011 – FORUM AKVARYUM – DOLMABAHÇE – LEGOLAND

FaceBook ta paylaş

             X1 X4 X3 X2

     GEZİ PROGRAMI

DOLMABAHÇE SARAYI

     Sabah 08.00’da okul önünde buluşma ve hareket. Yolculuğun ardından İstanbul'daki ilk durağımız Dolmabahçe Sarayı 19. yüzyıl ortalarında Sultan Abdülmecit tarafından Boğaziçi kıyısında inşa ettirilen Dolmabahçe Sarayı’nın iç dekorasyonuna 14 ton saf altın kullanıldı. Sarayı gezerken yağlıboya tablo koleksiyonunu, mabeyn salonunda yer alan dünyanın en büyük kristal avizelerinden birini ve kraliyet mücevherlerini göreceksiniz (Selamlık tura dâhil değildir).

LEGOLAND

Çocukların en çok sevdiği oyuncaklardan biri hiç şüphesiz lego. Bu efsanevi oyuncağın birkaç kutusu bile hazine değerindeyken, Legolardan oluşan bir dünyaya gitmenin çocuklar için ne kadar muhteşem olduğunu düşünün. Kaliforniya’da bulunan LEGOLAND, özellikle 2-12 yaş arası çocuklara hitap ediyor ancak burayı ziyaret eden büyüklerin de bu Legolara kendini kaptırdığı 60’ın üzerinde eğlence aracı, gösteriler, ilginç etkinlikler ve tüm bunlara ek olarak Legoların yapıldığı fabrikada uzun soluklu bir tur burada çocuklu aileleri bekliyor.

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

– Lüks otobüslerle ulaşım

– Öğrenci giriş ücretleri

– Andante Tour kalite ve güvencesi

 

ÖNEMLİ:

–       Gezi programında belirtilen saatler, gezİ günü oluşan şartlara bağlı olarak (trafik yoğunluğu, hava şartları v.b) değişiklik gösterebilir.

–      46 kişilik katılım olması halinde gezi gerçekleştirilir.

–      Geziye katılan veliler müze giriş ücretlerini kendileri öderler.

–      Gezi esnasında öğretmenler müze girişleri için kimliklerini ibraz etmek zorundadır.

ANDANTE TOUR, A-4915 belge numaralı Turizm Seyahat Acentasıdır.
Ömerağa Mah. Alemdar Cad.

Beyazhan İşhanı Kat / 2 İzmit - KOCAELİ

TEL : 0 262 323 69 70 – 332 28 71

FAKS: 0 262 332 28 71

İlgili Terimler :

http://andantetour.com/wp-content/uploads/2016/09/X2.jpg

Bulunduğu Bölge : MARMARA
Bulunduğu İl : İSTANBUL
Bulunduğu İlçe : -
Fiyatı : -

Otel ve Tur Arama

Filter

En Yeni Turlar

İSKEÇE KARNAVALI   İSKEÇE KARNAVALI   ’’Yunanistan’ın, Hatta Balkanlar’ın, en Keyifli Festivallerinden Biri olan İskeçe Karnavalı, Kostüm ve Geleneksel Giysilerle Bürünmüş Sokaklarıyla
BALKAN TURU – 6 Gece Konaklamalı BALKAN TURU   12/19 NİSAN 2018 6 GECE YARIM PANSİYON KONAKLAMALI                                             1.GÜN :
AVRUPA GEZİSİ 2018   AVRUPA YILDIZLARI OTOBÜS İLE GİDİŞ /UÇAKLA DÖNÜŞ 16 AĞUSTOS   /   28 AĞUSTOS 11 ÜLKE / 15 ŞEHİR    BULGARİSTAN-SIRBİSTAN-MACARİSTAN