AVRUPA YILDIZLARI – 1

FaceBook ta paylaş

 

AVRUPA YILDIZLARI 1

OTOBÜS İLE GİDİŞ /UÇAKLA DÖNÜŞ

11 ÜLKE / 15 ŞEHİR

 

 BULGARİSTAN-SIRBİSTAN-MACARİSTAN

AVUSTURYA -ÇEK CUMHURİYETİ-ALMANYA -HOLLANDA-BELÇİKA–FRANSA-İSPANYA-ANDORRA

 

avrupa gezisi 77amsterdam2amsterdam-2203076_1920Barselona4Charles köpürüsü14.BENELUX PARİS8. BÜYÜK İPANYA ENDÜLÜSALMANYA MÜNİH MARİENPLATZ

 

 

 

 

 

20664901_1078408038929339_8529507962192533832_n 20729589_1085166864920123_7564040200796040526_n 20729618_1085166918253451_38482108986421915_n

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1200€ 

 

TÜM KREDİ KARTLARINA TAKSİT İMKANI!

 

 

1 Gün: İstanbul – Sofya

 

(Hareket Noktaları)
* İzmit Perşembe Pazarı Otaparkı

* Çayırova Mc Donalds

* Kadıköy Evlendirme Dairesi

* Trump Tower Otoparkı

* Bakırköy Ömür Plaza Karşısı ( Doğtaş Mobilya Önü)                                                                     

Değerli Konuklarımız;

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kalkış noktalarından katılan misafirlerimiz ile birlikte hareket ile Araç İçi ikramları eşliğinde Çorlu – Edirne-Kapıkule karayolu takip edilerek Kapıkule sınır kapısına varış. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Haskovo–Plovdiv-Sofya karayolu takip edilerek Sofya'ya yolculuk.

2 Gün:  Sofya – Belgrad
Sabah erken saatlerde Sofya'ya varışın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. St. Nedelya Kilisesi, Rus Kilisesi, Rotanda Kilisesi, Aya Sofya Kilisesi, Parlamento, Milli kütüphane ,Eski Kraliyet saray , Sofya Üniversitesi, Aleksander Nevski Katedrali,Cumhurbaşkanlığı ,Başbakanlık ve Banya Başı Camii görülecek yerler arasındadır.. Ayrıca ulu önder M.Kemal Atatürk’ün yeniçeri elbisesi giyerek katıldığı balonun yapıldığı ordu evini de görme fırsatımız olacak. Turumuzun ve serbest ardından Sırbistan'ın başkenti Belgrad'a doğru yola çıkıyoruz. Varışımız sonrası otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

3 Gün:  Belgrad – Budapeşte

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Budapeşte’ye hareket. Verilen molalar ile birlikte Budapeşte’ye varışımızı gerçekleştiriyoruz. Panoramik şehir gezisi bizleri bekliyor. Kahramanlar Meydanı, Opera, Parlamento Binası, Mathias Kilisesi, St. Stephen Bazilikası, Gül Baba Türbesi, Budapeşte’nin en güzel manzarasına sahip Gellert Tepesi göreceklerimiz arasında yer alıyor. Budapeşte’de konaklayacağımız Otelimize geçiyor ve yerleşiyoruz. Dileyen misafirlerimiz düzenlenecek olan Tuna Nehri Tekne Turuna katılabilirler.(extra) Buda ve Peşte yi gece ışıklandırılmış muazzam görüntüsünü seyrederek unutulmaz anlar yaşayacaksınız harika bir görsel şov sizleri beliyor.

 

4 Gün: VİYANA – PRAG

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Viyana’ya yola çıkıyoruz. Viyana Şehir gezisinde, Sanat Müzesi, Opera Binası, Antik Müzeler, Hoffburg Sarayı, Parlamento Binası, Belediye Sarayı, Burg Tiyatrosu, Üniversite, VotivKililsesi, Dönme Dolabı (Prater) Tuna Boyu ve trafik durumuna göre Belvedere Sarayı görülecek yerler arasında. Verilen serbest zaman sonrasında Prag’a varış. Otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

 

 

 

5 GÜN: PRAG – DRESDEN – BERLİN

Otel de alınan sabah kahvaltısının ardından Prag şehir turuna başlıyoruz. Bu turumuzda Hradcany Kale Bölgesi, Loretta Kilisesi, Cumhurbaşkanlığı Sarayı, yapımının 600 yıl sürdüğü söylenen neo-gotik Rönesans ve Barok özellikleri bünyesinde barınan ST.Vitüs Katedrali, Simyacılar sokağı, Franz Kafka’nın evi, Altınyol, 13. yüzyılda Baş Mimar Peter Parler tarafından yaptırılan üzerinde 31 Aziz Heykelinin bulunduğu Charles Köprüsü, eski şehir meydanı, 15. yüzyılda inşa edilen üzerinde 12 Havari bulunan tarihi Astronomik saat kulesi ve TYN Kilisesi görülecek yerler arasındadır.

Ufak ve şirin eski Doğu Almanya'da bir ortaçağ şehri olan Dresden’e hareket ediyoruz. Verilen serbest zaman sonrası Almanya’nın başkenti Berlin'e hareket. . Otelimize yerleşme, Geceleme Berlin'de otelimizde.

 

6 GÜN:  BERLİN – BREMEN

Otel de alınan sabah kahvaltısının ardından Panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Batı Berlin'de, Zoo İstasyonu, Kurfürstendamm, Tiergarten, Reichstag, Checkpoint Charlie, Bradenburg Kapısı, Postdamer Platz, Gemaldegalerie, Neue Nationalgalerie, Berlin Filarmoni Orkestrası, Kreuzberg, Schöneberg, Charlottenburg, Berlin Olimpiyat Stadyumu görülecek yerler arasında. Doğu Berlin'de ise Unter den Linden, Alexanderplatz, Nikolaiviertel, Prenzlauer Berg, Gendermenmarkt, Karl Marx Allee turumuz esnasında görülecek yerler arasında. Verilen serbest zaman sonrasında Bremen’e hareket,

Varışımız sonrası otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

7 GÜN: BREMEN – AMSTERDAM

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından Bremen panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Şehir turu esnasında, Bremen Mızıkacılarına ait Heykel, Hükümet Konağı, St. Petri Kilisesi, zaanatkar odası "Schütting", ticaret evleri, Bremen'in simgesi ve hürriyet sembolü olan Roland-Heykeli, Fall Kulesi, Böttcher Caddesi göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında Amsterdam’a yolculuğumuz devam ediyoruz. Amsterdam ‘a varışımız ardından panoramik şehir turumuz esnasında Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrandtplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası şehir merkezinde serbest zaman verilen serbest zaman sonrası otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

8 GÜN:  BRUGGE – BRÜKSEL

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından ortaçağdan günümüze hiç bozulmadan gelen muhteşem mimarisi, su kanallarında yapılacak tekne gezisinde yüzyıllarca geriye giderek o dönem yaşamlarına şahit olabilme imkânı bulacağımız Brugge şehrine varıyoruz, verilen serbest zaman sonrası, Brüksel’e hareket. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuzu gerçekleştiriyoruz. Gezimizde Kraliyet Sarayı Çin ve Japon evleri, Grand Place, Borsa Binası Atomium ve Heysel stadyumu görülecek yerler arasındadır. Şehir merkezinde verilen serbest zaman sonrası otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

9 GÜN: PARİS

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından, Fransa’nın Başkenti ve Moda’nın kalbi Paris’e hareket ediyoruz. Varışımızın ardından Panoramik Şehir Turumuzu gerçekleştiriyoruz. Masallara, romanlara ve filmlere konu olmuş olan ve üstünde dünyanın en büyük vitraylarının bulunduğu tam anlamıyla bir mimari şaheseri olan Notre Damme Kilisesini ziyaret edeceğiz. Yolumuzun üstündeki muhteşem mimari yapısıyla Opera Binası'nı görüyoruz. StGermain, Louvre Müzesi, Concorde Meydanı ve Zafer Takı, Opera Meydanı, ChampElysees diğer göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası serbest zaman ve otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra düzenlenecek olan Seine Nehri Tekne Turu – Eyfel Kulesi Turuna katılabilirler.(extra )

 

10 GÜN:  PARİS – ANDORRA

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından  Paris şehir merkezinde serbest zaman, Arzu eden konuklarımız ekstra olarak organize edilebilecek olan Disneyland turuna  katılabilirler. Verilen serbest zaman sonrası akşam saatlerinde FRANSA ve İSPANYA arasında kalmış ufak bir ülke olan ANDORRA ya hareket ediyoruz. Bu akşam otel konaklamamız bulunmuyor. GECE YOLCULUK

 

11 GÜN: ANDORRA – BARSELONA

Verilen molalar ile birlikte Sabah saatlerinde ANDORRA ya varıyoruz. Gümrüksüz alışveriş yapabileceğimiz Andorra Prensliği’nde dünya markalarını normal fiyatlarından daha ucuza satın alma imkânımızın olacağı. Alışveriş için serbest zaman. Verilen serbest zaman sonrasında İspanya'nın ikinci büyük kenti olan BARSELONA’ ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz ardından Otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

 

12 GÜN: BARSELONA

Otelde alınan sabah kahvaltısının ardından, panoramik Barcelona şehir turumuza başlıyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Verilen serbest zaman sonrasında Otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde.

Arzu eden misafirlerimiz ile akşam Flamenco turuna katılabilirler (ekstra)

13 GÜN:  BARSELONA – İSTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası odaların boşaltılması ve otelden ayrılış işlemleri sonrası,Otobüslerimiz ile havalimanına transfer, bilet ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasından sonra, Pegasus Havayolları’nın PC    sefer sayılı uçağı ile saat     İstanbul’a hareket. Yerel saat ile     İstanbul’a varış. Havaalanı terminalinde bizi bekleyen otobüsümüz ile İzmit’e Hareket. Bir başka ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle sizleri aldığımız noktada vedalaşıyoruz.

 

 • Fiyata Dâhil Olan Hizmetler
 • Lüks Andante Tour otobüsleri ile ulaşım
 • Programda belirtilen havayolu ile belirtilen parkur da ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Türkçe rehberlik hizmeti 
 • 3 ve 4* Otellerde, 1 Gece Belgrad, 1 Gece Budapeşte, 1 Gece Prag,1 Gece Berlin,1 Gece Bremen, 1 Gece Amsterdam,1 Gece Brüksel, 1 Gece Paris, 2 Gece Barselona Konaklama ve Kahvaltı
 • Panoramik, Sofya, Belgrad, Budapeşte, Prag, Dresden, Berlin, Bremen, Amsterdam, Brugge,Brüksel,Paris,Andorra,,Barselona şehir turları
 • Bazı şehirlerde alınan zorunlu yerel rehberlik hizmetleri
 • Tüm otoban , chek point ve otopark ücretleri
 • Gümrük Vergileri
 • Şehir Vergileri 
 • Yurtdışı Seyahat Sigortası

 

 • Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve servis bedeli 130 € ( Çok Girişli Schengen Vizesi)
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 • Ekstra turlar.
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Öğle ve Akşam yemekleri
 • Tüm kişisel harcamalar
 • İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri


BILGILENDIRME,

 • Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
 • Sınır geçişleri araç personellerimiz ve rehberlerimiz yardımı ile yapılmaktadır.
 • Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 • Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet ,
 • Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 15 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur ANDANTE TOURtarafından bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce ANDANTETOUR tarafından bildirilecektir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından ANDANTETOUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Ekstra turlar , servis aldığımız yerel ANDANTETOUR  tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • AB karayolları yönetmeliğine göre aracımızın her 3 saatte bir mola vermesi gerekmektedir. Ancak ihtiyaç halinde ve acil durumlarda mola verilmektedir

 

 

 

Ömerağa Mah. Alemdar Cad. Beyazhan İş Merkezi Kat:2

İzmit/KOCAELİ  Tel: 0 262 323 69 70  / 0262 332 28 71

info@andantetour.com 

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : AVRUPA YILDIZLARI - 1
Bulunduğu İl : Kesin kalkışlı!
Bulunduğu İlçe : -
Fiyatı : 1200€

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

MİLANO – NİCE – MARSİLYA TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE (BGY – MRS)                                 25-30 EKİM   1.Gün: İSTANBUL – BERGAMO – MİLANO Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali
ENDÜLÜS – PORTEKİZ TURLARI THY İLE ( MALAGA- PORTO)               19-26 EKİM   1.Gün: İSTANBUL – MALAGA – GRANADA Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla
29 EKİM BURSA İZNİK TRİLYE MUDANYA GÖLYAZI TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                         27-29 EKİM   1.GÜN İznik – Bursa – Uludağ – Bursa Ulu Camii – Yeşil Türbe
29 EKİM PAMFİLYA ( ANTALYA KEMER OLYMPOS ) TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                           26-29 EKİM   1.GÜN İstanbul – Antalya 01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya
29 EKİM KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                             25-28 EKİM   1.GÜN: Gece Yolculuğu 01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya
29 EKİM GALATYA ( AMASYA-ÇORUM-TOKAT ) TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                 26-29 EKİM   1.GÜN Gece Yolculuğu Hareket   01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya Otel Karşısı
29 EKİM KUŞADASI ÇEŞME PAMUKKALE TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                           26-29 EKİM   1.GÜN: Gece Yolculuğu İstanbul’dan hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.   2.GÜN: İzmir –
29 EKİM ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                                   27-28 EKİM 28-29 EKİM   1.GÜN: Eskişehir – Porsuk Çayı – Adalar – Balmumu
AMSTERDAM TURU / ATLASGLOBAL HAVAYOLLARI İLE 29 EKİM ÖZEL                       26-29 EKİM   1.Gün İstanbul – Amsterdam İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bilet ve bagaj
KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI 'Güzel Atlar Ülkesi'  (KAPADOKYA ) Gözbebeğinize yansıyan büyüleyici manzaraların sizde yarattığı etki, yaşadığımız dünyanın dışına çıkmış olduğunuzu
AKDENİZ ( FETHİYE OLİMPOS ANTALYA ) TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI                                               19-26 EKİM   1.GÜN Gece Yolculuğu Misafirlerimizle otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğumuza
ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU                                 ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU 26-29 EKİM   1.Gün: İstanbul – Bükreş Atatürk Havalimanı
7 ÜLKEDE BALKANLAR                                             7 ÜLKE’ DE BALKANLAR   8 – 16 EYLÜL   1.Gün İzmit –
KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO )                                     KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO
SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                               SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI 13 –
Yunanistan – Makedonya – Bulgaristan Turu 2018 Şok Promosyon !                                 YUNANİSTAN – MAKEDONYA – BULGARİSTAN TURU 2018 ŞOK PROMOSYON ! 3 –
BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE                           BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE   9-13 EYLÜL   1.GÜN ISTANBUL – PODGORICA – BUDVA Siz
2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün – Prag Gidiş Kösice Dönüş / Kösice Şehir Turu Dâhil                               2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün Prag
Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık 2018 – 2 Gece 4 Gün                                 Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık
BENELUX TURLARI PEGASUS HAVA YOLLARI İLE (CRL- AMS)                                               1.Gün İSTANBUL – BRÜKSEL Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava
OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU OTOBÜSLE BALKAN TURU YUNANİSTAN -MAKEDONYA – ARNAVUTLUK- KARADAĞ- BOSNA HERSEK- SIRBİSTAN – BULGARİSTAN Balkan Turu 7Gece 8Gün Balkanlar’ın Avrupa’sı Şehirler DUBROVNİK Turu