YUNANİSTAN -SELANİK-ATİNA-KAVALA OTOBÜSLÜ

FaceBook ta paylaş

 

 

 

 

 

 

 

 

SELANİK ATİNA   KAVALA

5 GECE 6 GÜN

1.GÜN
22:00 İzmit'ten hareket.
23:00 İstanbul'dan katılacak misafirlerimizle buluşma ve Tekirdağ-İpsala-yolu ile gümrüğe varış.
 

2.GÜN 06:30 İpsala gümrüğünden Yunanistan’a giriş. Pasaport ve gümrük işlemleri.
10:00 Alexandropoli (Dedeağaç)-Komotini (Gümülcine)-Xanthi (İskeçe) -Kavala üzerinden Selanik'e varış ve kısa şehir turu. Atatürk Evi, Arkeoloji Müzesi, Castro Balık Pazarı, Fuar Alanı ve Döner Kule’yi ziyaret ediyoruz . Tur sonrası otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle Palati’de Rembetika müziği eşliğinde içkili yemek turuna gidiyoruz. (ekstra 40 €)
 

3.GÜN 08:30 Sabah kahvaltımızın ardından Selanik’ten ayrılıp Katerini-Larissa-Lamia yolunu takiben Atina’ya hareket ediyoruz. Öğleden sonra Atina’ya varıyor ve otelimize yerleşmeden önce kısa Atina şehir turumuzu yapıyoruz. Turumuz esnasında Syntagma (Anayasa)-Omonia (Değişim) meydanları, Acropol-Milli kütüphane (Giriş ve lokal rehberlik ücreti için 20 €)-ilk Olimpiyat stadı-Cumhurbaşkanlığı sarayı-Monastiraki-Plaka-Milli kütüphane-Efsun askerlerinin nöbet değişimleri-Parlamento Adrianus kapısı-Üniversite göreceğimiz yerler arasında. Ardından konaklayacağımız otele geçiyoruz ve odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimizle sirtaki müziği, Yunan folklorü ve zengin mutfağı ile unutulmayacak bir eğlence yaşayabileceğimiz Stavlus Taverna eğlencelerinin tadını çıkarıyoruz (ekstra )
 

4.GÜN
09:00 Sabah kahvaltımızın ardından dileyen misafirlerimizle  KORİNTH Kanalı gezisi  turuna çıkıyoruz (ekstra ). Turumuz esnasında yapısını görme ve değerlendirme  şansınız olacak. Akşam dileyen misafirlerimizle tavernaları ile dünyaca ünlü Plaka semtinde yemekli ve içkili ekstra Yunan Tavernasına gidiyoruz. (ekstra)
 

5.GÜN
08:00 Sabah kahvaltımızın ardından Atinadan ayrılarak Kavala'ya doğru  hareket ediyoruz. Yol üzerinde tüm gurubun katılımı olması halinde Yunanistan Kapadokya’sı sayılan ve yerden 200 mt. Yükseklikteki günümüzdede faal olarak görevlerine devam eden manastırlar bölgesi Kalambaka ya gidiyoruz. Burada Rahiplerin seneler önce kayaları oyarak yaptıkları manastır içindeki yaşamlarına tanık oluyor ve manastırı detaylı olarak geziyoruz. (ekstra) Akşama doğru Kavala'ya varış.
 

6.GÜN
09:00 Kahvaltı sonrası Kavala şehir gezisi ardından Xanthi Komotini Alexandropouli üzerinden Yunan free shopta alışveriş ve  Tekirdağ – İstanbul üzeri İzmit'e dönüş.

 

Fiyata dahil olan servis ve hizmetler;
– Kocaeli / Atina / Kocaeli arasında özel otobüs ile seyahat,
– Selanik’te 4 ya da 5 yıldızlı otelde 1 gece oda+kahvaltı,
– Atina merkezinde 4 yıldızlı otelde 2 gece oda+kahvaltı,
– Kavala’da 4 yada 5 yıldızlı otelde 1 gece oda+kahvaltı konaklama,
– Profesyonel Türkçe-Yunanca rehberlik,
– Programdaki şehir turları, 

 

Fiyata dahil olmayan servis ve hizmetler;
– Öğle ve Akşam yemekleri,
– Yurt dışı çıkış fonu 15 YTL,
– Yunanistan vize harcı + seyahat sigortası + hizmet bedeli=120 € (Tur ücretinden ayrı olarak nakit tahsil edilir)
– Extra turlar,
– Yoldaki mola yerlerinde, Otellerde ve Restaurantlarda alınacak serinletici ve alkollü içecekler,
– Müze örenyeri giriş ücretleri 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : YUNANİSTAN
Bulunduğu İl : YUNANİSTAN
Bulunduğu İlçe : -
Fiyatı : ACENTAMIZI ARAYINIZ

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

GÜNÜBİRLİK EDİRNE TURU      Osmanlı Başkentine Yolculuk… 25 MART 2018   TUR PROGRAMI Sabah saat 05:00 'da Belirlenen noktada  buluşma ve hareket. Saat 10:00
OTOBÜSLÜ BÜYÜK BALKAN TURU OTOBÜSLE BALKAN TURU YUNANİSTAN -MAKEDONYA – ARNAVUTLUK- KARADAĞ- BOSNA HERSEK- SIRBİSTAN – BULGARİSTAN Balkan Turu 7Gece 8Gün Balkanlar’ın Avrupa’sı Şehirler DUBROVNİK Turu
YUNANİSTAN -SELANİK-KAVALA OTOBÜSLÜ                 YUNANİSTAN TURU İSKEÇE – GÜMÜLCİNE – KAVALA –SELANİK / 1 GECE OTEL KONAKLAMALI 4 / 6 MAYIS  2018    1.GÜN