YOĞUN TALEP ÜZERİNE OTOBÜSLÜ İZMİR’İN KIZ KARDEŞİ SELANİK’E GİDİYORUZ.

FaceBook ta paylaş

                   4321

 

SELANİK(Thessalos) KAVALA, İSKEÇE( Xanthi ) DEDEAĞAÇ(Alexandroupoli )

GÜMÜLCÜNE( Komotini )    
2 gece konaklamalı 3 gün Yeşil pasaporta vizesiz

TUR PROGRAMI

1.GÜN: KOCAELİ – SELANİK  (Hareket Günü)

Akşam saatlerinde saat 19.00 belirtilen noktada ve saatte rehberimiz ve otobüsümüz ile buluşmanın ardından hareket ile Tekirdağ üzerinden gece saatlerinde İpsala sinir kapısına varışımızı gerçekleştiriyoruz. Pasaport ve gümrük işlemleri tamamlanmasının ardından Dedeağac, Gümülcüne ve İskeçe üzerinden Selanik’e doğru yola çıkıyoruz.

2.GÜN: – SELANİK

Sabah Varışımızın ardından yapacağımız panoramik şehir gezimizde, Kordon, Beyaz Kule, Döner Kule, Fuar, Selanik Kalesi ve Osmanlı ve Bizans eserlerini görüyoruz. Ulu Önder Atatürk'ün evini ve Yunanistan’ın en büyük kilisesi olan Aya Dimitros Kilisesi’ni ziyaret ediyoruz. Daha sonra dinlenmek için otelimize geçiyoruz. Akşam belirlenen saatte lobide buluşup Yemekli Taverna geçiyoruz, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence.  Geceleme Selanik’te ki otelimizde.

3.GÜN : –SELANİK –KAVALA

Sabah alınan kahvaltımızın ardından, Kavala’ya hareket. Yaklaşık 2-3 saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu. Su kemerleri, liman, kale, 19. yy. neoklasik yapılar, Pangia, eski ve yeni şehir, Acropolis, deniz feneri, Ag.Nicholas Kilisesi, Teodoro Kimissi Kilisesi, Kavalalı Mehmet Ali Paşa imarethane, ev ve heykelinin görülmesi sonrası serbest zaman ve sonrası,Batı Trakya’da Türklerin en yoğun yaşadığı bölgelerden biri olan ve uzun bir tarihe sahip olan İskeçe, geçmişten bu yana kültürlerin buluştuğu ve kardeşçe yaşadığı bir şehir olma özelliğini koruyor .Plateia Kendriki adını taşıyan merkez meydandaki saat kulesini gördükten sonra, otelimize geçiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama iskeçede.

4.GÜN: İSKEÇE- DEDEAĞAÇ, GÜMÜLCÜNE – KOCAELİ

Sabah alınan kahvaltımızın ardından, Türk bölgesi olan Gümülcine & Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak ziyaret edip İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından Edirne üzerinden İzmit’e ulaşıyor ve bir sonraki turumuzda buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

TUR ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

  • Rehberlik hizmeti
  • Kocaeli Selanik, Kavala, İskeçe otobüs ile seyahat
  • Programdaki Şehir turları
  • Selanik’te 1 gece, İskeçe’de 1 Gece Konaklama
  • 2 kahvaltı + 1 Akşam yemeği + 1 yemekli taverna

TUR ÜCRETLERİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

        * Yurtdışı çıkış fonu : 15 TL
        * Seyahat Sigortası : 10 € (zorunlu)
        * Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
        * Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda alınan kahvaltı
        * Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli Nakit 120 € !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

**Çocuk indirimi 2 yetişkin ile aynı odada konaklama yapıldığı takdirde geçerlidir.

*Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde, acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.

**Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergâhında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

UYARILAR VE NOTLAR

*BU TUR İÇİN YOLCULARIMIZIN SCHENGEN VİZESİ ALMALARI GEREKMEKTEDİR.

**Yunanistan makamları pasaportunda KKTC girişi olan yolcuların ülkeye girişine izin vermemektedir. Lütfen bu hususa dikkat ediniz.

*VİZE BAŞVURUSU İÇİN EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT İLE ACENTAMIZDAN TEMİN EDEBİLECEĞİNİZ, VİZE İÇİN GEREKLİ EVRAKLAR LİSTESİNDE BELİRTİLEN BELGELER GEREKMEKTEDİR.

*YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI OLMAYIP, EN AZ 6 AY GEÇERLİ PASAPORT TAŞIMALARI YETERLİDİR.

*VİZELER, SEYAHAT BAŞLANGICINDAN ÖNCE TÜRKİYE’DEKİ İLGİLİ KONSOLOSLUKLARDAN ALINMAK ZORUNDADIR. GİRİŞ YAPILAN ÜLKENİN SINIR KAPILARINDA VİZE ALINAMAZ. VİZE ALINMIŞ OLMASI O ÜLKEYE GİRİŞ YAPILABİLECEĞİ ANLAMINA GELMEZ. PASAPORT POLİSİ SİZİ ÜLKEYE SOKMAMA YETKİSİNE SAHİPTİR. BÖYLE BİR DURUMDA SORUMLULUK YOLCUYA AİTTİR.

*Andante tour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Andante tour’un sorumluluğunda değildir.

*PANAROMİK ŞEHİR GEZİLERİ, ŞEHİRLERİN TANITIMI İÇİN DÜZENLENEN 2-3 SAAT SÜRELİ GEZİLERDİR. ŞEHİR GEZİLERİ VE EKSTRA GEZİLER, İÇERİĞİ DEĞİŞMEMEK ŞARTIYLA FARKLI GÜNLERDE DÜZENLENEBİLİR VEYA HAVA DURUMUNA BAĞLI OLARAK GERÇEKLEŞMEYEBİLİR. BU DURUMDA ANDANTE TOUR OLABİLECEK EN UYGUN ALTERNATİFİ SUNMAKLA YÜKÜMLÜDÜR. EKSTRA GEZİLER REHBERİN BELİRLEYECEĞİ KATILIMCI ŞARTI İLE DÜZENLENMEKTEDİR. YETERLİ ÇOĞUNLUK SAĞLANAMADIĞI TAKDİRDE GEZİLER YAPILMAMAKTADIR VEYA EKSTRA GEZİ FİYATLARI, İÇERİK VE KATILIMCI SAYISINA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR.

*Programlarımız için otellerden grup rezervasyonları yapılmaktadır. Grup kahvaltılarının içeriği münferit kahvaltıların içeriğinden farklı olabilir.  Gidilen ülkelerdeki otellerde alınacak olan kahvaltıların içeriği Türk kahvaltısı değildir. Grup kahvaltıları genelde continental kahvaltı olarak ayrı salonda verilmektedir.  Continental kahvaltı temel olarak çay ya da kahve, marmelat ve kruvasandan oluşup, ülkeye göre değişiklikler göstermektedir.

* Panoramik şehir turları müze ve ören yerleri girişleri içermemekte olup, şehir hakkında genel bilgi vermek amaçlıdır.

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :

http://andantetour.com/wp-content/uploads/2016/09/3.jpg

Bulunduğu Bölge : YUNANİSTAN
Bulunduğu İl : SELANİK,KAVALA
Bulunduğu İlçe : GÜMÜLCİNE,DEDEAĞAÇ
Fiyatı : ACENTAMIZI ARAYIN

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

Büyük ve Yeni İspanya Turu                             FLASH PROMOSYON BÜYÜK ve YENİ İSPANYA MADRİD (1)- TOLEDO – SEVİLLA (2)- CORDOBA-
İSKEÇE KARNAVALI 2018                           İSKEÇE KARNAVALI 16/18 ŞUBAT 2018 1 GECE 3 GÜN