BODRUMLU LİKYA TURU

FaceBook ta paylaş

 

 

 

 

 

 

FETHİYE – BODRUM

 

1.GÜN

Gece saat 23:00 da belirlenen noktada buluşma ve hareket.

 

2.GÜN

Kütahya, Isparta, Burdur üzerinden molalar ile beraber sabah Fethiye’ye otelimize varış. Odalarımıza yerleştikten sonra dileyen misafirlerimizle lobi de buluşup 12 Adalar turumuz için Fethiye merkezden hareket edecek teknemize gidiyoruz. Fethiye körfezinin birbirinden güzel adalarını gezip, Akdeniz in kokusunu içimize çekerek, koylarında bol bol denize giriyoruz. Kleopatra Hamamı, Yassıca Adası, Göbün Koyu, Tersane Adası, Kızıl Ada, Şövalye Adası, Zeytinli Ada, Cennet Koyu yüzme molası vereceğimiz yerler arasında. Günün sonuna doğru Fethiye ye dönüş ve otelimize yerleşme akşam yemeği ve konaklama otelimizde.(12 Adalar Tekne Turu Ekstra)

 

3.GÜN

Sabah otelde kahvaltımızı aldıktan sonra Fethiye de görebileceğimiz en güzel doğa harikalarından biri olan Saklıkent Kanyonuna gidiyoruz. Kanyon da yürüyüşümüzü tamamlayıp yemek molası için serbest zaman sonrasında otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

4.GÜN
Sabah kahvaltımızdan sonra otelde ayrılıyoruz. Yaklaşık 3,5 saatlik yolculuğumuzdan sonra Ege’nin diğer bir incisi olan Bodrum’a varıyoruz. Otelimiz de odalarımıza yerleştikten sonra serbest zaman. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

5.GÜN
Sabah otelde alacağımız kahvaltıdan sonra dileyen misafirlerimiz ile Gümüşlük’e gidiyoruz. Bodrum’a özgü hediyelik eşya, alışveriş ve öğle yemeği için serbest zamandan sonra otelimize dönüş. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Dileyen misafirlerimizle yemekten sonra Halikarnas’a gezmeye gidiyoruz.

6.GÜN
Sabah otelde aldığımız kahvaltıdan sonra aracımıza geçip gerekli molalar ile yaklaşık 10 saatlik yolculuğumuzun sonunda İzmit’e varış. Siz değerli misafirlerimiz ile bir başka Andante Tour etkinliğinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.

 Fiyata Dahil Olan Hizmetler
*Lüks otobüsler ile ulaşım
*2 gece Fethiye’ de4*lı otelde Yarım Pansiyon  Konaklama
*2 gece Bodrum’ da 4*lı otelde Yarım Pansiyon  Konaklama
*Profesyonel rehberlik hizmeti
*Saklıkent kanyon giriş ücreti
*Seyahat Sağlık Sigortası
*Araç içi ikramlar
 Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
*Tüm Öğle yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler
*Kişisel Harcamalar

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :
Bulunduğu Bölge : EGE
Bulunduğu İl : MUĞLA
Bulunduğu İlçe : FETHİYE-BODRUM
Fiyatı : ACENTAMIZI ARAYINIZ

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

RÜYA GİBİ KARADENİZ VE BATUM TURU KARADENİZ RÜYASI VE BATUM TURU 6 GECE / 7 GÜN  –  BATUM TURU DÂHİL AMASYA / SAMSUN /
ISPARTA LAVANTA TARLALARI VE GÖLLER YÖRESİ TURU / 1 GECE OTEL KONAKLAMASI                                     Isparta Keçiborlu’nun Kendine Hayran Bırakan Mor Kraliçesi; Lavanta Tarlaları Sizleri Bekliyor…   6/8 TEMMUZ 2018   1.GÜN Gece
Ege’nin Lezzet, Sağlık ve Kültür Karnavalı: Urla Enginar Festivali            Baharın gelişi en güzel Ege’de hissedilir. Enginarın en iyisi de Urla’da yetişir elbette. Urla’da