OTOBÜSLE ÜSKÜP-OHRİD-SELANİK

FaceBook ta paylaş

1selanikteki-ataturk-eviUskup-Balkanlarkavala

Otobüsle 2 Ülke 5 Şehir Yunanistan& Makedonya 

 

Kavala-Selanik -Üsküp -Ohrid- Manastır-İskece-Dedeağaç
2 gece konaklamalı 3 gün Yeşil pasaporta vizesiz

 

 

TUR PROGRAMI

1.Gün Perşembe İstanbul – Üsküp 
Saat 19:00 Perşembe pazarından hareket ile İpsala sınır kapısını kullanılarak Yunanistan Üzerinden Makedonya Üsküp’e Yolculuk.

2.GünCumaÜsküp-Ohrid
Sabah saatlerinde Selanik üstünden Üsküp’e varış ve panaromik şehir turu ; tarih boyunca şehrin ticari faaliyetlerinin merkezi olan ve günümüzde de önemini yitirmemiş, taş sokakları ve tarihi binaları ile Başçarşı, Vardar Nehri, Kale, 6. yy.'dan kalma Taş Köprü, Davut Paşa Külliyesi, Mustafa Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han, Kurşunlu Han, Saat kulesi, Makedonya Meydanı, eski ve yeni tren istasyonları, hükümet binası, meclis, 17. yy.'dan kalma StSpas Kilisesi,Rahibe Teresa Anıtı görülecek yerler arasındadır.Tur sonrası öğlen yemeği için serbest zaman.Yemek sonrası yol güzergahımız üstündeki mistik şehir Tetovo ve Gostivar‘a uğruyoruz. Bu turumuzda İpek yolu üzerinde kurulmuş 500 yıllık Arabati Tekkesini gezip sohbet imkanı bulabilirsiniz ve ayrıca çok görkemli ve renkleri ile ünlü Alaca Camii ve Osmanlı Hamamını görebilirsiniz.Turumuzun ardından Ohrid otelimize varıyor ve konaklıyoruz.

3.Gün Cumartesi Ohrid-Manastır-Selanik
Sabah kahvaltımızın ardından Ohrid şehir turumuzda Çarşı,Ayasofya Kilisesi,Antik Tiyatro,İmaret Camii (ama şu anda Plaoşnik Kilisesi) ve Ohrid Kalesi görülecek yerler arasındadır.Öğlen yemeği ve inci alışverişi için göl kenarında vereceğimiz serbeset zaman ve extra tekne gezimiz sonrası, turumuzun en duygusal anlarını yaşayacağınız Manastır’a doğru hareket ediyoruz.Atatürk’ün mezun olduğu Askeri İdadi ,Atatürk Müzesi,Atatürk’ün büyük aşkı Eleni’ninevi,güneş saati, 16. yüzyıldan kalma Yeni Camii,Saatkulesi,Bedesten,Isak Paşa Camii ve Hamidiye caddesi görülecek yerler arasındadır.Gezimiz sonrası Selanik’e hareket otelimize yerleşme ve konaklama. (Yunan gecesi) misafirlerimize şirketimizin hediyesidir.

 4.Gün Pazar Selanik-Kaval-İstanbul 
Sabah erken Kahvaltı sonrası Selanik şehir turu; beyaz kule, döner kule , fuar meydanı , Osmanlı ve Bizans eserleri , Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros katedrali, Büyük İskender heykeli,Hamza bey camii,E.Venezelo -P.konstantin heykelleri ,Vardar, Makedonia,Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır.Selanik Gezimiz sonrası Kavala’yahareket,Panaromik Kavala turumuz sonrası Gümülcine Dedeağaç güzergahını takip ederek İpsala sınır kapısına varıyoruz.Pasaport ve gümrük işlemleri sonrası Tekirdağ (serbest köfte molası)üzerinden İstanbul’a yolculuk ve misafirlerimizin alındıkları noktalara bırakılması.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ  

·         Rehberlik hizmeti 

·         Kocaeli 0hrid Selanik otobüs ile seyahat

·         Programdaki Şehir turları

·         Ohrid 1 gece oda kahvaltı konaklama

·         Selanikte 1 Gece Akşam yemeği oda kahvaltı konaklama

·         Yunan gecesi (Yemekli)

TUR ÜCRETLERİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

* Yurtdışı çıkış fonu : 15 TL
* Seyahat Sigortası : 15 € (zorunlu)
* Tüm Müze ve ören yeri giriş ücretleri
* Ekstra turlar,Program dışı geziler,şahsi harcamalar,ilk gün yolda alınan kahvaltı
* Öğlen ve 1. akşam yemeği ve yemekler esnasında alınacak içecekler
* Yunanistan Vizesi ve hizmet bedeli Nakit 130€ !!! Yeşil pasaporta vizesiz !!!

Yeterli doluluk sağlanmadığı takdirde,acente 3 gün öncesinden haber vermek kaydı ile turu bir sonraki doluluk olan tarihe aktarabilir.Acente rehberi içerik aynı kalmak şartı ile,gerekli gördüğü hallerde misafirlerimizin tur programından daha çok verim alabilmesi için gezilecek yerlerin güzergahında ve saatlerinde değişiklik yapabilir.

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :

http://andantetour.com/wp-content/uploads/2016/06/1.jpg

Bulunduğu Bölge : SELANİK
Bulunduğu İl : ÜSKÜP
Bulunduğu İlçe : OHRİD
Fiyatı : BİZİ ARAYIN..

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

RÜYA GİBİ KARADENİZ VE BATUM TURU KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU 6 GECE / 7 GÜN  –  BATUM TURU DÂHİL AMASYA / SAMSUN /
ISPARTA LAVANTA TARLALARI VE GÖLLER YÖRESİ TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                                     Isparta Keçiborlu’nun Kendine Hayran Bırakan Mor Kraliçesi; Lavanta Tarlaları Sizleri Bekliyor…   6/8 TEMMUZ 2018   1.GÜN Gece
Ege’nin Lezzet, Sağlık ve Kültür Karnavalı: Urla Enginar Festivali            Baharın gelişi en güzel Ege’de hissedilir. Enginarın en iyisi de Urla’da yetişir elbette. Urla’da