BANGKOK PATTAYA PHUKET TURU / MAHAN AİR İLE

FaceBook ta paylaş

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6-14 OCAK 2019 / 27 OCAK-4 ŞUBAT 2019

 

1. GÜN: İstanbul – Tahran -Bangkok

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde 08.00`de buluşma. Bagaj ve pasaport işlemlerimizi takiben Mahan Havayollarının W5117 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 10.35’de Tahran`a hareket. Yaklaşık 3 saat sürecek yolculuk sonrası Tahran İmam Humeyni Havalimanına varış.. Ardından Mahan Havayollarının W5051 sefer sayılı tarifeli uçuşu ile saat 21.45`de Bangkok`a hareket. Geceleme Uçakta.
 

2. GÜN: Bangkok

Sabah uçakta alacağımız kahvaltımızın ardından yerel saat ile 07.45 da Bangkok Suvarnabhumi Havalimanına varış. Alanda bekleyen rehberimiz ile buluşma ve özel araçlarımız ile Bangkok şehir turu için hareket, yapılacak olan Bangkok panoramik şehir turunda Altın Buddha tapınağı, çiçek pazarı, çin mahallesi, parlamento binası, demokrasi anıtı görülecek yerlerden bazılarıdır. Bu turumuz esnasında hem Bangkok'un egzotik güzelliğini hem de Tayland'ı derinden etkileyen Budizm’i daha yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Tur bitiminde otelimize transfer, oda dağılımı ve yerleşmenin ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Bangkok Kanallar turumuza katılabilirler. Akşam dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

Extra Tur: Bangkok Kanallar Turu Kişi Başı: 25 Euro 
Bu tura katılmadan Bangkok görülmüş sayılmaz. Turumuz esnasında Bangkok`un tarihi kanallarında özel teknemiz ile dünyanın hiçbir yerinde göremeyeceğiniz ilginç manzaraları görme fırsatı. Taylıların kanallar üzerindeki yaşamını yakından tanıyacak, Tayland`ın zengin ile fakir kesiminin kaynaşmasına şahit olacaksınız. Tapınaklardan birinin önünde kutsal kedi balıklarını besleyeceğiz

 

Extra Tur: Sea Food Market ve Patpong Gece Pazarı Turu Kişi Başı: 10 Euro 
Sea Food Market & Patpong Gece Pazarı turumuzda önce Tayland’ın en büyük deniz mahsulleri restoranına gidecek burada günlük getirilen deniz mahsullerinden seçerek istediğimiz şekilde pişirterek keyifli bir yemek yiyeceğiz. Bu restoranın sloganı "if it swims we have it" yani "yüzüyorsa bizde vardır". Yemeğimizin ardından Bangkok`un en meşhur gece pazarı olan Çin stili ve Tayland stili alışveriş yapabileceğiniz daha çok taklit ürünlerin (Rolex saat, Versace Canta vs.) ağırlıklı olduğu PatPong gece pazarına geçiyoruz. Ünlü alışveriş ve barlar sokağında güzel vakit geçireceksiniz.

 

3. GÜN: Bangkok

 

Sabah kahvaltısının ardından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz gün içerisinde extra olarak düzenlenecek Yüzen Çarşı Turuna, akşam ise yine extra olarak düzenlenecek Siam Niramit Show Turuna katılabilirler. Geceleme Otelimizde.
 

Extra Tur: Yüzen Çarşı Turu Kişi Başı: 40 Euro 
CNN Televizyonunun jeneriklerine giren dünyaca ünlü Yüzen Çarşı turumuza katılıp, Hindistan Cevizi çiftliği, meşhur Tik ağacı atölyesi ve dar kanalların içinde yerel köylülerin el emeklerinin satıldığı yerlerden alışveriş yapma imkanı buluyoruz

 

Extra Tur: Siam Niramit Show Turu (Yemekli) Kişi Başı: 45 Euro 
Büyük Siam Krallığı döneminden eşsiz sahneler ve özellikle cennetin anahtarına ulaşmak için yapılan o muhteşem festival görüntülerini izliyoruz.

 

4. GÜN: Bangkok – Pattaya

 

Sabah kahvaltımızın ardından Pattaya`ya hareket. Yol üzerinde dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Fil Safarisi – MILLION YEAR STONE PARK ve TIMSAH CIFTLIGI Turu’muza katılabilirler. Turumuzun ardından Kraliyet ailesine ait olan Dünyaca ünlü mücevher fabrikası ziyareti ve Tayland`ın en ünlü eğlence beldesi olan Pattaya`ya varış. Oda dağılımı ve yerleşmenin ardından serbest zaman. Akşam arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek Dünyaca ünlü ALCAZAR SHOW turuna katılabilirler. İzleyebilirler. Geceleme otelinizde.
 

Extra Tur: Fil Safarisi Turu Kişi Başı: 35 Euro Million Year Stone Park – Timsah Çiftliği Turu Kişi Başı: 15 Euro
Çevresi tamamen orijinal volkanik taşlar ile donatılmış bu parkta, yüzlerce timsahı bir arada görme olanağı bulacak, Timsah Showlarını izleyebilecek, Kaplan ve yavrusu ile fotoğraf çektirme fırsatı bulabileceksiniz.

 

Extra Tur: Alcazar Show Turu Kişi Başı: 25 Euro 
Tayland`ın Lido tarzı bu en güzel kabare şovunda, değişen sahne dekorları, değişen kostümleriyle dansçıları, muhteşem ışık ve ses sistemleriyle dolu güzel bir akşam geçiriyoruz.

 

5. GÜN: Pattaya

 

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek MERCAN KAYALIKLARI ILE UNLU MERCAN ADASI Turu’muza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

Extra Tur: Mercan Adası Turu Kişi Başı: 40 Euro 

Sinirsiz güneş ve okyanus keyfi… Turumuza öğle yemeği dâhildir. Menü: Balık, Deniz mahsulü Mezeler, Sebzeli pilav, Salata ve Tropikal meyveler…
 

6. GÜN: Pattaya

 

Sabah kahvaltımızın ardından serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak düzenlenecek olan Nong Nooch Tropical Garden turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.

 

Extra Tur: Nong Nooch Tropical Garden Turu Kişi Başı 25 Euro 

Bu turumuzda 500 hektarlık bir alana kurulmuş olan botanik bahçe ve orkide bahçelerini gezecek, Geleneksel Thai Danslarını ve Evlilik Sermonisi gösterilerini izleyecek ardından Fillerin Resim yapmasına, Futbol ve basketbol oynamalarına tanıklık edeceğiz.
 

7. GÜN: Pattaya – Bangkok – Phuket

 

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Bangkok havalimanına transfer. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Yerel havayolları ile Phuket'e uçuşumuz gerçekleşiyor. Varışımızın ardından bizleri bekleyen özel aracımız ile Otele transfer. Akşam dileyen misafirlerimiz Açık büfe olarak sunulacak akşam yemekli Fantasea Show turumuza katılabilirler. Geceleme otelimizde.
 

Extra Tur: Fantasea Show Turu (Akşam Yemekli) Kişi Başı: 70 Euro
Phuket`in en meşhur kabare gösterisine hazır olun! Şov öncesi akşam yemeğimizi açık büfe olarak aldıktan sonra gösterinin yapıldığı tiyatro kısmına geçiyoruz. Las Vegas stili bu muhteşem gösteride; 4 boyutlu efektler, havada bale yapan dansçılar, akrobasi, özel efektler, 30 fil ile yapılan görkemli gösterisi ve Thai Kültürü`nün masalsı bir dilde ışık ve sahne dekorlarıyla anlatımını büyülü bir atmosferde izliyoruz. Her yaştan ve kültürden ziyaretçilerini büyüleyen bu gösteride çok güzel bir gece geçireceğinizden eminiz.

 

8.GÜN: Phuket

 

Sabah kahvaltısından sonra serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz extra olarak 07.30 hareket ile yapılacak öğle yemekli James Bond Adası ve Kano gezintileri Turuna katılabilirler. Geceleme otelinizde.

 

Extra Tur: James Bond Adası ve Kano Gezintileri Turu (Öğle Yemekli) Kişi Başı: 70 Euro
Otantik tekneler ile James Bond Adasına yapacağımız yolculuğumuz esnasında dünyanın en güzel jeolojik yapılarından olan kaya adacıklarını görme fırsatına sahip olacağız. Adaya varışımızı takiben James Bond filminin çevrildiği yerleri görme ve alışveriş yapma imkanını da bulacağız. Dönüş esnasında deniz ürünleri restoranında öğle yemeği yiyeceğiz.

 

9. GÜN: Phuket – Bangkok – Tahran

 

Sabah kahvaltımızın ardından odaların boşaltılması ve serbest zaman. Otelden çıkış işlemleri sonrası rehberimizin belirleyeceği saatte özel araçlarımız ile Phuket havalimanına transfer. İç Hat uçuşumuzun ardından Bangkok'a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından Mahan Havayollarının tarifeli uçuşu ile saat 22.35’te Tahran uçuşu Geceleme uçakta…
10.GÜN: İstanbul

 

Saat 03.45’de Tahran'a varış ve ardından 06.50 uçuşu ile İstanbul'a hareket ve 08.35’te Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki organizasyonda görüşmek dileği ile siz değerli misafirlerimize veda ediyoruz.

 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

  • Mahan Havayolları ile İstanbul / Bangkok / İstanbul arası ekonomi sınıf gidiş dönüş uçak bileti
  • Alan Otel Alan Transferleri
  • Bangkok ta 2 gece otelde, Pattaya da 3 gece ve Phuket`te 2 Gece tercih edilen otellerde oda & kahvaltı konaklamalar
  • Bangkok – Pattaya Türkçe rehberlik hizmeti ve Phuket'te Yerel Rehberlik Hizmeti
  • Havalimanı vergisi ve Zorunlu Sigorta (Mesleki Sorumluluk)

 

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

  • Yurt dışı çıkış harcı (15 TL)
  • Kişisel Harcamalar
  • İptal Güvence Paketi: 50 Euro
  • Kaza ve Sağlık Sigortası: 30 Euro

 

 

 

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : BANGKOK-PATTAYA-PHUKET
Bulunduğu İl : BANGKOK-PATTAYA-PHUKET
Bulunduğu İlçe : BANGKOK-PATTAYA-PHUKET
Fiyatı : BİZİ ARAYINIZ !!

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

Adana Portakal Çiçeği Festivali Turu                  Nisan ayının en
ALAÇATI OT FESTİVALİ / 1 GECE OTEL KONAKLAMALI                                  
DOĞU ANADOLU TURU / 7 GECE OTEL KONAKLAMASI                      
İSKEÇE KARNAVALI / 1 GECE OTEL KONAKLAMALI                                         
KLASİK GAP TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI                                          HER HAFTA HAREKET (CUMA
KİEV TURU THY İLE 23 NİSAN ÖZEL / 3 GECE OTEL KONAKLAMALI                       20-23 NİSAN   1.Gün ISTANBUL – KIEV Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde saat
FAS TURLARI THY İLE / 4 GECE OTEL KONAKLAMALI                           1.Gün: İstanbul – Casablanca İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat
ORTA AVRUPA TURLARI / 7 GECE OTEL KONAKLAMALI                         THY VE SABİHA GÖKÇEN İLE    1. Gün İstanbul – Viyana – Budapeşte Sabiha Gökçen Havalimanı
BANGKOK- PATTAYA TURU / 6 GECE OTEL KONAKLAMALI                       23-30 OCAK EMİRATES HAVA YOLLARI İLE    1.gün        İSTANBUL – DUBAI  – BANGKOK Sabiha Gökçen Havalimanı Dış
SAFRANBOLU ILGAZ KAYAK VE TERMAL TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMALI                           HER CUMA AKŞAMI HAREKET 1.GÜN Gece Yolculuğu Akşam saatlerinde belirlenen noktadan hareket ile siz
BÜYÜLÜ KÜBA TURU / 7 GECE OTEL KONAKLAMALI                                             BÜYÜLÜ KÜBA TURU THY İLE / VARADERO (2) –
YUNANİSTAN TURU / 3 GECE OTEL KONAKLAMALI             SELANİK – KAVALA  – ATİNA – İSKEÇE 19 NİSAN  1.Gün: İstanbul – Selanik Gezimizin ilk günü, belirtilen noktadan 20.00’de
BEYPAZARI MUDURNU GÖYNÜK TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMALI                                         HER CUMARTESİ SABAHI HAREKET 1.GÜN Abant – Mudurnu – Sünnet Gölü –
SAFRANBOLU AMASRA TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMALI                                         HER CUMARTESİ SABAHI HAREKET 1.GÜN Abant Gölü – Karabük – Safranbolu – Kazdağlıoğlu Meydanı
GÜNÜBİRLİK ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU                                 HER HAFTASONU HAREKET (cumartesi) Sabah belirlenen noktadan hareket ile siz değerli misafirlerimiz
BÜYÜK İTALYA TURU EKSTRA TURLAR VE ÇEVRE GEZİLERİ DAHİL ( ROMA – MİLANO ) / 7 GECE OTEL KONAKLAMALI                                                     1. Gün: İstanbul – Roma Sabiha Gökçen Dış
BANGKOK PATTAYA PHUKET TURU / MAHAN AİR İLE                       6-14 OCAK 2019 / 27 OCAK-4 ŞUBAT 2019   1. GÜN: İstanbul – Tahran -Bangkok Atatürk Havalimanı
BALKANLARDA 3 ÜLKE TURU / 3 GECE OTEL KONAKLAMALI                                                   TÜRK HAVAYOLLARI SEFERİ İLE (TIA-PRN)   1.Gün İstanbul – Tiran –
KİEV TURU / 3 GECE KONAKLAMALI                       TÜRK HAVA YOLLARI İLE   1.Gün: İstanbul – Kiev Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz
OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU / 6 GECE OTEL KONAKLAMASI OTOBÜSLE BALKAN TURU YUNANİSTAN -MAKEDONYA – ARNAVUTLUK- KARADAĞ- BOSNA HERSEK- SIRBİSTAN – BULGARİSTAN Balkan Turu 7Gece 8Gün Balkanlar’ın Avrupa’sı Şehirler DUBROVNİK Turu
OTOBÜSLÜ BÜYÜK İTALYA & YUNANİSTAN & BALKAN TURU / 7 GECE OTEL KONAKLAMALI                           8 Gece – 9 Gün        
CRYSTAL SUNSET LUXURY RESORT & SPA     Modern mimarinin, konforlu ve ayrıcalıklı bir tatil ile buluşması. Tesisimiz Antalya Havalimanı’na
CRYSTAL DE LUXE RESORT & SPA Türk konukseverliğinin tüm özelliklerini yansıtan
CRYSTAL WATERWORLD RESORT & SPA   Tatil cenneti Antalya'nın Boğazkent mevkiinde yer alan Crystal Waterworld Resort & SPA,