SELANİK TURU

FaceBook ta paylaş

 

SELANİK TURU 

1 GECE KONAKLAMALI

26-28  EKİM

 

 

 

vardar meydanı selanik kordon page_ataturkun-hangi-evde-dogdugu-da-dogdugu-gun-de-karanlik_090286761 P.Konstantin heykelleriDöner kule Beyaz-Kule-Selanik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.GÜN CUMA AKŞAMI:  EDİRNE  – Selanik
 Akşam saat 20.00’da katılan misafirlerimiz ile birlik de İpsala sınır kapısına doğru hareket. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben Dedeağaç – Gümülcine – İskeçe – karayolu takip edilerek Selanik’e varış. Vee ANDANTE TOUR ayrıcalığıyla, Gezimize Ulu Önder Atatürk'ün evini ziyaretimizle başlıyoruz, Kordon, beyaz kule, döner kule, fuar meydanı, Osmanlı ve Bizans eserleri, Yunanistan'ın en büyük katedrali olan Aya Dimitros Katedrali, Büyük İskender Heykeli, Hamza Bey camii, E.Venezelo -P.Konstantin heykelleri, Vardar, Makedonia, Aristoteles, Elefterios meydanları görülecek yerler arasındadır. Gezilerimizin ardından Akşamüstü otelimize yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz ile extra olarak taverna turuna katılma imkânı, leziz yemekler, Yunan müziği ve buzuki eşliğinde sınırsız eğlence. (Ekstra ücret)

2. GÜN CUMARTESİ:  Kavala – Gümülcine – Dedeağaç –  İskeçe -Kocaeli

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lüks  Andante Tour otobüsleri ile ulaşım

 * Yerel profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri 

* 4*ve 5* Otellerde konaklama 

*Programda belirtilen panoramik şehir turları   

* Araç İçi İkramlar                    

 * Şehir ve Gümrük vergisi

 

 

 

 

 

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

*Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri 

*Otelde Alınan Ekstralar                   

 *Tüm Kişisel Harcamalar                     

  *İlk gün Sabah Kahvaltısı                                

*Schgen Vizesi                                 

 *Yurtdışı Çıkış Harcı            

*Yurtdışı Seyahat Sağlık Sigortası

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Sabah kahvaltı sonrası Kavala’ya hareke. Yaklaşık 2-3 saatlik yolculuk sonrası Kavala’ya varış ve panaromik şehir turu; su kemerleri, liman, kale,19.yy neo klasik yapılar, Pangia, eski yeni şehir, Acropolis, deniz feneri, Ag.Nicholas , Teodoro Kimissi kiliseleri Kavala’lı Mehmet Ali paşa imarethane, ev heykeli’nin görülmesi ardından öğle  yemeği  için serbest zaman,  Türk bölgesi olan İskece&Gümülcine&Dedeağaç şehirlerini panoramik olarak ziyaret edip İpsala sınır kapısına yolculuk. Pasaport ve gümrük işlemlerini takiben  KACAELİ ’ne varış.
ÖNEMLİ;

 

Andante tour, misafirlerimiz ile konsolosluk arasında aracı kurum olup, herhangi bir vize alım garantisi vermez. Konsolosluğun vize vermemesi veya red vermesi Andante Tour’un sorumluluğunda değildir.

Rehberimiz belirtilen programa mümkün olduğunca uymak kaydı ile beklenmeyen hava ve yol şartlarına göre tur programında değişiklik yapabilir. Rehberin tur sırasında verdiği saatlere misafirler tarafından uyulmaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Andante tour sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle ve mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Andante tour’un sorumluluğu yoktur. 

Turlarımız otel, otobüs, uçak, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür, ayrı ayrı düşünülemez. Rezervasyon esnasında koltuk sözü verilemez.

Haftalık turlarda oturma düzeninde rotasyon uygulanır. En öndeki dört koltuk ikişer sıra arkaya kayar. En arka sıradaki dört kişi en ön koltuklara oturur.
Araçlarımızda 3 ve 4 nolu koltuklar rehberlerimize tahsis edilmektedir.

Sınır kapılarında pasaport veya liçna kartında çıkan sorunlardan dolayı ANDANTE TOUR sorumlu değildir. Tüm sorumluluk misafirin kendisine aittir.

 Avrupa'da ki otel odaları standartlarından daha küçüktür.3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan küçük olabilir.

Andante tour, gerekli gördüğü durumlarda; tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. 

          Andante tour, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

 Programlarda belirtilen geziler bazı nedenlerden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün yapılabilir. 

 Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Andante tour sorumlu tutulamaz.

 Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Turların yapılamamasından Andante Tour  sorumlu tutulamaz. 

OHAL kapsamından dolayı en güncel yurtdışı çıkış bilgilerini EMNİYET MÜDÜRLÜKLERİNDEN öğrenebilirsiniz.

Herhangi bir sıkıntıdan dolayı ANDANTE TOUR sorumlu değildir.

 

Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İş Merkezi Kat:2 İzmit/KOCAELİ

Tel: 0 262 323 69 70 Fax: 332 28 71

KOCAELİ İZMİT

info@andantetour.com

 

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : SELANİK 1 GECE KONAKLAMALI
Bulunduğu İl : YARIM PANSİYON
Bulunduğu İlçe : -
Fiyatı : Bizi Arayın

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

AVRUPA YILDIZLARI – 2   AVRUPA YILDIZLARI – 2 UÇAKLA GİDİŞ / OTOBÜS & GEMİ İLE DÖNÜŞ BARSELONA-ANDORRA-CANNES-NİCE-MONACO-PİSA-FLORANSA-ROMA- ATİNA – SELANİK
THY İLE BAŞTAN BAŞA BALKAN TURU   BAŞTAN BAŞA BALKANLAR TURU THY İLE  / VİZESİZ    07/14 TEMMUZ 7 Gece / 8 Gün
GAP TURU GAP TURU   17 HAZİRAN 23 HAZİRAN / 5 GECE 30 HAZİRAN 07 TEMMUZ / 5 GECE 26 AĞUSTOS 02 EYLÜL /    5