AKDENİZ ( FETHİYE OLİMPOS ANTALYA ) TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI

FaceBook ta paylaş

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19-26 EKİM

 

1.GÜN Gece Yolculuğu

Misafirlerimizle otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğumuza başlıyoruz.

2.GÜN Yakapark – Tlos Antik Kenti – Saklıkent Kanyonu – Belcekız Koyu – Ölüdeniz – Kayaköy (Karmylassos)

01.15 İzmit Halkevi Duraklarından (Asya Otel Karşısı) katılacak olan misafirlerimiz birlikte gece yolculuğumuza devam ediyoruz. Sabah yolda alacağımız kahvaltımızın ardından Toros dağlarının yamaçlarında, eski Yörüklerin yaşamından izler taşıyan ama bugün artık buz gibi, şifalı suları ile ünlü bir sayfiye merkezi olan Yakapark'a ulaşıyoruz. Burada verilen serbest zamanda çam ve ceviz ağaçlarının altında temiz dağ kokusunu içimize çekiyoruz. Ardından otobüsümüz bizleri yamaçlardan aşağıya indirirken Tlos Antik kentinin içerisinden geçiyoruz. Panoramik olarak göreceğimiz bu antik kentin ardından Akdağların eteklerinde bulunan ve Türkiye'nin en önemli kanyonlarından biri olan Saklıkent Kanyonuna ulaşıyoruz. Toros dağlarının gölgesindeki bu muhteşem kanyonun içerisinde kısa bir yürüyüşle, dağın altından çıkan buz gibi sularına giriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz 18 km derinliğindeki bu kanyonda yürüyüş yapabilir. Arzu eden misafirlerimiz de sıcak çaylarını buz gibi sularında yudumlayabilir. Bu keyifli dakikaların ardından, sevdiğini azgın dalgalarda yitiren ve onsuz yaşayamayacağını anlayıp kendini Babadağ`dan aşağıya atan Belcekız`ın hüzünlü efsanesinden adını alan Belcekız Koyunu görüp, Ölüdeniz`de yüzme molası veriyoruz. Ölüdeniz`deki keyifli dakikaların ardından tekrar otobüse binerek bu sefer eski bir Rum köyü olan, hayalet Köy olarak geçen Kayaköy'e gidiyoruz. 1924 mübadele yıllarında terk edilen bu köyde rehberimizin eşliğinde geziyoruz. Ardından Tekrar otobüsümüze binerek otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Yolda serbest alınacaktır (EKSTRA)
Öğle Yemeği: Tlos Yakapark menü ya da serbest olarak alınacaktır (EKSTRA)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

 

3.GÜN Yamaç Paraşütü (Paragladıng) – 12 Adalar Tekne Turu – Göcek Koyu – Katrancı Koyu – Yassıcalar Adası

Sabah (Arzu edenler sabahın erken saatlerinde otelden alınarak, özel araçlarla muhteşem Ölüdeniz manzaralı Babadağ'a çıkarak, buradan Yamaç Paraşütü (Paraglading) yapabilirler. Dünyanın en güzel parkurlarından olan bu adrenali yüksek sporu yaparken, gökyüzünden Ölüdeniz`e tekrar âşık olacaksınız. (Ekstra)

Otelde alınan açık büfe kahvaltı sonrası otobüsümüzle Fethiye Marina`ya geçiyoruz ve bizleri bekleyen teknemize biniyoruz. Gün boyu sürecek olan birbirinden muhteşem adaları görerek yüzme molaları veriyoruz. Göreceğimiz yerler arasında Tavşan Adası, Kızıl Ada, Göcek Adası, Yassıcalar Adası, Zeytinli Ada, Tersane Koyu, Domuz Adası bulunmakta. (1.Tekne Turu Hava şartları ve yoğunluk doğrultusunda verilecek yüzme mola yerlerini ve sürelerini teknede kaptan belirlemektedir.) Gün boyu sürecek olan bu eşsiz tekne turu sonuna doğru tekrar Fethiye Marina'ya ulaşıyoruz. Verilen serbest zaman sonrasında otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden misafirlerimizle Fethiye gecelerini doyasıya yaşamak için lobide buluşuyoruz. (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde alınacak olup tur ücretine dahildir.
Öğle Yemeği: Tekne'de menü olarak alınacaktır. (EKSTRA)
Akşam Yemeği: Otelde alınacak olup tur ücretine dâhildir.

 

4.GÜN Kalkan – Kaputaş Plajı – Kaş – Ulupınar Botanik Bahçesi – Markiz Dağları – Olımpos Antik Kenti Ve Koyu – Bey Dağları – Adrasan Koyu – Yüzme Molaları

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıp Kalkan üzerinden Kaputaj Plajı`na gitmek üzere yola çıkıyoruz. Güzel manzaraları takiple Türkiye'nin en güzel plajlarından biri olan Kaputaş Plajına geliyor ve bu güzel plajda kısa bir yüzme molası vererek Akdeniz'in serin sularının tadını çıkartıyoruz. (Yoğunluk yüzünden otopark problemi yaşanması durumunda burada durulamayabilir). Ardından Kaş'a ulaşıyoruz. Tava dondurmasının, buzlu bademinin tadına bakarken, sokak aralarında yapacağımız yürüyüşümüzde muhteşem fotoğraflar çekme şansına sahibiz. Vereceğimiz serbest zaman sonrasında çam ormanları içerisinde bulunan ve alabalık ızgarasıyla meşhur, aynı zamanda bir sayfiye merkezi olan Ulupınar Botanik Bahçesi ulaşıyoruz. Burada yenen leziz yemek sonrası, tekrar yolumuza devam ederek Markiz Dağı eteklerinde bulunan ve bir vadi içerisine yapılmış eski korsan kenti, şimdi ise dünyaca bilinen ağaç evleriyle meşhur Olympos`a ulaşıyoruz. Olympos`ta kilise, hamam, agora, korsan lahti gibi antik kente ait eserleri gördükten sonra Olympos`un eşsiz denizine girmek için serbest zamanımız olacak. Burada verilen yüzme molası ardından tekrar otobüsümüze binip sol yanımıza lacivert denizi, sağ yanımız Bey Dağlarını ve çam ormanlarını alarak, eşsiz kumsalı ve bakir doğası ile görenleri kendisine âşık eden Adrasan`a gidiyoruz. Bu doğa harikası yerde verilen yüzme molasının ardından tekrar yolumuza devam ederek, otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeğimiz otelimizde. Arzu eden konuklarımız için kulüpleri ile ünlü Kemer Bar Turu (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Ulupınar bölgesi restoranda serbest olarak alınacaktır. (EKSTRA)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

 

5.GÜN Kemer Şehir Merkezi – Kemer Tekne Turu – Cennet Koyu – Ay Işığı Koyu – Phaselis Koyu – Antik Yat Limanı – Phaselis Antik Kenti – Antik Cadde Ve Hamam – Yüzme Molaları – Tahtalı Dağı Teleferik Turu

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Antalya`nın en meşhur ilçelerinden Kemer`de kısa serbest zaman sonrası tam gün sürecek olacak Kemer Tekne Turumuza katılıyoruz Göreceğimiz yerler arasında Cennet Koyu, Ay Işığı Koyu, Phaselis Koyu bulunmakta. (2. Tekne Turu Hava şartları ve yoğunluk doğrultusunda verilecek yüzme mola yerlerini ve sürelerini teknede kaptan belirlemektedir.) Dileyen misafirlerimiz ile Phaselis limanında teknemiz yüzme molası verdiğinde küçük kayıklar ile Phaselis Antik Kentine gidiyoruz. Phaselis antik kentinde Askeri liman, Tiyatro, Antik Cadde ve Hamam yapılarını görüp burada tarihi kalıntıların yanı başında Phaselis plajında yüzme imkanını bulabilirsiniz. Tekne turumuzun ardından dileyen misafirlerimiz ile Tahtalı Dağı Teleferik turuna katılıyoruz. Dünyanın ikinci, Avrupa`nın ise en uzun teleferiği Akdeniz`i ve 2`365 Metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı`nın zirvesini birleştiriyor. Teleferik istasyonumuza varış itibari ile 80 kişilik deniz manzaralı panoramik kabinler ile dağa çıkış ve inişi dünyanın en güzel korunmuş doğal bölgesinin üstünden geçerek manzaranın keyfini çıkarma zamanı dağ istasyonu 360 derecelik panoraması ile davetkârdır. Burada Finike ve Side arasındaki şahane manzaraya hayran kalacaksınız. (Ekstra 50 TL) Burada unutulmayacak bir yürüyüş ve dinlence cennetinin ortasındasınız. Unutulmaz anlardan sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Kemer Tekne, Balık Veya Izgara Seçeneği, Makarna (EKSTRA)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

 

6.GÜNManavgat – Manavgat Şelalesi (Nehri) – Manavgat Nehir Tekne Turu – Side – Apollon Tapınağı – Yüzme Molaları

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından hepimizin mutlaka hayatımızda birkaç kez duyduğu Manavgat Şelalesi`ne gidiyoruz. Manavgat Şelalesi veya Manavgat Nehri olarak bilinen bu muhteşem coğrafyada çay bahçelerinde kahvelerimizi yudumlarken huzur bulmamak elde değildir. Müthiş çağlayan sesi eşliğinde bu süper manzaranın tadını çıkardıktan sonra denizden nehre, nehirden denize diye adlandırılan tekne turumuza başlıyoruz. (3. Tekne Turu) Şanslı olan misafirlerimiz özellikle buraya ait olan tatlı su kaplumbağalarını ve pelikanları görebilirler. Bu sırada coğrafi bakımdan önemli olan Nehrin ve Akdeniz in tuzlu sularının birleştiği noktada bizimde yüzme molası vereceğimiz Kumlu Plaj bulunmaktadır. Vereceğimiz yüzme molasında dileyen misafirlerimiz tatlı suda dileyen misafirlerimiz tuzlu suda yüzerek anın tadını çıkarabilirler. Yüzme molamızın ardından Teknemize geliyor ve öğle yemeğimizi alıyoruz. Ardından teknemizle iskeleye yanaşarak otobüsümüze biniyor ve Side`ye geçiyoruz. Apollon Tapınağı hakkında rehberimizden bilgiler aldıktan sonra serbest zaman verip Side çarşılarını tanıyor, dileyen misafirlerimizin denize girebilmesi için serbest zaman veriyoruz. Ardından otelimize dönüş akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Arzu eden konuklarımız için barları ile ünlü Kale İçi Bar Turu (Ekstra)

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: Manavgat Tekne, Balık Veya Izgara Seçeneği, Makarna (EKSTRA)
Akşam Yemeği: Otelde Alınacak Olup, Tur Ücretine Dâhildir.

 

7.GÜN Düden Şelalesi – Antalya Kaleiçi – Köprülü Kanyon`da Raftıng – Aspendos

Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından ilk durağımız olan Düden Şelalesi`ne hareket ediyoruz. Gezimiz esnasında yemyeşil doğa ve suyun huzur veren sesi bize eşlik edecek. Şelaleden sonra Kale içi mevkiine gidiyoruz. Antalya`yı tarihi yapılarıyla tanıyarak, limanında keyifli bir yürüyüş yaparak muhteşem fotoğraflar çekiyoruz. Yivli minare, saat kulesi, kale içinin eski cumbalı evleri göreceğimiz yerler arasında. Ardından Dünyadaki sayılı Milli Parklardan biri olan tabiat harikası Köprülü Kanyon'a ulaşıyoruz. Burada insanın yaşamı boyunca mutlaka yapması gereken, adrenali yüksek, 7`den 77`ye herkesin katılabileceği, rafting heyecanını Köprü çayın buz gibi sularında beraber yaşıyoruz.

 

ÖNEMLİ NOT Programımız otele dönüş yapmadan son gün rafting turu ile biteceğinden dolayı, konuklarımızın raftingde giyecekleri eşyaları ayrı bir çanta içinde ayarlamaları rica olunur. Rafting hakkında ayrıntılı bilgi rehber tarafından otobüste bildirilecektir. Ekstra 60 TL

Bu muhteşem aktivitenin ardından Köprülü Kanyon`dan ayrılıyor ve MS 2. YY`da Romalılar tarafından inşa edilmiş olan ve tüm heybetiyle günümüze gelmiş Aspendos tiyatrosunu görmeye gidiyoruz. Aspendos'tan tarih dolu anılarla ayrılarak Gezimiz sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

 

Sabah Kahvaltısı: Otelde Açık Büfe Olarak Alınacaktır. Tur Ücretine Dâhildir
Öğle Yemeği: köprülü Kanyon`da menü olarak alınacaktır (EKSTRA)
Akşam Yemeği: Yolda serbest alınacaktır (Ekstra)

 

8.GÜN İstanbul` Varış

Sabah saatlerinde siz saygıdeğer misafirlerimizi bir başka organizasyonda buluşmak dileği ile aldığımız noktalara bırakıyoruz.

 

Ücrete Dâhil Olan Hizmetler

 • Profesyonel Rehberlik hizmetleri
 • Müze Giriş Ücretleri
 • Tekne Turları
 • 5 gece yarım pansiyon konaklama
 • 5 açık büfe sabah kahvaltısı
 • 5 açık büfe veya set menü akşam yemeği
 • Lüks Otobüsler ile Ulaşım
 • Otobüs içi İkramları
 • 1618 Nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası

Ücrete Dâhil Olmayan Hizmetler

 • Tüm Öğle Yemekleri
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler
 • Tüm Özel Harcamalar
 • Gece Turları
 • Ekstra Belirtilen Tüm Organizasyonlar
 • Müze kart ( Kültür ve Turizm Bakanlığına Ait Müzelere Giriş İçin Gereklidir.)

 

 

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : AKDENİZ ( FETHİYE OLİMPOS ANTALYA ) TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI
Bulunduğu İl : AKDENİZ ( FETHİYE OLİMPOS ANTALYA ) TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI
Bulunduğu İlçe : AKDENİZ ( FETHİYE OLİMPOS ANTALYA ) TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI
Fiyatı : BİZİ ARAYINIZ !!

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

MİLANO – NİCE – MARSİLYA TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE (BGY – MRS)                                 25-30 EKİM   1.Gün: İSTANBUL – BERGAMO – MİLANO Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali
ENDÜLÜS – PORTEKİZ TURLARI THY İLE ( MALAGA- PORTO)               19-26 EKİM   1.Gün: İSTANBUL – MALAGA – GRANADA Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla
29 EKİM BURSA İZNİK TRİLYE MUDANYA GÖLYAZI TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                         27-29 EKİM   1.GÜN İznik – Bursa – Uludağ – Bursa Ulu Camii – Yeşil Türbe
29 EKİM PAMFİLYA ( ANTALYA KEMER OLYMPOS ) TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                           26-29 EKİM   1.GÜN İstanbul – Antalya 01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya
29 EKİM KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                             25-28 EKİM   1.GÜN: Gece Yolculuğu 01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya
29 EKİM GALATYA ( AMASYA-ÇORUM-TOKAT ) TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                 26-29 EKİM   1.GÜN Gece Yolculuğu Hareket   01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya Otel Karşısı
29 EKİM KUŞADASI ÇEŞME PAMUKKALE TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                           26-29 EKİM   1.GÜN: Gece Yolculuğu İstanbul’dan hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.   2.GÜN: İzmir –
29 EKİM ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                                   27-28 EKİM 28-29 EKİM   1.GÜN: Eskişehir – Porsuk Çayı – Adalar – Balmumu
AMSTERDAM TURU / ATLASGLOBAL HAVAYOLLARI İLE 29 EKİM ÖZEL                       26-29 EKİM   1.Gün İstanbul – Amsterdam İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bilet ve bagaj
KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI 'Güzel Atlar Ülkesi'  (KAPADOKYA ) Gözbebeğinize yansıyan büyüleyici manzaraların sizde yarattığı etki, yaşadığımız dünyanın dışına çıkmış olduğunuzu
AKDENİZ ( FETHİYE OLİMPOS ANTALYA ) TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI                                               19-26 EKİM   1.GÜN Gece Yolculuğu Misafirlerimizle otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğumuza
ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU                                 ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU 26-29 EKİM   1.Gün: İstanbul – Bükreş Atatürk Havalimanı
7 ÜLKEDE BALKANLAR                                             7 ÜLKE’ DE BALKANLAR   8 – 16 EYLÜL   1.Gün İzmit –
KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO )                                     KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO
SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                               SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI 13 –
Yunanistan – Makedonya – Bulgaristan Turu 2018 Şok Promosyon !                                 YUNANİSTAN – MAKEDONYA – BULGARİSTAN TURU 2018 ŞOK PROMOSYON ! 3 –
BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE                           BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE   9-13 EYLÜL   1.GÜN ISTANBUL – PODGORICA – BUDVA Siz
2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün – Prag Gidiş Kösice Dönüş / Kösice Şehir Turu Dâhil                               2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün Prag
Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık 2018 – 2 Gece 4 Gün                                 Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık
BENELUX TURLARI PEGASUS HAVA YOLLARI İLE (CRL- AMS)                                               1.Gün İSTANBUL – BRÜKSEL Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava
OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU OTOBÜSLE BALKAN TURU YUNANİSTAN -MAKEDONYA – ARNAVUTLUK- KARADAĞ- BOSNA HERSEK- SIRBİSTAN – BULGARİSTAN Balkan Turu 7Gece 8Gün Balkanlar’ın Avrupa’sı Şehirler DUBROVNİK Turu