AVRUPA YILDIZLARI – 2

FaceBook ta paylaş

 

AVRUPA YILDIZLARI – 2

UÇAKLA GİDİŞ / OTOBÜS & GEMİ İLE DÖNÜŞ

BARSELONA-ANDORRA-CANNES-NİCE-MONACO-PİSA-FLORANSA-ROMA- ATİNA – SELANİK

athens-city-center-0 atina-gezilecek-yerler-1 avrupa gezisi 3 dönüş en son barselona 12 Monaco lead-xlarge pisa kulesi roma roma2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 GÜN:  29 AĞUSTOS İSTANBUL – BARCELONA
Siz değerli misafirlerimiz ile birlikte belirtilen noktadan Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali’ne yolculuğumuz başlıyor. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Pegasus Havayolları’nın PC 1091 sefer sayılı uçuşu ile saat 10:20’de Barcelona’ya hareket. Yerel saat ile 13:10 Barcelona’ya varış. Alanda bizi bekleyen özel otobüsümüz ile panoramik Barcelona şehir turu. Göreceğimiz yerler arasında Plaza De Catalunya Meydanı, La Rambla Caddesi, Kristof Kolomb Heykeli, La Sagrada Familia Kilisesi, olimpiyat tesislerinin bulunduğu Mont Juic Tepesi, Plaza De Espana bulunmaktadır. Şehir turu sonrası otelinize dönüş ve serbest zaman. Geceleme otelimizde. 

2 GÜN: 30 AĞUSTOS  ANDORRA – BARSELONA

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası ANDORRA ya hareket .. Gümrüksüz alışveriş yapabileceğimiz Andorra Prensliği’nde dünya markalarını normal fiyatlarından daha ucuza satın alma imkânımızın olacağı. Alışveriş için serbest zaman. Verilen serbest zaman sonrasında BARSELONA’ ya hareket ediyoruz. Yolculuğumuz ardından Otelimize yerleşme ve Geceleme otelimizde.

 Arzu eden misafirlerimiz akşam düzenlenecek olan Flamenko turuna katılabilirler ( extra )

 

3 GÜN:  31 AĞUSTOS CANNES – NİCE

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından Barselona’dan ayrılıyor ve CANNES’a doğru yola çıkıyoruz.

Dünyaca ünlü film festivaline ev sahipliği yapan Cannes şehrine gidiyoruz. Fransız Rivierası’nın en ünlü şehirlerinden biri olan bölgede Festival Binası, Croisette Bulvarı ve tarihi sokakları gezdikten sonra Nice’e doğru yolculuğumuz başlıyor. Otelimize yerleşme ve Geceleme otelimizde.

 

4.GÜN:  1 EYLÜL NİCE – MONACO  Sabah otelde alınan kahvaltının ardından NİCE panoramik şehir turumuzla başlıyoruz. Turumuzda ünlü Yürüyüş Caddesi La Promenade des Anglais, Nice Limanı, Eski Nice ve dar yaya sokakları, Massena Meydanı, Çiçek Pazarı, Adliye Sarayı ve Jean Medecin Bulvarı görülecek yerler arasındadır. Verilen serbest zaman sonrasında, Vatikan'dan sonra Dünya'daki ikinci küçük bağımsız devlet olan Monako Prensliği ile gösterişli casinoları ve renkli gece hayatıyla Avrupa’nın en ışıltılı noktalarından biri olan Monte Carlo’ya hareket ediyoruz. Verilen serbest zaman sonrası MUCİZELER ŞEHRİ PİSA’ya hareket ediyoruz.   Gece Yolculuğu

 

5.GÜN:  2 EYLÜL PISA- FLORANSA – ROMA

Sabah erken saatlerde Ünlü Eğik Pisa Kulesi ve icinde Pisa Katedrali ve vaftizhanesi ile birlikte bulunduğu "Piazza del Duomo" bölgesini gezip sonrasında, İtalya'nın kültür başkenti Floransa’ya hareket ediyoruz. Varışımızın ardından panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Turumuzda Floransa’yı ikiye ayıran Arno Nehri, kuyumcularıyla ünlü Ponte Vecchio köprüsü, Medici Aile’sinin Floransa’ya hüküm sürdüğü Palazzo Vecchio, Rönesans’ın başyapıtlarından olan Herkül ve Davut heykellerine ev sahipliği yapan

Piazza Della Signoria, İtalya’nın en yüksek 3. Kubbesine sahip olan Santa Maria del Fiore Duomo’su ve kapısıyla ünlü Vaftizhane görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuz sonrası Avrupa’nın en fotojenik şehri. İlkçağdan itibaren, özellikle Ortaçağ, Barok ve Rönesans izlerini her sokağında, taşında ve meydanında taşıyan antik şehir ve İtalya’nın başkenti Roma’ya hareket ediyoruz.

Geceleme otelimizde

 

6.GÜN:  3 EYLÜL ROMA

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası panoramik şehir turu için hareket. Şehir turumuzda Hristiyanlığın merkezi olarak kabul edilen San Pietro Meydanı, Cem Sultan’ın hapsedildiği Castel Sant’Angelo, Mussoli’nin halka seslenmiş olduğu Venedik Meydanı ve II. Vittorio Emmauele anıtı, Gladyatör savaşlarına ev sahipliği yapan Kolezyum, Tatlı Hayat filmiyle ünlenen Aşıklar Çeşmesi, 135 basamaktan oluşan İspanyol merdivenleri ve batık gemi çeşmesini bulunduran İspanyol meydanı görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelimize yerleşme. Geceleme otelimizde

 

7. GÜN:  4 EYLÜL BARİ –  PATRAS

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası İtalya’nın Liman kenti Bari yâda Brindisi’ye hareket. Yapılacak gümrük işlemlerini takiben Grubumuz için ayırtılmış yerlere geçiş ve saat 21:00’da hareket. Gecemiz feribot yolculuğu ile geçecektir.

 

 

8. GÜN:  5 EYLÜL PATRAS – ATİNA

Öğle saatlerinde Patras Limanına varış ve Atina’ya hareket. Atina’ya varışımızın ardından  Şehir Turumuza Başlıyoruz. Atina’nın Simgesi Olan Acropolise Geçiş Yapıyoruz. (Acropolis Giriş Ücreti : 25 €) Rehberimizin Anlatımı İle Acropolis Turumuzun Ardından Parthenon, Dionysos Tiyatrosu, Odeon, Zeus Tapınağı, Hadrianus Kapısı, Likavitosi Tepesi, Panathenic Stadyum, Harry Trouman Meydanı Heykeli, Konservatuvar, Türk Elçilik Binası, Eski Saray, Cumhurbaşkanı, Başbakan’ın Konutları, Evzon Askerlerinin Nöbet Değişimi, Ulusal Park, Zappion Sergi Sarayı, “St. Paul, St. Nikodimos, Bizans” Kilisesileri, Syntağma Meydanı, Parlemento Binası “Meçhul Asker Anıtı” Tarihi Grande Bretage Oteli, Heinrich Schliemann’ın Evi, 19.Yy Neo Klasik Yapılar (Akademi – Üniversite – Kütüphane) Merkez Bankası, Ag. Dionissios Katedrali, Omonia Meydanı, Kolokotroni Heykel Meydanı, İlk Meclis Binası, Olympiyat Köyü Göreceğimiz Yerler Arasındadır. Şehir Turumuzun Ardından Otelimize yerleşme ve Geceleme otelimizde.

 

9. GÜN:  6 EYLÜL SELANİK – KOCAELİ

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrası Selanik’e hareket. Varışımızın ardından. Panoramik şehir turumuz esnasında Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaretle başlıyoruz, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar Meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük Katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli görülecek yerler arasında. Dileyen misafirlerimiz için yemekli eğlenceli taverna (sirtaki) turuna katılabilirler (EKSTRA)Verilen serbest zaman sonrası , İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Keşan-Tekirdağ-Silivri karayolu takip edilerek Kocaeli’ne yolculuk. Bir başka ANDANTE TOUR organizasyonunda buluşmak dileğiyle, aldığımız noktada vedalaşıyoruz.

 

 

 

 • Fiyata Dâhil Olan Hizmetler
 • Lüks Andante Tour otobüsleri ile ulaşım
 • Programda belirtilen havayolu ile belirtilen parkur da ekonomi sınıf uçak bileti
 • Havalimanı vergileri
 • Türkçe rehberlik hizmeti 
 • 3 ve 4* Otellerde, 2 Gece Barselona, 1 Gece Nice, 2 Gece Roma, 1 gece Atina Konaklama Akşam yemeği ve Kahvaltı
 • Panoramik, Barselona, Andorra , Cannes , Nice,Pisa, Floransa, Roma ,Atina ,Selanik şehir turları
 • Bari(Brindisi) –  Patras arası Feribot yolculuğu. Aneklines veya SUPERFAST

( ATS-Pulman tipi koltuk)

 • Bazı şehirlerde alınan zorunlu yerel rehberlik hizmetleri
 • Tüm otoban, chek point ve otopark ücretleri
 • Gümrük Vergileri
 • Şehir Vergileri 

 

 • Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler
 • Vize ücreti ve servis bedeli 130 € ( Çok Girişli Schengen Vizesi)
 • Yurtdışı çıkış vergisi, 15 TL (Seyahat tarihinden önce ilgili bankalara ödeme yapılması ve dekontun seyahat sırasında yanınızda bulundurulması tavsiye edilir.)
 • Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası (15 EURO) ( 70 yaş üstü misafirlerimiz için ücret 30 Eur`dur.)
 • Ekstra turlar.
 • Müze, ören yeri vb. giriş ücretleri
 • Öğle  yemekleri
 • Tüm kişisel harcamalar                                         
 • İsteğe bağlı rehber ve şoför bahşişleri                           

 

 

 

BILGILENDIRME,

 • Katılım gösteren misafirlerimizde mutlaka tur süresi boyunca geçerli Multi(Çok Girişli) Schengen vizesi bulundurma zorunluluğu vardır. ( Yeşil Pasaport sahipleri vizeden muaftırlar.)
 • Sınır geçişleri araç personellerimiz ve rehberlerimiz yardımı ile yapılmaktadır.
 • Tur esnasında programda bulunan tüm ülkelerde alışveriş ve harcama yapılabilmesi için , Euro bulundurmamız yeterlidir. Yerel para birimi kullanılan bölgelerde Rehber para çevrilmesi konusunda yardımcı olacaktır.
 • Gezi süresince rahat yürüyüş ayakkabısı veya spor ayakkabı tercih edilmelidir. Gece için yanınıza hırka v.b bir kıyafet bulundurmanızda fayda vardır.
 • Yurtdışından Türkiye’ye giriş yaparken free shop alışveriş limiti : Sigara: 3 karton , Alkollü İçecekler: 1 litre Alkollü içki (%22’den fazla alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya hariç) , Alkollü İçecekler: 2 litre Alkollü içki (%22’den az alkol içeren alkollü içkiler, şarap ve şampanya dahil) , Parfüm: 600 ml , Makyaj veya Cilt Bakım Ürünleri: 5 adet ,
 • Tur programında Rehberler hava ve yol şartlarına bağlı olarak , programda belirtilen heryeri göstermek şartı ile program akışında değişilik yapabilirler.
 • Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kakışına 15 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur ANDANTE TOURtarafından bildirilecektir.
 • Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 2 Gün önce ANDANTETOUR tarafından bildirilecektir.
 • Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 • Tur programında dâhil olan hizmetlerden Otelde alınan Kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde kontinental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 • Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından ANDANTETOUR sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
 • Ekstra turlar , servis aldığımız yerel ANDANTETOUR  tarafından en az 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Yeterli sayı sağlanamadığı takdirde geziler yapılamamaktadır veya ekstra gezi fiyatları, içerik, kullanılacak araç katılımcı sayısına göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerde ki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
 • AB karayolları yönetmeliğine göre aracımızın her 3 saatte bir mola vermesi gerekmektedir. Ancak ihtiyaç halinde ve acil durumlarda mola verilmektedir

 

 

 

 

 

 

 

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : AVRUPA YILDIZLARI - 2
Bulunduğu İl : uçakla gidiş otobüs dönüş
Bulunduğu İlçe : -
Fiyatı : BİZİ ARAYIN!!

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

MİLANO – NİCE – MARSİLYA TURU PEGASUS HAVA YOLLARI İLE (BGY – MRS)                                 25-30 EKİM   1.Gün: İSTANBUL – BERGAMO – MİLANO Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminali
ENDÜLÜS – PORTEKİZ TURLARI THY İLE ( MALAGA- PORTO)               19-26 EKİM   1.Gün: İSTANBUL – MALAGA – GRANADA Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla
29 EKİM BURSA İZNİK TRİLYE MUDANYA GÖLYAZI TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                         27-29 EKİM   1.GÜN İznik – Bursa – Uludağ – Bursa Ulu Camii – Yeşil Türbe
29 EKİM PAMFİLYA ( ANTALYA KEMER OLYMPOS ) TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                           26-29 EKİM   1.GÜN İstanbul – Antalya 01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya
29 EKİM KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                             25-28 EKİM   1.GÜN: Gece Yolculuğu 01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya
29 EKİM GALATYA ( AMASYA-ÇORUM-TOKAT ) TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                 26-29 EKİM   1.GÜN Gece Yolculuğu Hareket   01.15 İzmit Halkevi Durakları ( Asya Otel Karşısı
29 EKİM KUŞADASI ÇEŞME PAMUKKALE TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI                                           26-29 EKİM   1.GÜN: Gece Yolculuğu İstanbul’dan hareket ile gece yolculuğumuza başlıyoruz.   2.GÜN: İzmir –
29 EKİM ESKİŞEHİR ODUNPAZARI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                                   27-28 EKİM 28-29 EKİM   1.GÜN: Eskişehir – Porsuk Çayı – Adalar – Balmumu
AMSTERDAM TURU / ATLASGLOBAL HAVAYOLLARI İLE 29 EKİM ÖZEL                       26-29 EKİM   1.Gün İstanbul – Amsterdam İstanbul Atatürk Havalimanı dış hatlar gidiş terminalinde bilet ve bagaj
KAPADOKYA TURU / 2 GECE OTEL KONAKLAMASI 'Güzel Atlar Ülkesi'  (KAPADOKYA ) Gözbebeğinize yansıyan büyüleyici manzaraların sizde yarattığı etki, yaşadığımız dünyanın dışına çıkmış olduğunuzu
AKDENİZ ( FETHİYE OLİMPOS ANTALYA ) TURU / 5 GECE OTEL KONAKLAMASI                                               19-26 EKİM   1.GÜN Gece Yolculuğu Misafirlerimizle otobüs içi ikramlar eşliğinde gece yolculuğumuza
ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU                                 ROMANYA – TRANSİLVANYA CADILAR BAYRAMI TURU 26-29 EKİM   1.Gün: İstanbul – Bükreş Atatürk Havalimanı
7 ÜLKEDE BALKANLAR                                             7 ÜLKE’ DE BALKANLAR   8 – 16 EYLÜL   1.Gün İzmit –
KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO )                                     KLASİK İTALYA TURU TÜRK HAVA YOLLARI İLE ( ROMA – MİLANO
SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                               SAFRANBOLU SAFRAN ÇİÇEĞİ HASADI TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI 13 –
Yunanistan – Makedonya – Bulgaristan Turu 2018 Şok Promosyon !                                 YUNANİSTAN – MAKEDONYA – BULGARİSTAN TURU 2018 ŞOK PROMOSYON ! 3 –
BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE                           BUDVA TURLARI TÜRK HAVA YOLLARI İLE 4 GECE   9-13 EYLÜL   1.GÜN ISTANBUL – PODGORICA – BUDVA Siz
2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün – Prag Gidiş Kösice Dönüş / Kösice Şehir Turu Dâhil                               2018 Kış Dönemi Orta Avrupa Turu – THY – 6 Gece 7 Gün Prag
Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık 2018 – 2 Gece 4 Gün                                 Yılbaşı Romanya & Transilvanya Şato Turu Otobüs İle İstanbul Hareket 29 Aralık
BENELUX TURLARI PEGASUS HAVA YOLLARI İLE (CRL- AMS)                                               1.Gün İSTANBUL – BRÜKSEL Sabiha Gökçen Dış Hatlar Terminali Pegasus Hava
OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU OTOBÜSLE BALKAN TURU YUNANİSTAN -MAKEDONYA – ARNAVUTLUK- KARADAĞ- BOSNA HERSEK- SIRBİSTAN – BULGARİSTAN Balkan Turu 7Gece 8Gün Balkanlar’ın Avrupa’sı Şehirler DUBROVNİK Turu