020 – ANKARA TURU

FaceBook ta paylaş

 

                                                                                                               

ANITKABİR, Kurtuluş Savaşı Müzesi, I. Meclis Binası, II. Meclis Binası, Türkiye Büyük Millet Meclisi Ziyareti,

Tabiat Tarihi Müzesi

 

GEZİ PROGRAMI

05:00 Okul önünden veya belirlenen başka bir yerden hareket.

(İzmit-Sapanca-Adapazarı-Hendek-Düzce-Bolu-Gerede-Kızılcahamam-Ankara) 10:00 Yolda verilen molalar ve alınan kahvaltı sonrası Ankara'ya varış. Turumuza  Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bugün Kurtuluş Savaşı Müzesi olarak kullanılan 1. TBMM binasını ziyaret ediyor ve daha sonra ünlü Ankara Palas'ın hemen karşısındaki 2. TBMM müzesini ziyaret ediyoruz.
Öğle yemeği molamız arkasından günün bizim için en anlamlı ziyaretini yapmak üzere Atamızın istirahatgahı Anıtkabir'e geçiyoruz. Mehmetçik Kulesi, Zafer Kulesi, İsmet İnönü'nün Mozolesi, Barış Kulesi, 23 Nisan kulesi ile bu kulelerde sergilenen eserleri görüldükten sonra Bayrak direği ve burada onur nöbeti tutan Mehmetçiklerimizi de görerek Atamızın huzuruna Mozole'ye çıkıyoruz. Mozole ziyareti sonrası bizi hem hüzünlendirecek hem de gururlandıracak bir ziyareti gerçekleştirmek üzere Anıtkabirin alt galerilerinde ziyarete açılan Kurtuluş Müzesi'ni gezerek en son Hediyelik eşya ve kitap satışı yapılan  Müdafa'yı Hukuk Kulesinden çıkarak Anıtkabir ziyaretimiz tamamlıyoruz.
Türkiye Büyük Millet Meclisi Binasını yetkili refakatçi rehber eşliğinde gezerek Ankara’daki son durağımız Tabiyat Tarihi Müzesi  parkını gezdikten sonra dönüş için izlediğimiz güzergahı takiben akşam 22:00 saatlerinde İzmit'e varıyoruz.

 

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 

Lüks otobüslerle ulaşım

Profosyonel rehberlik hizmetleri

Andante Tour kalite ve güvencesi

 

ÖNEMLİ:

-Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.                              

– Fiyatlarımız 42 kişi üzerinden olup 4 kişinin katılımı ücretsizdir

– Gezi esnasında öğretmenler müze girişleri için kimliklerini ibraz etmek zorundadır

– Tüm giriş ücretleri katılımcılara aittir. 

– Anadolu Medeniyetleri Müzesinde Yetişkinler için müzekart uygulaması geçerlidir.

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :

http://andantetour.com/wp-content/uploads/2013/01/indir-31.jpg

Bulunduğu Bölge : -
Bulunduğu İl : ANKARA
Bulunduğu İlçe : -
Fiyatı : ACENTAMIZI ARAYINIZ

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

İSKEÇE KARNAVALI   İSKEÇE KARNAVALI   ’’Yunanistan’ın, Hatta Balkanlar’ın, en Keyifli Festivallerinden Biri olan İskeçe Karnavalı, Kostüm ve Geleneksel Giysilerle Bürünmüş Sokaklarıyla
BALKAN TURU – 6 Gece Konaklamalı BALKAN TURU   12/19 NİSAN 2018 6 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMALI                                             1.GÜN :
AVRUPA GEZİSİ 2018   AVRUPA YILDIZLARI OTOBÜS İLE GİDİŞ /UÇAKLA DÖNÜŞ 16 AĞUSTOS   /   28 AĞUSTOS 11 ÜLKE / 15 ŞEHİR    BULGARİSTAN-SIRBİSTAN-MACARİSTAN