GAP TURU – OTOBÜSLÜ 08 /14 Ekim 2017

FaceBook ta paylaş

 

 

GAP TURU 7 gece 8 gün (Otobüslü) 5 gece konaklama

  08 /14 Ekim 2017 

 

gap psd YENİ    

 

 

GAP TURU PROGRAMI   

 

Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Köklü Kültürüyle Tanışmaya hazır mısınız?

 

7 GECE 8 GÜN

TARSUS – ANTAKYA – GAZİANTEP – BİRECİK – ŞANLIURFA

HARRAN – MARDİN – MİDYAT

BATMAN – DİYARBAKIR- KAHRAMANMARAŞ

 

             

                  

1.GÜN. 8 EKİM PAZAR ( İZMİT – ADANA )

Değerli Konuklarımız; Belirtilen noktadan hareket ile katılan misafirlerimiz ile birlik de yolculuğumuza başlıyoruz. Kaynaşlı Tursan tesislerinde vereceğimiz mola sonrasında Tarsus’a doğru gece yolculuğumuza devam ediyoruz.

2.GÜN. 9 EKİM PAZARTESİ (TARSUS – KLEOPATRA KAPISI – NUSRAT MAYIN GEMİSİ – ADANA – TAŞKÖPRÜ – ANTAKYA – ASİ NEHRİ – UZUN ÇARŞI – HARBİYE )

Değerli Konuklarımız, sabah erken saatlerde Pozantı Pelit tesislerinde kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrası eski bir yerleşim yeri olan Tarsus’a varıyoruz. Zengin kültürü ile dikkat çeken Tarsus’ta gezimize Eshab -ı Keyf (Yedi Uyurlar) Mağarası ile başlıyoruz. Eshab-ı Keyf diye adlandırılan ve kutsal kişiler olarak bilinen, Hıristiyanlarca 7, Müslümanlarca 8 evliya olarak kabul edilen Yemliha, Mekselina, Mislina, Mernuş, Sazenuş, Debernuş ve Kefeştetayuş adındaki yedi genç ve köpekleri Kıtmir’e ait olduğu söylenen ve burada yüzyıllarca uyuduklarına inanılan mağarayı ziyaret ediyoruz. Mağaradaki gezimiz sonrası Tarsus merkeze varıyor ve Kleopatra Kapısı’nı, Nusret Mayın Gemisi’ni görüyoruz. Güney kültüründe önemli yeri olan Şahmeranın öldürüldüğüne inanılan Şahmeran Hamamını görüyor, Eski Sokaklarda dolanıp Tarihi Tarsus Evleri arasında yapacağımız yürüyüş sonrasında nar ekşisi ve cezerye alıyoruz. St. Paul Kuyusu, Danyal Peygamber Makamı, Halife Memun’un Kabrini gezip, Öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrasında Adana’ya hareket ediyoruz. Taşköprü ve Sabancı Cami gezilerimizin ardından İskenderun üzerinden Belen Geçidine çıkarak Soğuk Oluk, Amik Ovası ve Amanos Dağları’nın doyumsuz manzarasını izleyerek Antakya’ya ulaşıyoruz. Eski adı Orontes Nehri olan Suriye Dağlarından doğup Saman Dağında denize boşalan Asi Nehri’nin kıyısında kurulan Antakya’da İlk Hıristiyanlık şehitlerinden olan Habib-i Neccar Camii gezisi sonrası Antakya Sokaklarında yürüyerek kısa bir Antakya turu yapıyoruz. Müsait olduğu takdirde gezebileceğimiz Türk-Katolik Kilisesi’ni görüp Tarihi Antakya Evleri’ni gördükten sonra Uzun Çarşıda serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından Antakya’dan 12 km ileride Daphne ve Apollon’un Aşklarının geçtiği Harbiye’ye (Dafne) giderek mesire yeri olan Küçük Şaleleri görüyoruz. İpek ve defne ağacı, sabun vb. ürünleri aldıktan sonra otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde

Konaklama Oteli ;  (ANTAKYA ÖZCİHAN HOTEL, YAMAN HOTEL, BOĞAZİÇİ OTEL)

 

3.GÜN. 10 EKİM SALI  (ANTAKYA MOZAİK MÜZESİ – ST. PİERE KİLİSESİ – GAZİANTEP ZEUGMA MOZAİK MÜZESİ – GAZİANTEP (AYINTAP) KALESİ – NAİB HAMAMI – SAVAŞ MÜZESİ – ALMACI PAZARI – BAKIRCILAR ÇARŞISI – TAHMİS KAHVESİ)

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısının ardından gezimize Dünyanın en büyük ikinci mozaik müzesi olan Antakya Mozaik Müzesi’ni ziyaret ederek başlıyoruz. Bir dönem şaşalı hayat yaşayan Antik dönemin en önemli kentlerinden olan Antiokeya’dan kalan mozaikleri gezerken Kem Göz Mozaiğini görmeyi lütfen unutmayın. Mozaiklerden sonra Uzun Çarşı’dan geçerken peynir çeşitlerini göreceksiniz. Dünyanın ilk kilisesi olarak kabul edilen St. Pierre Kilisesi’ne gidiyoruz (Kilise tadilatta olduğundan anlatımlarımızı dışarıda gerçekleştireceğiz). Kilise önündeki Antakya Manzarası sizleri büyüleyecek, Kilise gezimiz sonrasında Antakya’dan ayrılıyor ve Gaziantep’e gidiyoruz. Gaziantep’teki ilk gezi noktamız Birecik Barajının suları altında kalan tarihi Zeugma Antik Kentinden çıkarılan mozaiklerin sergilendiği mozaik literatüründeki sıralamayı değiştiren koleksiyonunun bulunduğu Gaziantep Zeugma Mozaik Müzesine gidiyoruz. Yapı bakımından modern bir tarza sahip olan müzenin arkeoloji kısmına geçerek tarih öncesi fosil ve insanların kullandığı eşyalar, mezar gibi eserleri görüp müzeden ayrılıyoruz. Zengin mutfağı ile ün yapmış Gaziantep yöresel lezzetlerini tatmadan olmaz diyerek öğle yemeği için mola veriyoruz. Meşhur Ali Nazik ve diğer kebapların tadına bakıyoruz. Gaziantep baklavasının da tadına bakıp alışveriş yaptıktan sonra günümüzde hala faal olan Naib Hamamının önünde durup 14 Şehitler Anıtını geziyor, Kale-i Füsun ya da Kefen Kalesi olarak adlandırılan Gaziantep (Ayıntap) Kalesini panoramik olarak görüp fotoğrafını çekip tarihi çarşılarda gezimize başlıyoruz. Bakırcılar Çarsısından geçerek Almacı Pazarını, Zincirli Bedesteni görüp Tahmis Kahvesi olarak anılan mekanda Sütlü Menengiç Kahvelerimizi içerek kısa bir mola ile dinleniyoruz. Kurtuluş Savaşı sırasındaki kentin düşmana karşı direnişinin anlatıldığı tematik bir müze olan Savaş Müzesine gidiyoruz. Müze binasının altında bulunan mağara ve buradan şehrin farklı yönlerine açılan geçitlerin bulunduğu mağara sergi alanı; Antep'in koca bir orduya karşı koyuşunun sırrını, mermi toplayan çocuklar canlandırması, İmalat-ı Harbiye canlandırması, savaşta kadınlarımız canlandırması, Şehitlerin nakli ve Çello'nun Emine'si canlandırmasını gördükten sonra Doğu’nun en önemli el sanatı olan Sedef Kakma ve Tel Kırma işlemeciliğinin Anadolu’da kalan üç atölyesinden birisine ev sahipliği yapan Gaziantep’te sanatın tüm yapılış aşamalarını görerek alışveriş yapma sansı buluyoruz. Gezilerimiz sonrasında otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama Oteli ;  (DEDEMAN OTEL – ŞİREHAN OTEL)

 

4.GÜN 11 EKİM ÇARŞAMBA ( BİRECİK – HALFETİ TEKNE TURU – FIRAT NEHRİ – RUM KALE – HARRAN – ŞANLIURFA – BALIKLI GÖL – EYÜP PEYGAMBER’İN MAKAMI – HZ.İBRAHİM DOĞDUĞU MAĞARA – KAPALI ÇARŞI – GÜMRÜKHAN – SIRA GECESİ)

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe sabah kahvaltısı sonrasında Birecik’e hareket ediyoruz. Nesli tükenmekte olan Kelaynak Kuşlarının koruma altına alındığı doğal yaşam çiftliğinde bu kuşları görme ve fotoğraflama fırsatı buluyoruz. Ardından Halfeti’ye doğru yolculuğumuza devam ediyoruz.  Sular altında kalmış Halfeti de Fırat Nehrinin kenarında bizi bekleyen teknemiz ile güzel bir yolculuğa çıkıyoruz. Tekne turumuzda eski bir yerleşim birimi olan Rum Kale’nin kalıntılarını görme fırsatı bulacağız. Tekne turumuzu tamamlıyor ve Siyah gülleriyle ünlü Halfeti’ye çıkıyoruz. Halfeti’den ayrıldıktan sonra dünyanın ilk üniversitesinin bulunduğu Harran’a geliyoruz. Dünya’da sadece 3 bölgede bulunan Konik Kubbeli Evleriyle koruma altına alınmış olan Harran’da; Ulu Cami Kalıntıları, Höyük, Şehir Surları, Kale, Geleneksel Harran Evlerini görüp bir tanesine misafir oluyoruz. Ardından Eyyubi’ye Mahallesine geliyor ve sabrın timsali Eyüp Peygamberin çile çektiği mağarayı ve makamındaki kuyuyu ziyaret ediyor ve sabır için, şifa için sulardan içiyoruz. Balıklı Göl Hali-ül Rahman Gölü ve Camii, Ayn-ı Zeliha Gölü İbrahim Peygamber Makamı, İbrahim Peygamberin ateşe atıldığı yer, Rızvaniye Camii, Mevlid-i Halil Camini ziyaret edip, Kapalı Çarşı, kilimciler, isotçular, demirciler, bakırcılar çarşıları ve Gümrük Han’da vereceğimiz serbest zaman içerisinde alışveriş yapabilirsiniz. Akşam otelimize yerleşiyoruz. Yemek sonrasında Şanlıurfa’nın vazgeçilmezi Sıra Gecesine katılıyoruz. Sıra gecesinde mırramızı içip şıllık tatlısını ve çiğ köfte yiyor eğlenceye tam hız devam ediyoruz. (Ekstra 60,00 TL)

Konaklama Oteli ;  (ŞANLIURFA MANİCİ HOTEL, HARRAN HOTEL)

 

5.GÜN.  12 EKİM PERŞEMBE ( MARDİN – KASIMİYE MEDRESESİ – ULU CAMİİ – ABBARALAR – PTT BİNASI – MEZOPOTAMYA OVASI – MİDYAT – MOR GABRİEL (DEYR-UL UMUR) MANASTIRI – KONUK EVİ – TELKÂRİ VE GÜMÜŞ ATÖLYESİ )

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası, Göbekli Tepe’ye hareket ediyoruz. Dünya da bilinen ilk tapınağı içerisinde bulunduran kentin cilalı taş devri yerleşimi olduğu ileri sürülmektedir. Göbekli Tepe’den ayrılıyor ve Viranşehir, Kızıltepe üzerinden Mardin’e geçiyoruz. Dinlerin ve Dillerin buluştuğu, Süryani’sinden Arabına birçok farklı kültür ve İnanç birleşimi olan Mardin, taş işçiliği ve kentsel dokusu ile ziyaretçilerini büyülüyor. Eski Mardin’de gezimize öncelikle Kasımiye Medresesinden başlayacağız. Medresenin avlusunda rehberimizin anlatımları ile tekrardan büyüleneceksiniz. Sonrasında Eski Mardin Meydanında aracımızdan inerek öğle yemeğimizde Mardin’in muhteşem yemeklerini tadabilmeniz için serbest zaman veriyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Ulu Camii’ye doğru yürüyüşümüze başlıyoruz. Dar ve taş sokaklarda çarşıların arasından yapacağımız yürüyüşümüz Mardin’in en büyük Camisi olan Camii Kebir olarak ta geçen Ulu Camiyi veren bir şiir misali okunacak olan minaresinin anlatımını dinledikten sonra belediye temizlik işlerinin-eşekler ile yapıldığı evlerin altından geçerek yürüyüşümüze devam ediyoruz. Şehidiye medresesini ve Zinciriye Medresesini panoramik olarak görüp güzel bir tarihi konak yapısı olan PTT binasını gördükten sonra Mezopotamya Ovasına karşı yorgunluk çaylarımızı ve kahvelerimizi içiyoruz. Kahvelerimiz sonrasında Süryanilerin ilk yerleşim mekânlarından biri olan Tur Abdin Bölgesinin kalbi Midyat’a varıyoruz. Süryani Kadim diye geçen, bölgenin en eski Manastırı olma özelliğine de sahip Mor Gabriel Manastırını ziyaret ettikten sonra Sıla dizisinin de çekildiği Konuk Evi ziyaretimizi yapıyoruz. Burada yöresel Telkâri işlemecilerinde vereceğimiz serbest zamanın ardından otelimize varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama Oteli ;  (MATİAT OTEL –  MARDİN YAY GRAND HOTEL)

 

6.GÜN. 13 EKİM CUMA ( MİDYAT – HASANKEYF – DİCLE – EL RIZK CAMİ – BATMAN – ON GÖZLÜ KÖPRÜ – KEÇİ BURCU – CAHİT SITKI TARANCI EVİ – ULU CAMİ – ATATÜRK BARAJI )

 

Değerli Konuklarımız, otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrası Süryanilerin ilk yerleşim mekânlarından biri olan Tur Abdin Bölgesinin kalbi Midyat’ta Sıla dizisinin de çekildiği Konuk Evi ziyaretimizi yapıyoruz. Burada yöresel Telkâri (Gümüş Tel İşlemeciliği) işlemecilerinde vereceğimiz serbest zamanın ardından antik çağın ilk yerleşim alanlarından biri olan Hasankeyf’e varıyoruz. Dicle Nehri üzerine kurulacak olan Ilısu Barajı nedeniyle sular altında kalacak olan şehirde Yeni Saray, Mescit, Gözetleme Kulesi, Büyük Saray, Zekât Kuyusu, Ulu Cami, Mağaralar gezimizi Kale bölümü kapalı olduğundan panoramik olarak görüp El Rızk Caminin kalan tek parçası eşsiz minaresini geziyoruz. 1116 yılında Artuklu Hükümdarı Fahrettin Karaaslan tarafından yaptırılan Tarihi Köprüyü görüp, Kör Zeynel Türbesini de fotoğrafladıktan sonra gezimizi tamamlıyoruz. Öğle yemeğimizi Türkiye’de ilk petrol kuyusunun bulunduğu Batman’da alıyoruz. Yemek sonrasında Bismil yoluyla Diyarbakır’a geliyoruz. İlk durağımız Surlar olacak. Urfa Kapıyı, Mardin Kapıyı görüp Keçi Burcuna çıkıyor ve Dicle’yi seyrediyoruz. Otobüsümüzle On Gözlü Köprüye geliyoruz. Hıdırellezlerde yöre insanları beze dilek yazıp bu köprüden Dicle’ye atarlarmış.  İslamiyet’in beş Harem-i Şerifinden birisi olarak kabul edilen Mor Thoma Kilisesinin çevrilmesiyle yapılmış Ulu Cami’ye gideceğiz. Ulu Camii gezisi sonrası “Yaş 35 ve Haydi Abbas” şiirlerinin yazarı Cahit Sıtkı Tarancı’nın Doğduğu Eve gideceğiz ve Dört Mevsim Odalarını görüp Diyarbakır’dan ayrılacağız. Sonrasında Siverek – Bozova üzerinden Adıyaman’da bulunan otelimize varıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama Oteli ;  (ADIYAMAN ARSAMES OTEL – WHİTE STAR HOTEL – SAMOS OTEL)

 

7.GÜN. 14 EKİM CUMARTESİ  (NEMRUT DAĞI GÜN DOĞUMU – ARSEMIA ANTİK KENTİ – CENDERE KÖPRÜSÜ – KARAKUŞ TÜMÜLÜSÜ – KAHRAMANMARAŞ KALESİ)

 

Değerli Konuklarımız, erken saatte uyanıyor ve gün doğmadan bizleri bekleyen minibüslerimize binerek Nemrut Dağının tepesine çıkıyoruz. Merdivenli yol üzerinden zirveye ulaşıp Güneşin doğuşunu en iyi şekilde görebileceğimiz bir yer bulup beklemeye başlıyoruz. İşte o an Kızıl bir renk gözümüzün görebildiği en son noktadan yavaş yavaş yükselmeye başlıyor. Yaklaşık 2 dakikalık bu muhteşem görsel şölen karşısında büyülenmemek imkânsız. Kommogene kralı Antiokhos adına yapılan Tümülüsü ve Doğu-Batı Teraslarını, burada bulunan devasa heykelleri görüyoruz. Kral Antiokhos vasiyetinde “Ben öldükten sonra beni Nemrut’a gömün, Öldüğüm gün bayram olsun ve her yıl kutlansın halkım bugün burada gönlünce yesin-içsin ve eğlensin” demiştir. Bizleri bekleyen minibüslere binerek Kommagene Krallığının kraliçe ve prensesleri için yapılan Karakuş Tümülüsüne gideceğiz. Dört yöne bakan dört steli gördükten sonra Roma İmparatorluğunun efsanevi IX. Lejyonunun inşa ettiği Cendere Köprüsünü görerek Arsemia Antik Kentine varacağız. Kartal yuvasını andıran; Kommagene Krallığının Kutsal Kraliyet Tapınaklarının ve idare binalarının bulunduğu bu antik şehirde, Antiochos-Heracles tokalaşma steli ve bunun önünde döneminin Anadolu’da bilinen en büyük kitabesini gördükten sonra Kâhta’ya iniyor ve otelimizde geç kahvaltımızı alıyoruz. Otelden ayrılarak GAP Projesinin can damarı olan 12 yıldır aralıksız çalışan Atatürk Barajını geziyor ve K.Maraş’a ulaşıyoruz. K.Maraş denince aklımıza kurtuluş mücadelesini başlatan Sütçü İmam gelmektedir. K.Maraş’da gezimize Tarihi Kalesi ile başlıyoruz, sonrasında günümüzde Mado Dondurmaları olarak bilinen işletmenin doğuş noktası olan Yaşar Pastanesinde dondurma molası ve K.Maraş çarşılarında serbest zaman veriyoruz Kahramanmaraş’tan ayrılarak Adana – Pozantı üzerinden dönüş yolculuğumuza başlıyoruz.

 

8.GÜN. 15 EKİM PAZAR  ( KOCAELİ )

Değerli Konuklarımız, Sabah erken saatlerde Kocaeli’ne ulaşıyor ve sizleri almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakıp,

Bir başka ANDANTE TOUR organizasyonunda görüşmek dileğiyle sizlere veda ediyoruz.

 

 

 

 

 

TARİH ARALIĞI

 

İKİ KİŞİLİK

 

ODADA KİŞİ BAŞI

 

TEK KİŞİLİK

 

ODA

 

07-12 YAŞ

 

ÇOCUK

 

0-6 YAŞ

 

ÇOCUK

 

 

08.10.2017 – 14.10.2017

 

Peşin/Taksit

1150,00 TL

 

Peşin/Taksit

1375,00 TL

 

Peşin/Taksit

975,00 TL

 

Peşin/Taksit

599,00 TL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLAN HİZMETLER

 

 • Travego – Tourismo veya Man Fortuna Otobüsler ile ulaşım
 • Otellerde 5 Gece Yarım Pansiyon Konaklama,
 • Açık Büfe 5 Sabah kahvaltısı,
 • Açık büfe veya yöresel yemeklerden oluşan 5 Akşam yemeği
 • Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri,
 • Andante Tour Otobüsü içerisindeki ikramlar,
 • 1618 No’lu turizm kanununa göre zorunlu seyahat sigortası,
 • Profesyonel rehberlik hizmetleri,  
 • Nemrut Minibüs ücretleri,
 • Halfeti Tekne turu,

 

GEZİ ÜCRETİNE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER 

 

 • Tüm öğle yemekleri,
 • Tüm yemeklerde alınan İçecekler,
 • Tur süresince yapılan özel harcamalar,
 • Ekstra belirtilen organizasyonlar

 

 

 

 

GENEL ŞARTLAR

 

 Gezi Süresi hareket ve dönüş günü dâhil olmak üzere 7 Gece 8 Gün olup 5 gece otel konaklamalıdır. 2 gecesi gidiş ve dönüş olmak üzere yolda geçmektedir.

Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek Kaydı İle Programın Seyrinde değişiklik yapabilir.

Turlarımız Otel, Otobüs, Tur Programı ve Rehberlik Hizmetleri İle Bir Bütündür Ayrı Ayrı Düşünülemez.

0-6 Yaş Çocuklarda Otel Konaklamasında Yatak verilmeyebilir.

Tur içerisinde kullanılmayan Ulaşım çevre gezileri vb. haklar iade edilemez.

Rezervasyon sırasında koltuk numarası verilmez. Haftalık turlarda araç içerisinde rotasyon uygulaması yapılır.

Programda belirtilen oteller öncelikli konaklama tesisleridir. Konaklama bölgelerinde ve otellerinde yoğunluğa bağlı olarak bir üst sınıf veya aynı standartlarda olacak şekilde değişiklik yapılabilir.

Hava Muhalefeti Nedeniyle Yapılamayan Turlarda Andante Tour Sorumluluğu Yoktur.

Yeterli sayıda çoğunluk sağlanamadığı durumda tur iptal olur veya bir sonraki hafta aktarılır. Böyle bir durumda ANDANTE TOUR misafirlerine 2(iki) gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.

En son sirkü bir öncekini geçersiz kılar.

 

 

ÖĞLE YEMEKLERİ DETAYLARI

2.Gün:  MERSİN TARSUS – Göksel Tantuni; Serbest zaman, menü fiyatları geçerlidir. Rehber tavsiyesi; Meşhur Tantuni’nin tadına bakabilirsiniz.

3.Gün: GAZİANTEP – Aşina Restoran; Serbest zaman, menü fiyatları geçerlidir.

Rehber Tavsiyesi; Yuvarlama, Analıkızlı, Ali Nazik, Kara Kavurma, Lahmacun, Katmer, Kuru Baklava gibi yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz

4.Gün: ŞANLIURFA – Dedecan Ocak başı; Serbest zaman, menü fiyatları geçerlidir.

Rehber Tavsiyesi; Patlıcan Kebap, Özel Kuşbaşı Kebap, İçli Köfte, Billuriye Tatlısı gibi yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

 

5.Gün: MARDİN – Bağdadi Restoran; Serbest zaman, menü fiyatları geçerlidir.

Rehber Tavsiyesi; Alluciye, Cara Kebabı, Kaburga Dolması, Sembusek, Etli Ekmek, Irok, Harari Tatlısı gibi yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz

6. Gün: BATMAN – Kazım Usta; Serbest zaman, menü fiyatları geçerlidir.

Rehber Tavsiyesi; Perde Pilavlı Kuzu Çevirme veya Aşçı Tabağı gibi yöresel lezzetlerin tadına bakabilirsiniz.

7.Gün: KAHRAMANMARAŞ Serbest zaman

 • Yukarıda belirtilen Öğle yemeği Restoranları Programın seyrine ve Rehberin İnisiyatifine bağlı olarak aynı standart ve kalitede servis sunan bir başka yer ile değişebilir.

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : -
Bulunduğu İl : GAP TURU
Bulunduğu İlçe : 08 /14 Ekim 2017
Fiyatı : 1150₺

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

Büyük ve Yeni İspanya Turu                             FLASH PROMOSYON BÜYÜK ve YENİ İSPANYA MADRİD (1)- TOLEDO – SEVİLLA (2)- CORDOBA-
İSKEÇE KARNAVALI 2018                           İSKEÇE KARNAVALI 16/18 ŞUBAT 2018 1 GECE 3 GÜN