffel, Paris`teki Eiffel Kulesinin yapımını buradan esinlenmiştir. Gotik sanatının yoğun bir şekilde görülebileceği Duomo, üzerindeki 2000`i aşkın heykelcikten oluşan dış cephesi ile dünyanın en büyük dördüncü kilisesidir. Modanın merkezi olarak bilinen `via monte napoleone` ve `via la spiga` caddelerinde vitrinlerin zenginliğini görebilirsiniz.
 

8. Gün: Venedik – Milano – İstanbul

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve serbest zaman. Rehberlerimiz belirleyeceği saatte Milano Havalimanı`na transfer. Türk Havayolları tarifeli seferi ile 13.40`da İstanbul`a uçuş. Rahat ve konforlu bir uçuşun ardından 17.25`te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı`na varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonda görüşmek dileği ile…

 

Ekstra Tur Paket Ücreti: 370 Euro 
Paket Turlar: Napoli – Pompei (90 Euro) + Melekler ve Şeytanlar (25 Euro) + Göller ve Outlet (45 Euro) + Pisa-Siena (90 Euro ) + Burano Adası (40 Euro) + Milano – Verona 80 Euro) 
Yukarıdaki turlar paket (toplu) olarak alındığında 380 Euro yerine 330 Euro olacaktır.

 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile / İstanbul – Roma / Milano – İstanbul arası gidiş-dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Venedik, Floransa Roma, , şehir turları
 • Roma`da 3 gece, Floransa (Montecatini ve Calenzano)`da 2 gece, Venedik (Quarto D`altino, Noale ya da Treviso)`te 2 gece oda&kahvaltı konaklamalar
 • Tüm seyahat süresince Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
 • Lüks otobüsler ile tüm transferler
 • Havalimanı vergisi
 • Zorunlu sigorta (Mesleki Sorumluluk)

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Seyahat Sağlık Sigortası
 • Vize Hizmet Bedeli
 • Tüm Extra Turlar (Programda belirtilen)
 • Şehir Vergileri (İtalya`da konaklayan turistlerin turist vergisi ödeme zorunluluğu vardır.
 • Gecelik 2-5 Euro arasında değişen bu vergileri misafirlerimiz otel girişleri sırasında otel resepsiyonuna ödemesi gerekmektedir.)
 • Vaporetto (15 Euro)

 

 

REHBERİNİZ SİZİN İÇİN ÖNERİYOR
 

Bir rüyadır İtalya; onlarca defa da gezseniz bitmeyecek ve uyanmak istemeyeceğiniz.
Dünyadaki tabloların yüzde 60`ının müzelerinde sergilendiği, yaz kış dünyanın dört bir yanından gerek dini, gerekse kültürel amaçla gelen milyonlarca turistin ziyaret ettiği, bir kültür ve tarih resitali, Avrupa`yı Ortaçağ`dan çıkaran Rönesans`ın kalesi, büyük ustaların, sanatçıların, bilim adamlarının memleketi, dünyaca meşhur İtalyan mutfağının beşiğidir İtalya.
Sokaklarında, meydanlarında kendinizi unutacağınız, zamanın donacağı, bir medeniyetler mozaiği içinde kendinizi kaybetmek isteyeceğiniz bir girdap; her yeni günde, her yeni mekân da heyecan, merak ve bin bir duygu içinde bitmesini istemeyeceğiniz 
bir andır İtalya.


Vezüv Yanardağı`nın eteklerindeki Napoli`yi; Vezüv`ün yok ettiği, arkeolojik kazı alanlarının en önemlilerinden biri olan Pompei`yi; Capri Adası`nı; Akdeniz`in en büyük adası, medeniyetler mozaiği Sicilya`yı; Michelangelo, Leonardo da Vinci, Niccolo Macchiavelli, Dante Alighieri, Donatello, Boccaccio ve Medici Ailesi`nin şehri, Rönesans`ın beşiği Floransa`yı; vadileri ile meşhur, şarap diyarı, Etrüsklerin memleketi Toscana Bölgesi`ni, Pisa`yı, Siena`yı, San Gimignano`yu; San Marco Meydanı, gondolları, bienalleri, karnavalı, film festivali ile bir zamanların Akdeniz gücü, İtalya`nın en çok gezilen mekanlarından Venedik`i, Ortaçağ`ın en zengin kentlerinden, Romeo ve Juliet`in şehri Verona`yı, dünyanın moda başkenti, İtalya`nın ekonomik başkenti ve en zengin şehri Milano`yu ve daha başka birçok eşsiz hazineyi ve güzelliği barındırır İtalya.


Başkent Roma`da, dünya Katoliklerinin merkezi olan Vatikan, dünyanın en büyük kilisesi San Pietro Bazilikası, Roma Medeniyeti`nin en görkemli binası, Roma`nın sembolü Colosseo, Roma`nın en eski binası, mimarisi ile devrimsel Pantheon, aşıkların ve aşkların vazgeçilmez mekanı Trevi Çeşmesi, 2800 senelik şehir tarihine tanıklık eden Roma İmparatorluk Forumları, Popolo, Venedik ve Navona Meydanları, dünyanın en çok bilinen ve gezilen mekanlarından İspanya Merdivenleri ve Çeşmesi, her köşe başında bir başka tarih sizi bekliyor.
 

Yeme – İçme

Dinlenmek ya da yemek için ise, Pantheon bölgesi`nde ara sokaklarda çok güzel ufak restoranlar, Trattoria`lar ve Osteria`lar var. 


Campo dei Fiori`ye muhakkak gidilmeli; hem gündüz, hem de akşam vakti, burada karışık bir peynir tabağı eşliğinde şarap içilmeli.


Şarap olarak: Nero D`avola, Chianti, Barbera, Valpolicella ya Ripasso di Valpolicella, Montalcino gibi kırmızı şarapları denerken İtalyan mutfağının Amiral gemisi gibi olan klasik tabakları da tadabilirsiniz.


Penne all`arrabita ( acılı makarna ), Tagliatelle ya da Fettucini ai Funghi ( mantarlı makarna ), Tagliatelle al tartufo bianco, Spaghetti alle vongole ( midyeli makarna ), Abbacchio ( Roma usül tandır ), Melanzane alla parmigiana ( patlıcan güveç ), Spaghetti ai frutti di mare ( karışık deniz mahsüllü spagetti ), Tagliatelle alla crema di noce ( ceviz soslu fettucini makarna ), Carpaccio di vitello ( dana eti carpaccio, eğer çiğ et yerseniz ), Frittura di fior di zucca ( kabak çiçeği kızartması ), Pizza ai Funghi, Pizza Margherita, Pizza ai quattro Formaggi gibi pizza çeşitlerini mutlaka denemek lazım.


Elbette makarna olsun, et olsun, deniz mahsulleri olsun, daha seçenek çok zengin İtalyan mutfağında.
 

Gece Hayatı / Eğlence

Yine akşam saatleri Trastevere Bölgesi`ne de gidilmeli. Eğlenceli ve çok karakteristik bir mahalledir. Birahane ve barlar da var bu bölgede. Via Del Corso, Via Condotti gibi cadde ve ara sokaklardaki birbirinden prestijli dünya markaları en az şehir kadar sizi etkileyecektir. Barok çeşmelerle donatılmış Piazza Navona, restoranları, sokak müzisyenleri ve canlılığı ile akşamınıza renk katacak.

 

 

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA - MİLANO )
Bulunduğu İl : KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA - MİLANO )
Bulunduğu İlçe : KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA - MİLANO )
Fiyatı : BİZİ ARAYINIZ !!

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

MİLANO – NİCE – MARSİLYA TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE (BGY – MRS)                                 25-30 EKİM   1.Gün: İSTANBUL – BERGAMO – MİLANO Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali
ENDÜLÜS – PORTEKİZ TURLARI THY İLE ( MALAGA- PORTO)               19-26 EKİM   1.Gün: İSTANBUL – MALAGA – GRANADA Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla
29 EKİM BURSA İZNİK TRİLYE MUDANYA GÖLYAZI TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                         27-29 EKİM   1.GÜN İznik – Bursa – Uludağ – Bursa Ulu Camii – Yeşil Türbe
29 EKİM PAMFİLYA ( ANTALYA KEMER OLYMPOS ) TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                           26-29 EKİM   1.GÜN İstanbul – Antalya 01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya
29 EKİM KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                             25-28 EKİM   1.GÜN: Gece Yolculuğu 01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya
29 EKİM GALATYA ( AMASYA-ÇORUM-TOKAT ) TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                 26-29 EKİM   1.GÜN Gece Yolculuğu Hareket   01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya Otel Karşısı
29 EKİM KUŞADASI ÇEŞME PAMUKKALE TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                           26-29 EKİM   1.GÜN: Gece Yolculuğu İstanbul’dan hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.   2.GÜN: İzmir –
29 EKİM ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                                   27-28 EKİM 28-29 EKİM   1.GÜN: Eskişehir – Porsuk Çayı – Adalar – Balmumu
AMSTERDAM TURU / ATLASGLOBAL HAVAYOLLARI İLE 29 EKİM ÖZEL                       26-29 EKİM   1.Gün İstanbul – Amsterdam İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bilet ve bagaj
KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI 'Güzel Atlar Ülkesi'  (KAPADOKYA ) Gözbebeğinize yansıyan büyüleyici manzaraların sizde yarattığı etki, yaşadığımız dünyanın dışına çıkmış olduğunuzu
AKDENİZ ( FETHİYE OLİMPOS ANTALYA ) TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI                                               19-26 EKİM   1.GÜN Gece Yolculuğu Misafirlerimizle otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğumuza
ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU                                 ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU 26-29 EKİM   1.Gün: İstanbul – Bükreş Atatürk Havalimanı
7 ÜLKEDE BALKANLAR                                             7 ÜLKE’ DE BALKANLAR   8 – 16 EYLÜL   1.Gün İzmit –
KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO )                                     KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO
SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                               SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI 13 –
Yunanistan – Makedonya – Bulgaristan Turu 2018 Şok Promosyon !                                 YUNANİSTAN – MAKEDONYA – BULGARİSTAN TURU 2018 ŞOK PROMOSYON ! 3 –
BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE                           BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE   9-13 EYLÜL   1.GÜN ISTANBUL – PODGORICA – BUDVA Siz
2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün – Prag Gidiş Kösice Dönüş / Kösice Şehir Turu Dâhil                               2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün Prag
Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık 2018 – 2 Gece 4 Gün                                 Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık
BENELUX TURLARI PEGASUS HAVA YOLLARI İLE (CRL- AMS)                                               1.Gün İSTANBUL – BRÜKSEL Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava
OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU OTOBÜSLE BALKAN TURU YUNANİSTAN -MAKEDONYA – ARNAVUTLUK- KARADAĞ- BOSNA HERSEK- SIRBİSTAN – BULGARİSTAN Balkan Turu 7Gece 8Gün Balkanlar’ın Avrupa’sı Şehirler DUBROVNİK Turu