BÜYÜK İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR TURU THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL

FaceBook ta paylaş

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BÜYÜK İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR TURU THY İLE

KURBAN BAYRAMI ÖZEL

 

 

22 AĞUSTOS – 1 EYLÜL

 

1.Gün İSTANBUL – KOPENHAG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde saat 13.15`te buluşuyoruz. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları TK 1785 sefer sayılı uçuşu ile saat 15.15`de Kopenhag`a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 17.40`da Kopenhag`a varışımıza istinaden bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik olarak gerçekleştireceğimiz şehir turumuz için hareket ediyoruz. Christianborg Kalesi, Amelienborg Kalesi (Kraliyet Sarayı), Küçük Denizkızı, Avrupa`nın en uzun yaya yolu olan Stroget, Nyhavn Kanalı, ortaçağ borsa binaları, Belediye Binası Meydanı görüleceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer dinlenmek üzere günümüz serbest.

2.Gün KOPENHAG – OSLO (DFDS Cruise) GEMİ KONAKLAMA

Kahvaltımızın ardından Başkent’te alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz için serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile birlikte ekstra olarak düzenlenecek olan Tivoli Bahçelerine çıkıyoruz.

 

Ekstra tur: Tivoli Bahçelerine çıkıyoruz (40 Euro)
Turumuz esnasında Tivoli Bahçesi, İskandinavya`nın en eski eğlence parkı ve muhteşem İskandinav mimarilerini göreceğiz. Tur bitimi otelimize transfer ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp bizleri Oslo`ya götürecek olan (DFDS Cruise) gemisine geçiyoruz. Kabinlere yerleştikten sonra serbest zaman. Akşam yemeğimizi gemimizde alıyoruz. Gecemiz gemide geçiyor.

 

3.Gün OSLO – GEILO

Gemimizde yapacağımız kahvaltının ardından 09.30`da Oslo`ya varışımızda panoramik şehir turu için hareket ediyoruz. Kraliyet Sarayı, Meclis Binası, Nobel ödüllerinin dağıtıldığı ve dünyadaki en mükemmel yapılardan birisi olarak bilinen Belediye Sarayını, Folk Müzesi, Viking Gemileri Müzesi, Ulusal Tiyatro, Oslo Katedrali, Karl Johans Caddesi, Skitramp Rampast Vigeland Parkı, Residance Müzesi ve Frogner Parkı göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi bizlere ayrılan serbest zamanın ardından Geilo`ya doğru yolculuğumuza devam ediyoruz. Ünlü kayak merkezi Geilo`ya varışımızda otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest.

4.Gün GEILO – BERGEN

Kahvaltımızın ardından Bergen`e hareket ediyoruz. Yolculuğumuza Geilo Ulusal Parkı Hardangervidda Doğal Parkında bulunan Hardanger köprüsünden Eidfjord`a geçiyoruz. Ardından Bruravik üzerinden Voss`u geçip bir Fiyord şehri olan Bergen`e varıyoruz. Bergen şehir merkezinde yapacağımız gezimizin ardından otelimize transfer ve dinlenmek üzere günümüz serbest.

5.Gün BERGEN – SOGNEFJORD – FØRDE TOWN

Kahvaltımızın ardından Bergen şehir merkezinde alışveriş için serbest zamanımız olacak. Sizlere ayrılan öğle yemeği zamanının ardından rehberimizin bildirdiği saatte Kuzey`de Fioyrdlara doğru olan yolculuğumuza başlıyoruz. Feribot ile Oppedal-Lavik`den Sognefjord`a geçip Førde`ye doğru yapacağımız otobüs yolculuğumuzda muhteşem Fiyord manzaraları bizlere eşlik edecek. Varışımıza istinaden otele giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz ve günümüz dinlenmek üzere serbest.

6.Gün FØRDE TOWN – BALESTRAND – AURLANDSFJORD – GUDVANGEN – FLAM – HAMAR

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp Hamar`a doğru hareket ediyoruz. İlk durağımız tarihi Balestrand. Burada birbirinden güzel resimler çekmek üzere vereceğimiz molamızın ardından Dragsvik`den Vangsnes`e geçmek üzere feribota biniyoruz. Ardından Stalheim üzerinden Gudvangen`e doğru kısa bir yolculuğumuz olacak. Turumuzun en can alıcı noktalarından birisi olacak olan Gudvangen ve Flam arasında bulunan Aurlandsfjord`u arasında 2 saatlik muhteşem bir Fiyort gezisi yapacağız. Flam`a varışımıza istinaden alışveriş ve kişisel aktiviteleriniz serbest zamanımız olacak. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan tarihi Flam treni ile yapacağımız yolculuğumuza katılabilirsiniz. Bu güzel turumuzun ardından Borgund Stave Kilisesini görecek ve Hamar`a doğru yolculuğumuza devam edeceğiz. Varışımıza istinaden otelimize giriş işlemlerimizi tamamlıyoruz. Günümüz serbest.

 

Ekstra tur: Flam treni turu (70 Euro)
 

7.Gün HAMAR – KARLSTAD – ÖREBRO – STOCKHOLM

Kahvaltımızın ardından erken saatlerde muhteşem güzellikte fiyortlar eşliğinde Karlstad ve Örebro üzerinden Stockholm`e uzun bir yolculuğa çıkıyoruz. Akşam saatlerinde Stockholm`e varış. Geceleme otelimizde.

8.Gün STOCKHOLM

Kahvaltımızın ardından panoramik Stockholm şehir turu için otelimizden hareket ediyoruz. Turumuz esnasında; Fjallgatan Tepesi, ortaçağdan kalma Gamla Stan, Djurgarden parkı, Belediye Sarayı, 7 tiyatroyu aynı çatı altında toplamış olan Ulusal Tiyatro Binası, Borsa Binası ve Kunqsrad Parkı görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi alış veriş için serbest zaman. Dilerseniz ekstra olarak düzenlenecek olan Viking Vasa Gemi müzesi turumuza katılabilirsiniz.

 

Ekstra tur: Viking Vasa Gemi müzesi turu (50 Euro)
17.y.y`da Vikingler tarafından yapılmış olan, yıllarca batık olarak kaldıktan sonra çıkartılıp dönemin tek savaş gemisi olarak müzeye çevrilmiştir. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.

 

9.Gün STOCKHOLM – HELSINKI ( Silja Line Cruise ) GEMİ KONAKLAMA

Sabah kahvaltısının otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek şirin ve tarihi kentler Uppsala ve Sigtuna turuna katılabilirler.

 

Ekstra tur: Uppsala ve Sigtuna turu (65 Euro)


Kraliyet Yazlık Sarayı turu (65 Euro)
Gezimizde yarı Gotik yarı Ortaçağ tarzını göreceğiniz, bir üniversite şehri olan Uppsala ve İsveç`in tarihte kurulan ilk kenti olan Sigtuna görülecektir. Alternatif olarak ekstra Drottningholm Kraliyet Yazlık Sarayı turu da yapılabilir. Tur sonrası Helsinki`ye bizi götürecek gemiye (Silja Line Cruise) gitmek üzere limana hareket. Saat 17.00`da hareket. Yapılacak sayısız aktiviteyle dolu olan gemide akşam yemeği ve geceleme.

 

10.Gün HELSINKI

Gemimizde alacağımız kahvaltının ardından, panoramik olarak gerçekleştireceğimiz Helsinki turu için hareket ediyoruz. Sibelius Anıtı`nın da bulunduğu Senato Meydanı, Tempellaukkio Rock Kilisesi, Parlamento Meydanı ve Kraliyet Opera Binası görülecek yerler arasındadır. Arzu eden misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Suomenlinna Kalesi tekne turuna katılabilirler. Tur bitimi otelimize transfer dinlenmek üzere serbest saatler.

 

Ekstra tur: Suomenlinna Kalesi tekne turu (45 Euro)
 

11.Gün HELSINKI – TALLIN (FERİBOT) – İSTANBUL

Kahvaltımızın ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlıyoruz. Özel aracımız ile otelimizden hareket ediyoruz. Tallin`e doğru yapacağımız Feribot yolculuğunun ardından varışımızda panoramik Talin şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Eski şehir surları ve gözetim kuleleri, Aleksandr Nevsky Katedrali, Tall Herman Kulesi, Parlamento Binası, en güzel panoramik Tallinn fotoğraflarının çekildiği Tompea Tepesi, Dome Katedrali, St. Nicholas Kilisesi, Belediye Meydanı, Avrupa` nın en eski ve hala aktif halde hizmet veren eczanesi panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi havalimanına transfer. Bilet ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları`nın TK 1422 sefer sayılı uçuşu ile 18.30`da İstanbul Atatürk havalimanına doğru hareket ediyoruz. Yerel saat ile 21.45`de İstanbul`a hoş geldiniz.

 

 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

 • Türk Havayolları ile İstanbul – Kopenhag / Tallin – İstanbul parkurunda uçak bileti,
 • Havalimanı vergileri,
 • Belirtilen otel vb. kategoride 10 gece oda kahvaltı konaklamalar,
 • DFDS Cruise`da 1 gece yarım pansiyon iç kabin konaklama,
 • Silja Line Cruise`da 1 gece yarım pansiyon iç kabin konaklama,
 • Alan/otel/alan transferleri,
 • Özel otobüslerimiz ile tüm şehir transferleri,
 • Kopenhag – Oslo ve Stockholm – Helsinki arası gemiyle, Heslinki – Tallin arası Feribot yolculukları,
 • Kopenhag, Oslo, Bergen, Hamar, Stockholm, Helsinki, Tallin panoramik şehir turları,
 • Profesyonel rehberlik ve asistanlık hizmetleri.

 

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Vize ücreti ve servis bedeli
 • Zorunlu sigorta ücreti
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları,
 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli,
 • Müze ve ören yerleri girişleri,
 • Rehber ve şoför bahşişleri.

 

 

 

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : BÜYÜK İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR TURU THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL
Bulunduğu İl : BÜYÜK İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR TURU THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL
Bulunduğu İlçe : BÜYÜK İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR TURU THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL
Fiyatı : BİZİ ARAYINIZ !!

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU                                 ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU 26-29 EKİM   1.Gün: İstanbul – Bükreş Atatürk Havalimanı
KURBAN BAYRAMI KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                         KURBAN BAYRAMI KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI   17-20
PRAG TURU 3 GECE 4 GÜN THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL                         PRAG TURU 3 GECE 4 GÜN THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL       1. Gün İstanbul –
BÜYÜK İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR TURU THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL                                 BÜYÜK İSKANDİNAVYA VE FİYORDLAR TURU THY İLE KURBAN BAYRAMI ÖZEL     22 AĞUSTOS
7 ÜLKEDE BALKANLAR                                             7 ÜLKE’ DE BALKANLAR   8 – 16 EYLÜL   1.Gün İzmit –
KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO )                                     KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO
SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                               SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI 13 –
Yunanistan – Makedonya – Bulgaristan Turu 2018 Şok Promosyon !                                 YUNANİSTAN – MAKEDONYA – BULGARİSTAN TURU 2018 ŞOK PROMOSYON ! 3 –
BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE                           BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE   9-13 EYLÜL   1.GÜN ISTANBUL – PODGORICA – BUDVA Siz
PHUKET TURU TÜRK HAVAYOLLARI İLE 6 GECE 8 GÜN                       PHUKET TURU TÜRK HAVAYOLLARI İLE 6 GECE 8 GÜN   2-9 EYLÜL   1.gün İSTANBUL – PHUKET     Atatürk Havalimanı
BEYRUT TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE                                 BEYRUT TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 22-25 AĞUSTOS   1. Gün: İSTANBUL – BEYRUT Atatürk Havalimanı
RODOS TURU KURBAN BAYRAMI ÖZEL 3 GECE 4 GÜN                               RODOS TURU KURBAN BAYRAMI ÖZEL 3 GECE 4 GÜN 19-22 AĞUSTOS   1.GÜN: MARMARİS – RODOS 07.00`de Marmaris`te
2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün – Prag Gidiş Kösice Dönüş / Kösice Şehir Turu Dâhil                               2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün Prag
Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık 2018 – 2 Gece 4 Gün                                 Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık
BENELUX TURLARI PEGASUS HAVA YOLLARI İLE (CRL- AMS)                                           18-25 AĞUSTOS   1.Gün İSTANBUL – BRÜKSEL Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus
DOĞU ANADOLU TURU / 7 GECE OTEL KONAKLAMASI                                                         7 EYLÜL – 16 EYLÜL 12 EKİM –
OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU OTOBÜSLE BALKAN TURU YUNANİSTAN -MAKEDONYA – ARNAVUTLUK- KARADAĞ- BOSNA HERSEK- SIRBİSTAN – BULGARİSTAN Balkan Turu 7Gece 8Gün Balkanlar’ın Avrupa’sı Şehirler DUBROVNİK Turu