MİAMİ & BAHAMALAR TURU

FaceBook ta paylaş

            BAHAMA1BAHAMA3

Miami Beach Coast, Florida (Photo by Hoberman Collection/UIG via Getty Images)

Miami Beach Coast, Florida (Photo by Hoberman Collection/UIG via Getty Images)

 

 

1. Gün İSTANBUL – MİAMİ

Atatürk Havalimanında saat 10:30'da bulunma. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK77 nolu sefer sayılı uçuşu ile saat 13:30'da Amerika’nın en ünlü sahil kenti Miami'ye hareket. Yaklaşık 12 saatlik bir uçuştan sonra saat 19:30'da Miami'ye varış. Havalimanında sizleri bekleyen rehberiniz ile otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

2. Gün MİAMİ

Sabah kahvaltısından sonra serbest vakit. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Miami Şehir ve Yıldızlar Adası turuna katılabilirler. Bu tur esnasında Coconut Grove, Coral Gables, Tarihi Biltmore Hoteli, Bayside, Miami Beach, zenginlerin mahallesi, Kubalı göçmenlerin oturdugu büyük bir mahalle olan Little Havana göreceğimiz yerler arasındadır. Şehir turu sonrası tekne ile Miami bölgesinde yaşayan ultra zenginlerin evlerinin bulunduğu adaları göreceğiz. Sinema ve müzik dünyasının en meşhur kişilerinin evlerini yakından görme fırsatını bulacaksınız. Gloria Estefan , Julio Igleases Madonna ve Frank Sinatra ve daha birçok ünlünün ve bu adada yer alıyor ve bölge hakkında bilgi alacağız. Bayside'da vereceğimiz vakitten sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.

3.Gün MİAMİ – CRUISE

Sabah kahvaltısından sonra alışveriş yapmak, dinlenmek ve çevreyi tanımak için serbest zaman. Sabah odaları boşaltıyoruz ve transfer saatine kadar serbest vaktimiz olacak. Arzu edenler rehberlerinin ekstra olarak düzenleyeceği yarım günlük Everglades Doğal Park turuna katılabilirler. Florida bölgesinin en büyük doğal parkı olan Everglades'de Hovercraft'lar ile yapacağımız tur sırasında Florida'nın doğal faunası hakkında bilgi sahibi olacağız. Daha sonra uğrayacağımız timsah çiftliğinde bölgeye özgü timsahları ve yapacakları şovu seyredeceğiz. Tur sonrası özel aracımız ile limanımıza transferimiz olacak. Gemiye yerleşimden sonra gemi aktiviteleri için serbest vaktimiz olacak. Eğlence mantığı ile dizayn edilen gemide geniş bir alana yayılmış kumarhane, barlar ve dans kulüplerinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Geminin hareketi saat 18:00'de.

4.Gün CRUISE – BAHAMALAR

Sabah kahvaltısından sonra saat 08:00'de Bahamalar'a varış. Gemiden otelimize transfer. (Odaların dağılımı 15:00'den sonra olacaktır). Bavullarımızı otelin emanetine bırakıp kendimizi Bahamalar'ın eşsiz denizine ve kumsalına atıyoruz. Tüm gün otelimizin olanaklarında yararlanmak ve güzel bir tatil yapmak için serbest. Geceleme otelimizde.

5.Gün BAHAMALAR

Tüm gün otelimizin olanaklarında yararlanmak ve güzel bir tatil yapmak için serbest. Arzu edenler otelin düzenleyeceği ekstra turlara katılarak Ata binebilir, tekne turuna çıkabilir, eşsiz Bahamalar denizinde dalış yapabilir veya su spor aktivitelerinden yararlanabilirler. Yada sadece plajda yatıp, stresten arınabilirler. Geceleme otelimizde.

6.Gün BAHAMALAR – CRUISE

Öğleden sonraki transferimize kadar otelimizin olanaklarında yararlanmak ve güzel bir tatil yapmak için serbest. Arzu edenler otelin düzenleyeceği ekstra turlara katılarak Ata binebilir, tekne turuna çıkabilir, eşsiz Bahamalar denizinde dalış yapabilir veya su spor aktivitelerinden yararlanabilirler.  Öğleden sonraya gemiye transfer ve kabinlerin dağılımından sonra eğlence gemide devam ediyor. Geminin hareketi saat 18:00'de.

7.Gün CRUISE – MİAMİ – İSTANBUL

Sabah alınacak kahvaltıdan sonra gemiden ayrılıyoruz. Akşam saatindeki uçuşumuz için sizlere alternatifimiz Florida'nın en büyük Mall'una alışveriş olacak. Sadece kişi başı 40 Usd ile katılacağınız bu turda alışveriş merakı olmayanları bile mutlu edecek dükkanlar var. Yaklaşık 6 saatlik bir moladan sonra Saw Grass'dan ayrılarak Miami havalimanına transferimiz olacak. Pasaport, check-in ve gümrük işlemlerinin ardından Türk Hava Yollarının TK 012 sefer sayılı uçuşu ile saat 21:30'da İstanbul’a hareket. Geceleme uçakta.

8.Gün İSTANBUL

Yerel saat ile 16:00'da İstanbul Atatürk Havalimanına varış ve turumuzun sonu.

 

ALL INCLUSIVE SEÇENEĞİ

 

Grand Lucayan Resort'ta All Inclusive seçeneği bulunmaktadır. Fiyat farkına dahil olan hizmetler.

Restoranlar;
Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve Akşam Yemeği. Yemek sırasında limitsiz meşrubat ve alkollü içecekler.
All Inclusive seçeneğinde; Willy Broadleaf, Plantation Café, Iries, China Beach and China Grill'de yemek servisi alma şansınız vardır.
25$ Kuver ücreti ile Bahamaların en elegant restoranlarından biri olan Churchill's de yemek alabilirsiniz.

Barlar;
Hammer Heads Bar, Grand Bar, Fish Fry ve lobby bar'da tüm standart içecekler, bira ve şarap ücrete dahildir. (Su dahil değildir)

Golf ve Sporlar;
Saha dahil olup "Shared Cart" 36 Usd'dır
Tennis sert kort ve clay turf'da dahildir.
Motorsuz tüm su spor ekipmanı dahildir. (Daha geniş bilgi için otelin web sitesinden yararlanabilirsiniz)

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : ABD
Bulunduğu İl : MİAMİ
Bulunduğu İlçe : BAHAMALAR TURU
Fiyatı : -

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL GÜNÜBİRLİK TAVERNA TURU   ÖĞRETMENLER GÜNÜNE ÖZEL GÜNÜBİRLİK TAVERNA TURU   DEDEAĞAÇ-GÜMÜLCİNE  25 Kasım 2017  49€  'dan başlayan nakit  fiyatlarla          
OTOBÜSLÜ BÜYÜK İTALYA & YUNANİSTAN & BALKAN TURU                                  BÜYÜK İTALYA & YUNANİSTAN & BALKAN TURU                            
BANGKOK / PATTAYA QATAR HAVAYOLLARI İLE / 23 Ocak 2018 BANGKOK / PATTAYA QATAR HAVAYOLLARI İLE                   Hareket Tarihleri: 23