018 – ABANT TURU

FaceBook ta paylaş

                                   a2 a3a1

GEZİ PROGRAMI

Sabah 09:00' da okul önünde buluşma ve hareket. Sapanca-Adapazarı-Düzce üzerinden TEM otoyolunu takiben yapacağımız yolculuğumuz sırasında önce tanışıyor ve sabah kahvaltısını yapamayanları da düşünerek birer poğaça ve sıcak içeceklerimizi yudumluyoruz. Dinlenme tesislerine uğrayıp 15 dakikalık kısa bir mola veriyoruz. Abant Göl sapağından itibaren doğal güzelliği ile bizleri buralara getirten bölge hakkında rehberimizden bilgi alıyoruz. Programımızı göl kıyısında verilen serbest zamanın ardından öğle saatlerinde tura dahil olarak alacağımız doyurucu sucuk ekmek ve içeceklerimiz ile sürdürüyoruz. Abant' ın muhteşem doğasında yapacağımız yürüyüş veya binicilik sayesinde bünyemize kazandıracağımız zindelik hafta içinde kendini gösterecektir emin olun. Akşam saatlerinde dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Dönüş güzergahımızın mola yeri BERCESTE. Burada enfes köy ürünlerini uygun fiyatlara alabileceğiniz gibi marketlerde bulamayacağınız farklı ve özel imalat ürünlere de ulaşabilirsiniz. İstanbul'a dönüşümüz takriben 3- 3,5 saat sürecektir. Dönüşte aracımız sizi aldığımız noktada bırakacaktır.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

– Lüks otobüslerle ulaşım

– Milli Park Giriş ücreti

– Öğle yemeği (  Sucuk ekmek, meşrubat)

– Andante Tour kalite ve güvencesi

 

       

ÖNEMLİ:

– Gezi programında belirtilen saatler, gezi günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.

– 46 kişilik katılım olması halinde gezi gerçekleştirilir.

 

 

 

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :

http://andantetour.com/wp-content/uploads/2016/09/a2-2.jpg

Bulunduğu Bölge : BOLU ABANT
Bulunduğu İl : BOLU ABANT
Bulunduğu İlçe : -
Fiyatı : -

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

İSKEÇE KARNAVALI   İSKEÇE KARNAVALI   ’’Yunanistan’ın, Hatta Balkanlar’ın, en Keyifli Festivallerinden Biri olan İskeçe Karnavalı, Kostüm ve Geleneksel Giysilerle Bürünmüş Sokaklarıyla
BALKAN TURU – 6 Gece Konaklamalı BALKAN TURU   12/19 NİSAN 2018 6 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMALI                                             1.GÜN :
AVRUPA GEZİSİ 2018   AVRUPA YILDIZLARI OTOBÜS İLE GİDİŞ /UÇAKLA DÖNÜŞ 16 AĞUSTOS   /   28 AĞUSTOS 11 ÜLKE / 15 ŞEHİR    BULGARİSTAN-SIRBİSTAN-MACARİSTAN