BİZ KİMİZ?

Andante Tour

Andante Tour , Andante TUR Organizasyon, Eğitim Danışmanlığı, Turizm ve İnşaat Limited Şirketi’nin bir kuruluşu olarak, 2003 yılından beri Kocaeli’de faaliyet gösteren A grubu turizm acentesidir. Firmamız bireysel tatil organizasyonları ve kurumsal şirketlere özel seyahat çözümleri ile kuruluşundan bugüne izlediği doğru ve dürüst hizmet politikaları ile günden güne büyüyerek yoluna devam etmektedir. Her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinen firmamız ,özel ve resmi kurumların kurumsal seyahat ihtiyaçlarına yönelik olarak da yüksek hizmet kalitesi ile uygun çözümler sunmaktadır. Amacımız, alanımızda yer alan faaliyetlerimizi en iyi performansı göstermek ve hizmet kalite çıtamızı en yüksek seviyeye taşımaktır.
MİSYON
VİZYON
MİSYON

Kocaeli’nde faaliyet gösteren A grubu seyahat acentesi ANDANTE TOUR olarak,


Yurtiçi Turları

Yurtiçi Turları, Türkiye’nin  doğal ve kültürel güzelliklerinin yerli ve yabancı tur gruplarına tanıtılması amacıyla düzenlenir. Günübirlik Turlar, Konaklamalı Turlar, Hafta sonu  Turları, Kültür Turları gibi başlıklar altında Yurtiçi Tur örneklerini  bulabilirsiniz.


Yurtdışı Turları

Yurtdışı Turları, Dünya üzerinde bulunan çeşitli ülkelerin doğal ve kültürel güzelliklerinin yerli tur gruplarına tanıtılması amacıyla düzenlenir. Asya Turları, Avrupa Turları, Balkan Turları, Umre turları, Uzakdoğu Turları gibi başlıklar altında Yurtdışı Tur programlarını bulabilirsiniz.


Okul Turları

Milli Eğitim Bakanlığı gezi yönetmeliğine uygun, bölgeleri bilen ekibimizle hazırlanmış yüzlerce farklı tur programı yaparak hizmet kalitesini ön planda tutan ve birçok okulun tur organizasyonlarını üstlenen Andante Tour ailesi olarak beklentileri çok iyi bilmekteyiz. Okulların müfredatlarını takip etmekte ve öğrencilerimize öğretmenlerimiz eşliğinde derslerinde konu olan bölgeleri yerinde göstermekteyiz. Profesyonel yaklaşımımızla, konusunda profesyonel rehberlerimizle birlikte öğrencilerimizin eğitimine katkı sağlamayı amaç edinmekteyiz.


Yurtiçi ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonları

Tatil planlamasında öncelik verilmesi gereken bir konu olan otel rezervasyonunuzu yaptırmadan önce Yurtiçi ve Yurtdışı otellerini iyi bilen deneyimli tatil danışmanlarımız  sizlere otel seçme aşamasında yardımcı oluyor. Siz yeter ki beklentilerinizi aktarın, gerisini bize bırakın.


Hac ve Umre Turları

Gerek Türkiye gerekse Suudi Arabistan’da oluşturulan sağlam alt yapı ve Suud Hac Bakanlığı, Diyanet İşleri Başkanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, IATA ve Türsab’dan alınan yetki belgeleri ile sizlere daha iyi hizmet olanağı sunmaktayız.


Gruplara Özel Turlar

Gruplara özel turlar; Arkadaş grupları, şirket çalışanları, bayii grupları, dernek, gibi özel gezi grupları için düzenlenmektedir. Kapalı Grup diye adlandırılan dışarıdan katılımcı alınmayan turlardır. 15, 25, 40 veya çok daha fazla sayıda katılımcı ile istenilen her tarihte özel olarak gerçekleşmektedir. Talep etmek için iletişim geçmeniz yeterlidir.


Uçak Biletleri

Uçak Bileti, ülkemizde en çok satın alınan Turizm ürünüdür. Andante Tour  ülkemizin tüm havayolları ve ülkemize uçuş sağlayan Yabancı Havayollarının bilet satış  imkanlarına sahiptir. Yurtiçi ve Yurtdışı uçuşlarının tamamına Andante Tour tarafından uçak bileti sağlanmaktadır. Vize Danışmanlık Hizmeti

Vize alımı (Vize başvurusu  , Schengen vize başvurusu, Yurtdışı ülkelere vize alımı) için Andante Tour ile iletişime geçebilir, güvenli bir şekilde vize başvurunuzu gerçekleştirebilmek için destek alabilirsiniz. ‘’Yurtdışı ülkelerine vize almak istiyorum.’’ diyorsanız , profesyonel kadromuz  sizlere her türlü desteği verecek olup, vize başvurularınızda yardımcı olacaktır.


Transfer ve Araç Kiralama Hizmetleri

Kongre, seminer, toplantı vb. organizasyonlarınızda, havalimanı transferlerinizde ve özel işlerinizde son model otobüs, minibüs ve özel araçlarımızla şehir içi, yurtiçi  tüm ulaşımlarınız için uygun koşullarda en iyi hizmeti sunuyoruz. Ayrıca Günlük ve uzun süreli araç kiralama hizmetlerinde şahısların ve kurumların ihtiyaçlarına uygun çözümler üretiyoruz. Amacımız son model araçlarımız ve güler yüzlü personelimizle size en iyi hizmeti en ekonomik şartlarda hizmet vermektir.

 
VİZYON
Her zaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyat avantajları ile misafirlerine sunmayı hedef edinen firmamız ,özel ve resmi kurumların kurumsal seyahat ihtiyaçlarına yönelik olarak da yüksek hizmet kalitesi ile uygun çözümler sunmaktadır. Amacımız, alanımızda yer alan faaliyetlerimizi en iyi performansı göstermek ve hizmet kalite çıtamızı en yüksek seviyeye taşımaktır.

Login

Newsletter

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor.