021 – YALOVA GEZİSİ GÜNÜBİRLİK

FaceBook ta paylaş

hb_b_14100644_l-b            ataturk-un-mirasi-yuruyen-kosk-restore-edilecek

TUR PROGRAMI: Sabah 07.00’ da okul önünde buluşma ve hareket. Yaklaşık 2 saatlik keyifli yolculuğun ardından Yalova’ ya varış. İlk durağımız Atatürk Bahçe Kültürleri Merkez Araştırma Enstitüsü’ arazisi içinde kalan Yürüyen Köşk. Atatürk’ ün inşa ettirdiği, ağaç sevgisi ve çevre bilincinin de bir anıtı olarak ziyaretçilerini bekleyen bu köşkü gezdikten sonra Termal yolu üzerinde olan Karaca Arboretum’ a hareket. Canlı ağaç müzesi diye nitelendirilen çok çeşitli bitki türlerini görebileceğimiz Arboretum ziyareti sonrası Termal’ e geçiyoruz. İnsanların 2000 seneden beri şifa aradıkları, 1. dereceden doğal, arkeolojik ve tarihi sit alanı Yalova Termal Kaplıcalarını geziyor ve Yalova turumuzu tamamlıyoruz. Dönüş yolculuğu ardından akşam saatlerinde İzmit’ e varıyoruz.

ÖNEMLİ: Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER            

Lüks otobüslerle ulaşım

Tüm giriş ücretleri

Rehberlik hizmetleri

Andante Tour kalite ve güvencesi

ÖNEMLİ:

–       Gezi programında belirtilen saatler, gezİ günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.

–      46 kişilik katılım olması halinde gezi gerçekleştirilir.

–      Geziye katılan veliler müze giriş ücretlerini kendileri öderler.

–      Gezi esnasında öğretmenler müze girişleri için kimliklerini ibraz etmek zorundadır.

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :

http://andantetour.com/wp-content/uploads/2016/09/hb_b_14100644_l-b.jpg

Bulunduğu Bölge : MARMARA
Bulunduğu İl : YALOVA
Bulunduğu İlçe : -
Fiyatı : -

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

İSKEÇE KARNAVALI   İSKEÇE KARNAVALI   ’’Yunanistan’ın, Hatta Balkanlar’ın, en Keyifli Festivallerinden Biri olan İskeçe Karnavalı, Kostüm ve Geleneksel Giysilerle Bürünmüş Sokaklarıyla
BALKAN TURU – 6 Gece Konaklamalı BALKAN TURU   12/19 NİSAN 2018 6 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMALI                                             1.GÜN :
AVRUPA GEZİSİ 2018   AVRUPA YILDIZLARI OTOBÜS İLE GİDİŞ /UÇAKLA DÖNÜŞ 16 AĞUSTOS   /   28 AĞUSTOS 11 ÜLKE / 15 ŞEHİR    BULGARİSTAN-SIRBİSTAN-MACARİSTAN